2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Rabbim beterinden korusun inşallah

Masallah yaane yeyip iciyorsunuz da ne guzel gelisiyorlar boyle

Cok sukur ciddi birsey olmamis,cok gecmis olsun

Ay imdaat, nazara da inanmam ama kendime nazar değdirdim demeden geçemeyeceğim Şiştim şiştim patlıcam artııık.. ödem oluşmadı diyodum, sabah bi uyandım ellerimden yüzükleri zor çıkardım. Kilomu öyle güzel düzenli az az alıyordum, son 3 haftada 3 kg aldım. Suratım goril gibi şişti aynaya bakmıyorum resmen (Aşırı kilo takıntısı olan biriyimdir hayatımda sıfır bedeni geçmedim normalde) Toplamda 10 kg aldım ama sanki hepsi yüzümde Kilo alma işini doğuma kadar durdurmam lazım nasıl olcak

Ödem varsa bol bol su iç canım kiloyuda doğumdan sonra verirsin ya hamile hamile rejim falan yapma bebek iyice gelişşin

Ödemdir canim son haftalarda birden sisiliyor, aldırma doğum sonrası gidecektir

Valla bu ara bebiş kilo alsin diye sürekli yiyorum tartılmıyorum artık en son +10 du seninki ödemdir canimm bende mesela odemde yok doğumdan sonra düşünürüz artık bunlari

Merhaba kızlar kafam çok karışık.biri özel hastane diğeri özel muayen olmak üzere iki Dr gidiyorum.ozel hastanedeki Dr bulunduğum şehre yeni geldi.izmir tepecik hastanesinden geldi ve yorumlara baktığımda olumsuz birşey yoktu.pazartesi ona gittim ve kilo olarak 2340 Gr ölçü.özel muayenedeki Dr ilk oglumda da gidiyordum ve makinası iyi olduğu için bulunduğum şehrin yarısı o Dr gidiyor.dünde özel muayenedeki Dr gittim ve 3 kg dedi.5 günde bebeğin 600 Gr alması imkansız.bana kalırsa şu anda 3 kg olması da mantıklı gelmiyor.en iyi makinadalarda bu Dr da.oğlumda 4 kg doğmuştu ama bunda nerden baksan doğuma 6 hafta var gözüküyor.hangi Dr inanacagim? Birde özel hastanedeki Dr ile doğum yapmayı düşünüyorum ve eğer onun cihazı eksik ölçüm yapıyorsa ve bebek 4 kg üstüne çıkarsa normal doğum risk olur. Ay ne yapacağım ben ya

33. Haftada 3 kg biraz fazla canim, daha öncelerde bebek ilerde gidiyor demişler miydi sana? Cihazlar arası fark olur ama 200 300 gr olsun sendeki fark çok yüksek.. birine karar ver hep ona git valla kafa karışıyor. Bende arada devlete gidiyorum kendi doktorumdan farklı çıkıyor. Artık son haftalardayım sadece kendi doktoruma gidiyorum

iyi akşamlar kızlar bugün b tuhafım bütün gün yürüdükçe alt tarafta sızılamalar hissettim sonra bebek karnımın sürekli tek tarafında toplandı durdu hareketlerde falan sıkıntı yoktu ama bi stres oldum 1-2 hafta daha sıkıntı çıkmasa diyr dua ediyorum valla

Hastaneye yatisim yapıldı karaciger enzimlerim yükselmiş 34 +6 ciger geliştirici iğne yapıldı bakalım.daha ne olcak düşmesini bekliyorum

Doğuma az kaldığı için bebek yerini hazırlıyor demişti doktorum bana eğer hareketlerinde bi sıkıntı yoksa kanaman falan yoksa endişelenme canım bebişlerimiz büyüyor sonuçta yerleri dar geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…