2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

33. Haftada 3 kg biraz fazla canim, daha öncelerde bebek ilerde gidiyor demişler miydi sana? Cihazlar arası fark olur ama 200 300 gr olsun sendeki fark çok yüksek.. birine karar ver hep ona git valla kafa karışıyor. Bende arada devlete gidiyorum kendi doktorumdan farklı çıkıyor. Artık son haftalardayım sadece kendi doktoruma gidiyorum
İlerdeydi hep 2-2,5 hafta.yeni gelen Dr a çok güvenemiyorum ama özelde doğum yapmak istiyorum.doğumda yanımda eşim kalır başka kalabilecek olan yok.birde devlette normal doğuma Dr girmiyor.özel muayenesi olan Dr da aynı özel hastane de yaptırıyor doğumu ama hastane haricinde ekstra 3 bin gibi ücret alıyor.doğumdan sonra ücretsiz izin düşündüğüm için de 3 bin iyi para

Bende sezaryen olucaksam 24 kasımı isterim bena hediye gibi olur. O gün 38+5 olucaz yanlış hesaplamadıysam.. tabi doktorum ne der, bebeğim ne ister bunu hesaba katmadım😂 kendi kendime gelin güvey oldum 🤦‍♀️
Ben de 24 une denk gelmesini hic istemiyorum. Dogum gunu ona ozel olsun arada kaynamasin diye :)gerci bizim minikte o tarihleri beklemeyecek gibi. Doktor hazirlikli ol erken gelebilir dedi🤗

iyi akşamlar kızlar bugün b tuhafım bütün gün yürüdükçe alt tarafta sızılamalar hissettim sonra bebek karnımın sürekli tek tarafında toplandı durdu hareketlerde falan sıkıntı yoktu ama bi stres oldum 1-2 hafta daha sıkıntı çıkmasa diyr dua ediyorum valla
Kasik tarafına bebisin bi bölgesi gelmiştir ondan agrimistr canim.. Inşallah zamanını bekler minnos🙏

Hastaneye yatisim yapıldı karaciger enzimlerim yükselmiş 34 +6 ciger geliştirici iğne yapıldı bakalım.daha ne olcak düşmesini bekliyorum
Geçmiş olsun canım, inşallah degerin düşer ve saglikla eve dönersiniz.. bebiş büyümüş, bu haftalarda doğsada sorun olmayacaktır, tabiki zamanını beklesin, zamanında doğsun sağlıkla inşallah 🙏

İlerdeydi hep 2-2,5 hafta.yeni gelen Dr a çok güvenemiyorum ama özelde doğum yapmak istiyorum.doğumda yanımda eşim kalır başka kalabilecek olan yok.birde devlette normal doğuma Dr girmiyor.özel muayenesi olan Dr da aynı özel hastane de yaptırıyor doğumu ama hastane haricinde ekstra 3 bin gibi ücret alıyor.doğumdan sonra ücretsiz izin düşündüğüm için de 3 bin iyi para
Evet devlette asistanlar giriyor genelde, herşeyin fiyatının bu kadar hızla arttığı ortamda 3 bin gerçekten önemli..

iyi akşamlar kızlar bugün b tuhafım bütün gün yürüdükçe alt tarafta sızılamalar hissettim sonra bebek karnımın sürekli tek tarafında toplandı durdu hareketlerde falan sıkıntı yoktu ama bi stres oldum 1-2 hafta daha sıkıntı çıkmasa diyr dua ediyorum valla
Valla dün bende çok tuhaftım resmen sağ kasıgıma bir agrı bir yanma hissi allahım toparlanamadım bir türlü sırt ve bel agrılarımda eklendi ve benim bebekte hep sağ tarafta toplanıyor haliyle karnım da geriliyor ve acıyor hiç uyku yok kalmadı ve abartmıyırum sabaha kadar 10 defa wc çıkıyorum

Merhaba anneler. Bri haftadır dizlerimde kireçlenme gibi ağrılar var. Hatta iki elimin baş işaret ve orta parmağında sabah uyuşmalar oluyor. Doktorum damarlarında genişleme olmuş olabilir diye gizik tedaviye yönlendirdi. Böyle bişi yaşayan var mı? Hatta dedi kii yakı tarzı bişi yapıştırırlar eğer geçmezse ağrıların biraz dayan sakın ameliyat olma ameliyat olmanı ister ftr ci. Doğumda ve sonrasında ellerin bize çok lazım olacak 😓

Merhaba anneler. Bri haftadır dizlerimde kireçlenme gibi ağrılar var. Hatta iki elimin baş işaret ve orta parmağında sabah uyuşmalar oluyor. Doktorum damarlarında genişleme olmuş olabilir diye gizik tedaviye yönlendirdi. Böyle bişi yaşayan var mı? Hatta dedi kii yakı tarzı bişi yapıştırırlar eğer geçmezse ağrıların biraz dayan sakın ameliyat olma ameliyat olmanı ister ftr ci. Doğumda ve sonrasında ellerin bize çok lazım olacak 😓
Hamilelikte oluyor o dediklerin. Parmaklarında olan uyuşmaların kaynağını tahmin edebiliyorum. Eşim fizik tedavi doktoru. Ona çok geliyor böyle hastalar. O da hiçbirine direkt ameliyat demiyor. Hele ki hamileye ilaç bile vermiyor. Verdiği sadece yakı ya da atel tarzı bilek bandanaları. Onun da çokça işe yaradığını duydum. Bekletmeden fizik tedavi doktoruna bir görün. Kolundaki rahatsızlık artmadan.

Hamilelikte oluyor o dediklerin. Parmaklarında olan uyuşmaların kaynağını tahmin edebiliyorum. Eşim fizik tedavi doktoru. Ona çok geliyor böyle hastalar. O da hiçbirine direkt ameliyat demiyor. Hele ki hamileye ilaç bile vermiyor. Verdiği sadece yakı ya da atel tarzı bilek bandanaları. Onun da çokça işe yaradığını duydum. Bekletmeden fizik tedavi doktoruna bir görün. Kolundaki rahatsızlık artmadan.
Çok teşekkür ederim cevabınız için 😻 randevu aldım gideceğim 🙏

MERHABA BENİMDE 1 HAFTADIR HER İKİ ELİMİNDE KÜÇÜK PARMAKLARI UYUŞUYOR VE ACIYOR KORKTUM ŞİMDİ

X