2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Valla beklemedeyim umut ediyorum inş döner diye ah isim konuussu çok zormus, bizde zor karar verdik, verince de hemen kapı süsü filan yaptırdimki kararımız değişmesin yeter artık diye

Çalışacaksınız çalışabilir çalışmayacaksaniz çalışamaz raporu alıp iş yerine vermek gerekiyor 32.haftada
Yani ben almak gerekiyor diye biliyorum, sonuçta sisteme raporu islicekler, aksi taktirde gebe olduğumun yasal dayanağı olmuyor ki.. Haftaya ben 32 oluyiruuum, pzt halledeceğim bu olayı daha net bilgi yazarım

Yani ben almak gerekiyor diye biliyorum, sonuçta sisteme raporu islicekler, aksi taktirde gebe olduğumun yasal dayanağı olmuyor ki.. Haftaya ben 32 oluyiruuum, pzt halledeceğim bu olayı daha net bilgi yazarım
Ben kızımda calisiyordum muhasebe bana raporunu mutlaka getir zamanında getir yoksa sgk paranı keser demisti dün gittiğim devlet doktoru da üstüne basa basa 2 kere sordu çalışıyormusun diye

Ben 24 haftasayken gebe olduğumun yasaş kanıtını vermiş oldum ya idari izne çıkmak için, ondan gerek kalmaz diyordum ama olsun veririm 32 hasta raporunu da

Ben 24 haftasayken gebe olduğumun yasaş kanıtını vermiş oldum ya idari izne çıkmak için, ondan gerek kalmaz diyordum ama olsun veririm 32 hasta raporunu da
24. Haftada verdiğimiz dilekçe ve hastane kağıdı mebbis sistemine işlenmiyor canim, 32 den sonraki işleniyor.. sende benim gibi 32 de izne mi ayrılıyorsun hiç calismicaksin demi

Kızlar iştah durumlarınız nasıl 30 haftadan sonra ben doyma yetkimi kaybettim sankı sürekli açım

24. Haftada verdiğimiz dilekçe ve hastane kağıdı mebbis sistemine işlenmiyor canim, 32 den sonraki işleniyor.. sende benim gibi 32 de izne mi ayrılıyorsun hiç calismicaksin demi
24'ten beri idari izindeyim zaten, 32'den sonra da devam edeceğim. Hatta doğumdan sonra da seneyi izinlerle kapatmayı düşünüyorum.

İstersen ve sağlık durumun elveriyorsa calisabiliyorsun.çalisacaksan çalışabilir alıyorsun ve 37 den sonra istesen de istemesen de çalışamaz raporu alman gerekiyor ama 32 de çalışamaz alırsan 37 de yeniden almana gerek kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…