2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bugün kontroldeydim hersey yolunda çok şükür :) 1500 kg olmuş azmi çokmu bilemedim 40 cm boyu sizin nasıl gidiyor
Bende 1 aydır ne kontrole gidiyorum ne bişey artık 11 ekıme randevu aldım gideyim bakalım bi ögrenelim diyorum kilo boy en son gittigimdede sormadım ne kadar tuhafım ya aslında tuhaflık degilde beni şimdiden korku sardım dogum korkusu

çalışan anneler izne ayrıldınız mı rapor aldınızmı nasıl bir yol izlediniz???
Ben öğretmenim. 24 haftayı 28 Ağustos'ta dolduruyordum, 31 Ağustos'ta başlayan mesaimize hiç gitmeden doktorumdan 24 hafta durum bildirim raporumu alıp idari izin hakkımı kullandım. Bu seneyi doldururum, gitmem diye düşünüyorum.

Bugün kontroldeydim hersey yolunda çok şükür :) 1500 kg olmuş azmi çokmu bilemedim 40 cm boyu sizin nasıl gidiyor
bugün bende kontroldeydim kilo boy öğrenemedim ama böbreğin birinde ççok minik bi genişleme varmış bide üst bacaklar biraz kısa gibi ama yapısal daolabilir taramalar temiz çıkmıştı dedi doktorum çk yaramaz bi kızmış bizimki :) 15 kasımdan sonra heran alabiliriz dedi bide

çalışan anneler izne ayrıldınız mı rapor aldınızmı nasıl bir yol izlediniz???
Bende öğretmenim, şu an idari izindeyim. Haftaya 32 olunca doğum izni icin çalışamaz raporu alıp doğum iznini baslaticagim, 2. Dönemde ücretsiz izin alarak yılı kapatacagim inş eylüle kadar..

Ooo erkenci kuş desene

Bayadir giremiyordum siteye çok geçmiş olsun nasıl oldun

Maşallah azaldıkça heyecan başlıyor gerçi bizde işler her geçen gün artıyor ve daha oğlumun ismine bile karar veremedik dönme olayı doğum anında bile olan duymuştum sağlıcakla gelsinler inşallah

kızlar hiç sesiniz solugunuz çıkmıyor nasıl gidiyor hamilelik hazırlıklar?
Ay hiç sorma 25 haftada covid iznine çıktım dinlenirim oh dedim.kardeşimin düğün telaşı için koştürdüm iki hafta.düğün geçti iş yerinde işler çok yoğun diye evden çalışmaya başladım iki haftadır haftaya dahada yoğun olacak.sonra rahatlıyorum inşallah ama 32 haftada yeniden çalışmaya basliyacağım.park yatak bakmam lazım oğlumun kıyafetlerine bakıp sandık lekelerini çıkartmaya çalışmam lazım kıyafetlerde ne eksik tespit edip eksikleri tamamlamam lazım ve hala isime karar veremedik ay bı dokun bin ah işit oldu

Bende öğretmenim, şu an idari izindeyim. Haftaya 32 olunca doğum izni icin çalışamaz raporu alıp doğum iznini baslaticagim, 2. Dönemde ücretsiz izin alarak yılı kapatacagim inş eylüle kadar..
32'den sonra çalışamaz raporu almaya gerek var mı ki? Zaten 32'den sonra istesek de çalışamıyoruz ya. Çalışmak istersek gidip çalışabilir raporu almamız gerekiyor diye biliyorum. Ben buna da gerek olacağını düşünmemiştim. Gerekliyse alayım ben de ama emin misiniz gerekli olduğuna?

Çalışacaksınız çalışabilir çalışmayacaksaniz çalışamaz raporu alıp iş yerine vermek gerekiyor 32.haftada

allah kolaylık versin bende gardıropu bekliyorum inşallah gelirse yıkama be ütülemeye başlayacağım

09 aralık görünüyor ama tahmini Doğum yarığı neden erken alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…