2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yok aşı olmamıştım bebeğe bi zararı olur diye korkmuştum şimdiye kadar dikkat ettim ancak bu zamana kadar hiç bi ilaç vermedi doktorum sadece parol . Bunun yanında aşırı derecede mide yanmam var

Yok aşı olmamıştım bebeğe bi zararı olur diye korkmuştum şimdiye kadar dikkat ettim ancak bu zamana kadar hiç bi ilaç vermedi doktorum sadece parol . Bunun yanında aşırı derecede mide yanmam var
Mide yanması terleme normal bol meyve bide evinde varsa yada aldır dana kemik hasla içine et te at onu terbiyeli bol sarımsaklı çorba yap içerken de bol sirke koy ben öyle atlattım.Cok geçmiş olsun

Vaka sayıları o kadar arttı ki bi şekilde gelip buluyor hastalık, inş bi an önce geçer.. mide yanması malesef uzun zamandır bende de var , gaviscon kullanıyorum surekli

Çok çok geçmiş olsun dualarımız sizinle emin olabilirsin

iyi günler kızlar dünden beri öksürmekten boğazım mahvoldu 3-4 gün önce salaklık yapıp bi dondurma yedim beni mahvetti

Sellaaaam Ben yine doktor kontrolünden geldim. Fikir olması açısından da yazayım dedim. 31+1’deyim. Oğlum 2090 kg olmuş. 2 hafta ileriden gidiyoruz hala ama bu artık normalimiz, hep böyleydi. Biz de ufak tefek insanlar değiliz çünkü. Geçen ay plasenta kalınlaşmasından dolayı şekeri ve basit karbonhidratı kesmiştim. Plasentam normale dönmüş. Bu arada 1 aydır şekersiz besleniyorum. 9-10 günde 1 ödül olarak canım çoook tatlı bir şey çekerse az miktarda yedim. Ve bu ay 1 kilo verdim. Ben kilo verirken de oğlum 750 gram almış yani. Gerçekten şeker vücudumuzun düşmanı.. Doktor tahmini kasım ayının son 2 haftasında doğum beklediğini söyledi. Hastane seçeceğim artık. Bir sonraki kontrol randevusunu da 3 hafta sonraya verdi. Sizin bu haftalarda kontrolleriniz kaç haftada bir? Bu arada bebiş ters dönmüş, kafası aşağıda.

Merhaba canim maşallah ne güzel büyümüş bebiş, bende bi ara bozmuş her şeyi yiyordum bayadır dikkat ediyorum.. dikkat etmen plasenta açısından iyi olmuş sevindim canim
Bende yarın gidiyorum kontrole tam 31 haftalık olucaz yarın. Bakalım durumlar nedir kafası soldaydı, pozisyonu değiştimi merak ediyirum, ...bizim kontroller hep 2 haftada bir.. Bi süre daha böyle gider herhalde

Benimki de geçen ay soldaydı, muhtemelen seninki de dönmüştür şu an Hadi bakalım git güzel haberlerle dön.

Bu arada ben suda doğum planlıyorum. İstanbul’dayım. Bahçelievler Memorial düşünüyorum. Bu çevrede olup suda doğum ünitesi olan başka hastane bilen var mıdır aramızda acaba?

Şeker diyeti ben de yapmak istiyorum. Sizin adınıza sevindim☺ Meyve ne kadar yediniz acaba?

Selam hanımlar, bugün kontrolümüz vardı 31+0 ız, çok şükür bebiş iyi, kilosu da normal seyrinde ❣ kafası hala solda, poposu vajinaya doğru, uzun.zamandir bu şekilde, yerine çok sevmis galiba, 38 e kadar yolu var dönmezse sezaryen seçeneğini düşüneceğiz, o sağlıklı olsun da benim için farketmez tabiki ama dilerim döner

Yavaş yavaş sonlara yaklaşıyoruz çok şükür

Çok şükür canım benim kızım 37.haftada dönmüştü o zamana kadar döner dönmezse de kafana takma sezeryan da rahat oluyor

Şeker diyeti ben de yapmak istiyorum. Sizin adınıza sevindim☺ Meyve ne kadar yediniz acaba?
Teşekkürler Meyveyi de her gün tüketmedim açıkçası.. Mesela muz, şeftali gibi meyveleri daha tam olgunlaşmamışlarından seçerek aldım yedim. Çok fazla şeker-tatlı ihtiyacım olduğunda 1-2 tane kuru erik attım ağzıma. Bir de çiğ badem ve çiğ fındık gibi atıştırmalıklarla (yine günde 10 taneyi geçmemeli) idare ettim hep canım abur cubur falan istedikçe. Birkaç gün zor geliyor ama sonra alışıyorsunuz çok aramıyorsunuz

Kendine yatak yapmış orda annesi Eğer normal doğum planlıyorsan, istersen bebeğin dönmesi için olan pilates egzersizlerine bi göz atabilirsin canım. Bir de gün içinde bir süre pilates topunda oturmak, ileri geri kalçayı üstünde hareket ettirmek gibi hem seni rahatlatan hem bebeği yola doğru yönlendiren şeyleri yapabilirsin canım.

Evet normal doğum çok istiyorum canim, bi bakıyım plates egzersizlerine.. gerçekten ne plânlarsak olmuyor bakalım onlar sağlıklı olsunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…