2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah size. Haftanızı yakaladınız o zaman. Aslında kiloda değilimde plesantanın görevini yapmayıp bebeği geliştirememesinden korkuyorum. Daha tam gelişmedi küçücük.

Aynı şekilde önceden ileride çıkardı. İki kontroldür karın çevresi iki hafta geride. Plasentadan kaynaklıymış beslenemiyormuş. Pazartesi yine kontrolüm var

Kızlar masıl geçiyor günleriniz hastahane çantanızı hazırlamaya başladınız mı ne gibi hazırlıklar yaptınız
7ayı pat diye bitirip 8 girdik şimdi o bir ay geçmez sırf zaman çavuk geçsin diye kendime durmadan iş çıkartıyorum odamız hazır çantamız hazır sayılır ufak tefek eksikler hariç oğlumdan kalma bebek arabamız pusetimiz hepsini depodan çıkarıp yıkayıp temizledim beklemedeyim

Çok çabuk geçti sanki ya. 20'den sonra özellikle.

Benim ilk gebeliğim ve henüz alışverişe tam anlamıyla başlamadığım için olsa gerek bana zaman yetmeyecek gibi geliyor. Bebeği yeşil hastane bezi içinde eve getirmek zorunda kalacağız diye ödüm kopuyor neredeyse

Neyyy ben duramadım te cinsiyet öğrenince başlamıştım almaya her ay biseyler derken bitti şükür

Hahaha hiz ver artik. Bu zamana kadar nasil dayandin ki almadan duramiyor insan

Neyyy ben duramadım te cinsiyet öğrenince başlamıştım almaya her ay biseyler derken bitti şükür
İlk zamanlarda düşük falan olursa yıkıcılığı daha çok olur diye özellikle beklettim. 6 aya kadar zaten almayacaktım. Sonra çok gezdik, sürekli şehir dışına gittik falan 1 aydır da evde duramıyorum diye girişemedim alışverişe. Dün artık evimize döndük, bundan sonra başlayacağım artık. Hava değişimi oldu diye sabah bir sersem uyandık yoksa bugünü de affetmeyecektim direk e bebeğe gidecektim ama yorgunluğun geçmesini beklemek zorundayız. Öyle işte.

Ben 28. Haftada başladım. Plan program olunca hepsi hallolur☺

Kızlar sonunda adam akıllı alışveriş yapmaya başladım. En zor gelen bebek arabasını bile aldım, inanılır gibi değil. Nem tormemetresi, göğüs ucu gümüş kapak ve hem çocuk psikiyatristi hem de taze anne olan bir arkadaşımın önerisi ile bazı kitaplar aldım. Bu daha ilk tur. İkinci turda ekstra bir sürü şey de olacak. Hadi inşallah.

Eklentiler

• Screenshot_20211009-221753.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_20211009-221742.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20211009-221736.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20211009-221725.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20211009-221717.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20211009-221710.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 35
Benim odası filan hazır tüm eksikleri tamamladım bu hafta artık, hastaneye götüreceklerimi de ayarladım, dolapta bi köşeye organizer içinde yerleştirdim, valize koymadım daha ona elim gitmedi
Bn daha hazırlamadım çantamı covid olunca anca hastalıkla uğraştım toparlandım artık hazırlarım inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…