2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah canim, benimkide belli saatler de coşuyor

Kaç kilo aldınız şuana kadar
En son 10 gün önce tartıldığımda 4 kilo idi, şimdi şehir dışındayım diye tartıldığımdan bir şey anlamıyorum, başka tartı farklı tartıyor diye. Ama bu sürede 2kilo bile almış olabilirim, çok yiyorum çünkü. Hafta sonuna evde olacağım inşallah, o zaman kendi baskülümde tartılıp hemen yazarım buraya.

Merhaba hanımlar. Şeker yüklemesi sonucun felaket geldiği için diyetisyene başladım. Diyetisyen 12 kiloyla doğuma girmen lazım normal şartlarda dedi. Ama ben 9,5 kilosunu zaten almış bulunmaktayım diyet yazdı sürekli şeker ölçüyorum

Kuzum diyete uyarsan düzelir bi süre sonra, hatta kilo bile verirsin almazsın zaten

Canlar gün içinde göğsümun altında kaburgalarımda sırtımda ağrılar oluyor, o geçiyor mide yanmam ve mide agrilarim başlıyor daha ağırlasmadım ama 3.trimester i sonuna kadar hissediyorum

Canlar gün içinde göğsümun altında kaburgalarımda sırtımda ağrılar oluyor, o geçiyor mide yanmam ve mide agrilarim başlıyor daha ağırlasmadım ama 3.trimester i sonuna kadar hissediyorum
O ağrılar bndede var canım mide yanması içinde kefir içiyorum iyi geliyor bana deneyebilirsin canım

Kızlar masıl geçiyor günleriniz hastahane çantanızı hazırlamaya başladınız mı ne gibi hazırlıklar yaptınız
Benim odası filan hazır tüm eksikleri tamamladım bu hafta artık, hastaneye götüreceklerimi de ayarladım, dolapta bi köşeye organizer içinde yerleştirdim, valize koymadım daha ona elim gitmedi

Ben de sol kaburgamda çok hissediyorum o ağrıları hatta bigün ağrıdan ağlamışlığım bile oldu doktorum böyle durumlarda kalk hareket et bebek içeride hareketlendikçe baskı yapıyor demişti. İşe de yarıyor bu arada

benimde oraya yer yapmış gibi ayrıca agrılarım felanda başladı kasık sırt bel yataktan bile kalkamaz duruma geldim birde bel fıtıgım var kendimi çok yaşlanmış gibi hissediyorum ve dogum agrılarındanda çok korkuyorum oturup aglıyorum ben nasıl dogum yapacagım diye....

Bende ya hareket ediyorum, ya da her yerimi yastıkla destekleyip soluma uzanıyorum ancak geçiyor

Evet gün geçtikçe bende ağırlasiyorum, kasik ağrımda oluyor poposu ordaydı en son, bazen yürürken bi baskı yapıyorki o bölgeye, korkuyorum doğacak diye doğumdan korkmuyorum şimdilik, sezaryen mi normal mi olacak zmn gösterir

Bebeğin tüm eşyaları hazır ama benim pijama takımı falan gibi eksiklerim var onları da hazırlayıp valize koyacağım. Arabaya ne zaman yerleştiririm bilmiyorum. Erken gibime geliyor
Ben lcwdan almıştım, bi de catherines marka aldim normal lohusa pijama takımı, öyle süslü puslu değilde..memnunum birini şu süreçte giyiyorum fikir olsun sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…