2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Meraba kızlar bizim bugün kontrolümüz vardı 2. Prensesim gelicek kızımın içine doğan oldu 🤗 çok şükür herşey yolunda sağlıkla ilerliyoruz sonuna kadar böyle olup sağlıkla da kucaklarız hepimiz inşallah. 18+5 çıktı bigün ileride 260 gr 23 cm minnağımız😀😍
Hayirli olsun❤ sanki sizinde gostermiyordu demi? Peki dr hic tahmin vermismiydi?

Meraba kızlar bizim bugün kontrolümüz vardı 2. Prensesim gelicek kızımın içine doğan oldu 🤗 çok şükür herşey yolunda sağlıkla ilerliyoruz sonuna kadar böyle olup sağlıkla da kucaklarız hepimiz inşallah. 18+5 çıktı bigün ileride 260 gr 23 cm minnağımız😀😍
Oyy sağlıkla gelsin prenses ❣

Çok çabuk akıyor ve tam kapatmıyor. Dipleri bı iki ton açık kalıyordu ama diğerlerine göre daha iyidir diye hamilelikten önce onu kullanıyordum
canım boyadım beyazlarımı bayaa kapattı akmasını daha tam bilmiyorum yeni boyadım ben aslında ilk hamileliğimde inoa kullanıyodum c.tesi bulamadım bunu aldım tam anlamıyla organik boya bulmak zaten imkansız en iyisi en az zararlı olan valla boyamazdım aslında ama aşırı beyazım var çok kötü hissediyorum boyamazsam bide baş ağrısı yapıyo alışmışım boyaya

Kızlar bebeğimde ikili tarama riskli çıkmıştı ense kalınlığı 4.1di bugün iki farklı doktor da bebeğimin kistik hidroma olduğunu söyledi ve kesinlikle alınması gerekiyormuş dualarınıza ihtiyacım var 😭😭😭😭

Kızlar bebeğimde ikili tarama riskli çıkmıştı ense kalınlığı 4.1di bugün iki farklı doktor da bebeğimin kistik hidroma olduğunu söyledi ve kesinlikle alınması gerekiyormuş dualarınıza ihtiyacım var 😭😭😭😭
çok üzüldüm canım amniyosentez yada gen testi falan istemedilermi başka bi hastane başka özel bi doktora falan gitsen benim kuzenimin çocuğunada neler neler dediler biz ankaradayız byrda çok iyi bi doktora gidip ayrıntılı usg oldu çocuk sapasağlam doğdu

Çok üzüldüm canim.. ankara da acar koç var. Riskli gebelikte duayen.. imkanın olursa bi görüş kendisi ile. Amniyosentez yaptırdın mi canim?

Çok üzüldüm canim.. ankara da acar koç var. Riskli gebelikte duayen.. imkanın olursa bi görüş kendisi ile. Amniyosentez yaptırdın mi canim?
Eyüp ekici de çok iyi benim 2 yakınımın bebeğini kurtardı çok büyük risk grubunda dedikleri bebeklerin sapasağlam olduğunu gördük sayesinde

çok üzüldüm canım amniyosentez yada gen testi falan istemedilermi başka bi hastane başka özel bi doktora falan gitsen benim kuzenimin çocuğunada neler neler dediler biz ankaradayız byrda çok iyi bi doktora gidip ayrıntılı usg oldu çocuk sapasağlam doğdu
Yarın amniyosentez yapılacak ayrıntılı usgden baktı malesef sonuç kötü😭😭😭 hiç umut vermedi😢

Yarın amniyosentez yapılacak😢 sağ olasın dediğini araştırayım görüşürüm tabiki
Allah yardımcınız olsun. Ilk gebeligimde 16 haftalık kaybettim yavrumu kalp anomalisinden.. Amniyosentez sonucunu bike beklemedik her şey çok hızlı ilerledi.. gecmez dedigim zaman gecti.. yaralar iyilesti.. dilerim sizin için her şey daha kolay olur🙏 hakkinzda hayırlısı olsun.

Allah yardımcınız olsun. Ilk gebeligimde 16 haftalık kaybettim yavrumu kalp anomalisinden.. Amniyosentez sonucunu bike beklemedik her şey çok hızlı ilerledi.. gecmez dedigim zaman gecti.. yaralar iyilesti.. dilerim sizin için her şey daha kolay olur🙏 hakkinzda hayırlısı olsun.
İnsan kabullenmek istemiyor😢 çok zor bir durum beni en şyi siz anlarsınız gözümün yaşı dinmedi😭

Ilk gebeligimde hiç bisey alamamıştım, bunda çok hevesleniyorum 😍 rabbim sağlıkla kavusmamizi nasip etsin hepimizin🙏
Amin inşallah.Almak gerçekten çok güzel oluyor.o minicik bedenin o kıyafetler içinde nasıl olacağını hayal etmek :KK36: ama benim ilk hamileliğimde aldığım birçok şey uymadı kaldı iri bı bebekti sıpa gerçi hala öylede o yüzden son haftaları bekleyip boy ve kiloya göre almak mantıklı çünkü hiç bir mağazanın ayları birbiri ile uyumlu değil.civil çok dar e bebek orta seviyede ama lc waikiki daha geniş ve en iyi (beden olarak) olan o.

X