2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Anestezilerin çoğu anne karnındaki bebeğe geçmezmiş, sonrasında verilen ilaçlar daha riskli olduğu için daha az ilaç vermek zorunda kalırmış doktorlar. O yüzden diş çekimi acil değilse doğumdan sonraya bırakılırmış ama seninki belli ki acilmiş ki öncesinde de yapmakta bir sakınca görmemiş. İçini rahat tut yeter.

Canım korkma inşallah bişey olmaz ilk hamileligimde bende diş tedavisi yaptirmistim çok şükür bişey olmadı kızım şimdi 5 yaşında.geçmiş olsun
Ya bunu duymak o kadar güzel ki. Normalde korkarım dişçiden şimdi daha çok korkum var. Sen ne yaptırmıştın

Kurtarılmaya çalışıldı başta dolgu vs dendi ama gün geçtikçe kötüleşti. Umarım bişey olmaz dua edin

Bir erkek de benden geliyor

Yaaa ne kadar güzel maşallah kuzummm. Darısı bizlere. Müthiş bi olay
Zayıf misin canim Doktorun o yüzden mi hissedersin dedi
Yaaa en kısa sürede hepiniz hissedersiniz inşallah gerçekten başka bir evreymiş, bugün sabahtan beri tekme show yapıyor çok mutluyum Ve evet canım zayıfım, karnım içime göçüktü hamile kaldığımda, yağ oranım çook düşüktür. Tabi şimdi içine değil dışına göçük çıkık bişiler

Boyunu ve kilonu söyler misin ya ben de kendime göre bir tahmin yürüyeceğim de ben ne zaman hissederim diye
170 boy 54 kg şu an canımm. Hayatım boyunca spor yaptım hep ondan yağ oranı düşük kas oranı ortalama yükseklikteydi. Ama zaten en geç 20-21 haftaya kadar hissedilirmiş, muhtemelen bu 2 hafta içinde hissetmeyen kalmaz diye düşünüyorum, inşallaaah diyorum

Hamişler bu arada benim bu 2 hafta içinde 2 kere şiddetli burun kanamam oldu, biri bugün işte. Doktoruma sordum tamamen normal ve doğal olduğunu hatta tekrarlasa bile endişe edilecek bir şey olmadığını söyledi. Sizin de kanarsa korkmayın diye söylüyorum

Ya cok gecmis olsun,nasilsiniz simdi?bende cekiyorum cok fena da ilac kullanabiliyormuymusuz ya da cekiliyormuymus dis hamileyken

Ya cok gecmis olsun,nasilsiniz simdi?bende cekiyorum cok fena da ilac kullanabiliyormuymusuz ya da cekiliyormuymus dis hamileyken
Teşekkür ederim canm. Dişim fena şiş 2 farklı antibiyotik kullandım hiç inmedi. Yarın çekim yapılacak iltihap bebeğe daha zararlıymış. İlaçlarımı kullanmadan önce doktora muayene oldum. Bebeğin genel sağlığına bakıp kullandırdı. Hiç geçmiyor hamilelik hormonuyla daha da kötü oluyor. Bir dişçi ve kadın doğumcuyla görüş iltihap olmadan önlemini al işleme bile gerek kalmaz canm erteleme hiç.

Duamız seninle canim. Bi an önce sağlığına kavuşursun insallah

Ya bunu duymak o kadar güzel ki. Normalde korkarım dişçiden şimdi daha çok korkum var. Sen ne yaptırmıştın
Benimde dişim apse yapmıştı birde kestane yerken dolgumu da kirmistim :))hava girdikce ağrı yapıyordu antibiyotik tedavisi görüp dolgu yaptirmistim
Gecen doktorumlâ aşıyı konuşurken hatta diş tedavisini örnek gösterdi *diş tedavisinden çoğu gebe korkar ama ben bütün hastalarima diyorum gebelik diş tedavisine engel degil*demişti :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…