2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

O korku bende en başından beri var ve hiç gitmiyor. Brayı okuudukça daha çok streslenyrum aslında okumym diyorum ama okumadan da edemyrum. Amin inşallah sağlıklı bi şekilde hepimiz kucağımza alırız , ağır bir imtihan.

Kötü düşünme iyi düşün iyi olacak de.Dusunsene Suriye de savaş sırasında bile o korkularla yine bebekler dünyaya geldi.Yiyecek ekmeği olana ne yapsan doğar olmayana pamuklara sarsan gene olmaz Allaha sigincaz.

Maşallah kuzuya onun o yüzüyle oynayan parmaklarını sevsinler
Cok tesekkurler yaa ultrasonda gormek cok zevkli birseyAllahim bozmasin insallah.....ya ben dun gittim de aileme soyleyecegim daha soylemedim.video atmak istiyorum da dun cekmeyi unuttum.bugun gidip videoya alacagim ultrasona tekrar girsem olur mu desem cok mu komik olur

Kızlar anlayan varsa yorumlayabilirmi 3lü tarama testimiz

Eklentiler

• 31E52B88-6CE2-4486-86BA-5C6C76CD1836.jpeg
    129,2 KB · Görüntüleme: 35
Cnim cok gecmis olsun. Rabbim bidaha yasatmasin yuregine sabir ferahlik nasib etsin cnim nasil anladin kotu bisey oldugunu? Bulanti kusmalarinmi kesildi? Cok şükürki saglikli 2 evladin var.

Yaa çok geçmiş olsun inan hepimizin içinde o korkudan çok çok var Allah isteyen herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin. Üzülme demek çok zor insan kahroluyor. Ama doğduğu gün kaybedenler de var. Allah daha büyük acılardan korusun hepimizi.

İnsan sürekli görmek istiyor, çok normal hepimizde var. Maşallah seninki de güzel büyümüş . Allah sağlıkla da doğmayı nasip etsin. Hiç farketmez ya ikisi de olur valla. Ama hislerimize güvenlim aynen

Bebeğin sana şefaatçi olsun. Çok çok üzüldüm. Sana birşey olmamış şükür. Evladın varsa onlara uzun ömürler versin. İstediğin ve hayırlı bir zamanda kucağına bir evlat almayı Rabbim nasip etsin.

Tesekkur ederim hepinize. 14. Haftada bulantilarim kesildi. Dun akşamda toplu iğne başı kadar kahverengi lekelenme oldu.
Bugun ilaç verdiler 8 saat hafif sancı çektim bebek dustu. Esinde yarısı dustu sabaha kadar kalan parça düşer inşallah. Sonra bisey kaldıysa kürtaj.

Benim D Doktoraliguru bebeğini kaybedince içime sıkıntı duatu. Meğer aynı zamanda benim bebegimin de kalbi durmuş. İçime sıkıntı düşünce kontrole gitseydim keşke dedim ama yapacak bisey yok.

Merhaba kızlar bebegin cinsiyeti erkek olup kasık ağrısı ceken var mi genelde erkek bebekler kasık ağrısı yapar diyolar ama ondan mi bilmiyorum bazen cok iyi oluyorum bazen cok agrim oluyo

Merhaba kızlar bebegin cinsiyeti erkek olup kasık ağrısı ceken var mi genelde erkek bebekler kasık ağrısı yapar diyolar ama ondan mi bilmiyorum bazen cok iyi oluyorum bazen cok agrim oluyo
Aynen cnim erkek bebeklerde çok kaşık ağrısı oluyor.hatta oğlumda cinsiyetini bile bilmiyordum ablama sürekli dert yanıyordum kasik ağrısından oda diyordu erkek bebek olduğu için

Aynen cnim erkek bebeklerde çok kaşık ağrısı oluyor.hatta oğlumda cinsiyetini bile bilmiyordum ablama sürekli dert yanıyordum kasik ağrısından oda diyordu erkek bebek olduğu için
Doktor agri olur normal dedi de bazi hamileler hamile oldugumu bile unutuyorum diyo bnm şükür bulantılarım azaldi da bu ağrı kotu yapiyor insani bi de ilk olunca daha mi evhamlı oluyoruz artik insallah agri zamanla hafifler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…