2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun canım. Çok şükür bitti gitti ❣

iyi akşamlar kızlar benimde ikili taramamda doktor kesin demek için erken ama bana sorarsan kız demişti 1 temmuzda 17 hafta olcak kontrolümde heralde belli olur 1 oğlum var inşallah hayırlısıyla birde kızım olursa tadından yenmez :) tabiki önceliği sağlıklı olsun yeter

Çok üzüldüm canim.2 kaybım var anlıyorum duygularıni... Kaçıncı haftada durmuş kalbi. Doktor bisey dedi mi sebep için canimm
Doktorun söylediğine göre 8. haftada durmuş yani ultrason boyutları öyle gösteriyor, şuan 12. Haftamdaydım tarama testi için gitmiştim. Zehirlenmediğime şükrediyorum... çok zormuş bu durum

Doktorun söylediğine göre 8. haftada durmuş yani ultrason boyutları öyle gösteriyor, şuan 12. Haftamdaydım tarama testi için gitmiştim. Zehirlenmediğime şükrediyorum... çok zormuş bu durum
Çok zordur kuzum. Rabbim korumuş seni.. inşallah hayırlı vakitte sağlıkla nasip eder bundan sonra

Canım ben dün cinsiyetimizi öğrendim doktorumuz çok net konuştu değişmez diye düşünüyorum. Meğer bir prensesimiz olacakmış yanılttı beni kızım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…