2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar. Ben bebeğimi kaybettim malesef. Bir hafta ara ile doktor kontrolüne gittim. İkisinde de embriyo aynı büyüklükteydi. Zaten geriden geliyordu. Zaman geçtikçe de ara iyice açıldı. 8+6 da düşük yaptım. Kürtaj ile kalan parçalar alındı. Şimdi iyiyim. Hem fiziksel, hem psikolojik olarak… Sizler inşallah sağlık ile kucağınıza alırsınız bebişlerinizi

Çok geçmiş olsun canım Allahim sabır güç versin en kısa zamanda tekrar kavuşursun inşallah

Çok geçmiş olsun.canim. rabbim hayırlı vakitte sağlıkla nasip etsin

Ayyy valla içime su serptin çok teşekkür ediyorum sana benim doktorum bende üç aylık hamileyken dişimi yaptırdım. Kızım gayette akıllı sağlıklı dedi. Çekimden sonra ya enfeksiyon kaparsam vs çok düşünüyorum

Canım inşallah en kısa zamanda en hayırlı günde sende tekrar güzel haberler alırsın...

Iltihap oldu sanirim bende de ya,tum dislerim agriyor sizliyor.anlamadim gitti.bisey cigneyemiyorum duzgun yadis doktoru dolgu falan derse kadin dogumcuya mi danisiyoruz ilaclari acaba?dislerim hic saglikli degildir biri kirildi yani bide hamileyken.kaldim boyle

Hamileyken mi yaptirdiniz dolguyu,bende yanlis biliyormusum demekki yapilmaz diye

Gecmis olsun ayrica

Gecmis olsun ayrica

Merhaba arkadaslar. 14 haftalik oldum. clexan kullaniyorum. cinsiyyetine bakamadi. kendini gostermiyor dedi. Clexan kullanan varmi?5 gunluk yazdi. oncede 10 gunluk yazmisdi.pihtilasmam var.Allah hepimizin yardimcisi olsun. Insallah herkes saglikla bebisini kucagina alir

Rapor vermedimi iğne için rapor isteyin ben raporlayım para vermiyorum iğneye

Nasipse kızım olacak

Dişim çekildi 12 de. Çok korktum ama gerçekten anladım ilk üç ve son üç ay neden tedavi olunmadığını doğurabilirdim. Ama hiç korktuğum gibi olmadı. Önce diş doktoruna gidiyorsun ilaç vs tedavi belirliyor bir kağıt yazıyor doktoruna verdiği ilaç ve uygulayacağı tedaviyi bebeğin durumuna göre onaylıyor. Ama ihmal etme ben çok korktum ama dayandım. Bu kadar Kolay olacağını bilsem korkmazdm. Doktoru sorularımla çekimden önce bezdirdim

Ben oksapar kullanıyorum sabah akşam raporlu ilacim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…