2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bugun ilk kez kanamam oldu. Dunku vajina ici agrimda ondandi belki. Doktor 3 adet proluton igne verdi haftada bir kullanicam sizde bu sekilde mi kullandinz üzüldüm bugun
canım igne kullanıyorum zaten birde vajinadan 2 tane progestan alıyorum üzülme saglıkla nasip etsün Rabbim

Doktor söylemdi en son gittğimde perşembe söylerse 2haftaya nasıl randavu bulcaksam siz ksç haftalık oldunuz canım
Yok kuzum bu gittiğinde yapılır. Ense kalınlığı filan ölçülüyor bide kan alınıyor. Ikili tarama dediğimiz bu. Benim cts 12 hafta olacak canim

Yok kuzum bu gittiğinde yapılır. Ense kalınlığı filan ölçülüyor bide kan alınıyor. Ikili tarama dediğimiz bu. Benim cts 12 hafta olacak canim
Ama canım benim gittiğm yer özel muane normalde gittiğim doktor etlik zübeydede çalışıyomuş ordan emekli olmuş emekli olunca özel muanesini açmış orda yaparlarmı acaba ikili test

Ama canım benim gittiğm yer özel muane normalde gittiğim doktor etlik zübeydede çalışıyomuş ordan emekli olmuş emekli olunca özel muanesini açmış orda yaparlarmı acaba ikili test
Bende özel kliniğe gidiyorum canim
Doktorum kanı alicak nere ile anlaşmalı ise işlem orda yapılacak. Senin doktorunda anlaşmalıdır hastane ile lab ile kuzum

Amin nasıl düzeldin mi biraz bir sıkıntı yok demi?

merhaba kızlar ben dün 2li tarama testine gittim ama 11+2 olarak ama daha erken dedi tam sonuç alamayız dedi 10 gün sonra tekrar gel dedi ama şimdide hastanede randevu bulamıyorum...
Tekrar gelmeye basladi dinleniyorum gecer insallah tesekkur ederim sordugun icin
Kapisina gitsen yardimci olmaz mi ? Gunde 10 kez baktim belki. Bunun vakti belli ileri tarihe atilcak bir sey degil stres olmustum. En son 1 randevu denk geldi gittim ancak 2 li yapmiyoruz ozelde yaptiracaksin dedi. Bulamasaydim kapisina gidecektim.
Ondandir muhtemelen progesteron da vermis doktorun duzelir bisey olmadan atlatacaksin bu gunleri insallah kendine de bebise de dikkat et canim
Insallah cok tesekkur ederim destegin icin Allah razi olsun ⚘⚘

dualarım seninle gerçekten çok etkileniyorum ama atlatacaksın hiç kalkma lütfen...
benimkisi özel degilki ankara şehir hastanesi ne kadar saçma ya napayım bende 27sinde sabah 07.00 de gidecegim şansımı deneyecegım sıra almaya çalışacagım...

Allah razi olsun ne guzel gonul bagi kurup dualarda bulusmak. Iyi ki grubumuz var
Eskiden sabahlari doktor kapisindan ya da sekreterlikten veriyorlardi pandemide bir donem yapmadilar simdi durumu bilmiyorum. Ama bu belli donemde olabilen bir test kolaylik saglamalilar. Insallah randevu denk gelir de gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…