2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Cok nadir ve anlik yasiyordum bugun aksamustunden beri sıkca oldu korkuttu. Sizde yasiyorsaniz olagan bir sey demekki.
Namaz deyince ilerleyen zamanlarda oturarak mi kilariz
valla bu gidişle öyle görünüyor ben hiç oturarak namaz kılmadım karıştırırım ki :)

Slm hamiş canlar bende bahsedeyim belirtilerimden 5 haftalıkken başladı benim bulantılarım son 3 haftadır baya sıklaştı herşeyden tiksindim asla yemek görmek istemiyorum sadece meyve ile besleniyorum 2 gün önce serum aldım çok halsiz kaldım bana iyi geldi şimdi iyiyim çok degil çıkarmalarım aza indi elhamdülillah gögüslerim ilk zaman daha hassastı ara ara sancıyor ucu koyulaştı kahvesi biraz genişledi ben 7 kilo verdim hamile kaldığımdan beri hiç iştahım yok rahat yiyebildigim tek şey ayva elma kiraz erik Rahim agzından ara ara batmalar ben de de oluyor hemen kesiliyor kasık agrıları oluyor ara ara ben sag yüzüstü döner gibi hiç yatamıyorum bebiş rahataız oluyor sanırım şimdilik belirtilerim bunlar Rabbim saglıkla nasip etsin hepimize de

Kizlar bugun ilk kez kanamam oldu. Dunku vajina ici agrimda ondandi belki. Doktor 3 adet proluton igne verdi haftada bir kullanicam sizde bu sekilde mi kullandinz üzüldüm bugun
Geçmiş olsun kuzum. Kendini yorma bu süreçte. Büyük ihtimal ondandır ağrında.. Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin

Geçmiş olsun kuzum. Kendini yorma bu süreçte. Büyük ihtimal ondandır ağrında.. Rabbim sağlıkla ilerlemesini nasip etsin
Tesekkur ederim arkadasim. Aminnn
Kuzum bugün beşinci iğneyi yaptırdım ve Dr 16. Haftaya kadar devam dedi
Peki haftada bir mi yaptiriyorsunuz? Kirmizi kan seklinde mi akinti seklinde mi yasiyorsunuz? Kan olarak geldi suan kahve akinti olarak devam ediyor

Kizlar bugun ilk kez kanamam oldu. Dunku vajina ici agrimda ondandi belki. Doktor 3 adet proluton igne verdi haftada bir kullanicam sizde bu sekilde mi kullandinz üzüldüm bugun
Benmde hiç bişeyim yokken kahverengi akıntım geldi 5 gün progestan kullandım , 2 gün sonra yine çok az kahverengi akıntı geldi . Çok şükür daha yok ama kasık ağrım var . Şiddetli değil ama gün boyu ara ara devam eden bi ağrı

Tesekkur ederim arkadasim. Aminnn

Peki haftada bir mi yaptiriyorsunuz? Kirmizi kan seklinde mi akinti seklinde mi yasiyorsunuz? Kan olarak geldi suan kahve akinti olarak devam ediyor
Kuzum bu benim ikinci çocuğum ilkinde önce akıntı sonra kirmisi kan şeklinde gelmişti ilkinde 20 gün kadar sürmüştü.bunda iki gün oldu ara ara kan şeklinde çok hafifti.iğneyi haftada bir yaptırıyorum.iğneye başladığımdan beri birdaha olmadı çok şükür

Konuşmktk sanrm sizinle ama hatrlyamdm sizinde kasık ağrınız olmşmuydu

Kasık ve bel ağrım düşük yaptığım zaman olmuştu.lekelenmelerde ağrıda varsa sıkıntı yaratıyor canım
lekelenme 2 gün oldu ama kasık ağrısı sonradan arttı . Şuanda lekelenme yok lekelenme geçeli 5 gün oldu ama kasık ağrım var hafif hafif bel ağrım yok

Cok tesekkur ederim bilgileriniz icin arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…