2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

umarım inşallah randevu bulabilirim yoksa bidaki hafta hergün hastane kapısında bulunacagım :)

Kızlar doktorumuz tahminde bulundu değişmesse oğlum oluyor buda ultrason resmimiz
canım benim çok sevindim cinsiyet ögrenmişsin ne mutlu sana rabbim kucagına almayı nasip etsin umarım gönlünden geçen olmuştur ben hep allahım saglıklı sıhhatli eli ayagı düzgün bir evlat ama kız evlat nasip et die dua ettim umarım sende gönlünden geçene kavuşmuşsundur... 2li tarama oldun mu?

Aynen canım hep bi oğlum olsun istemiştim rabbim nasip etti çok şükür inşalalh siizn de kalbinizden yüreğinizden ne geçiyorsa o olsun 2li taramayı yaptırmadım doktor ona gerek yok 3lü yaparsınız dedi bizde o şekilde karar verdik

umarım inşallah randevu bulabilirim yoksa bidaki hafta hergün hastane kapısında bulunacagım :)
Merak ettim denk gelirsem diye baktim. Ankara Şehir Hastanesinde kadin doguma girince parantez icinde aciklamalari olan tüp bebek agirlikli randevular cikti normal randevu yoktu. Sincana tikladim orda 1 Haziran icin randevu veriyordu :) baska yere gitme sansiniz olur mu

Kizlar bir sey danisacagim. Vajinadan progestan kullaniyorum ya cok zor ilerletiyorum. Vajina agzim dolu dolu bu kadar asagiya rahim mi iniyor bebegin esi mi ne bu progestan kullananlar sizde hissediyor musunuz bunu

Kizlar bir sey danisacagim. Vajinadan progestan kullaniyorum ya cok zor ilerletiyorum. Vajina agzim dolu dolu bu kadar asagiya rahim mi iniyor bebegin esi mi ne bu progestan kullananlar sizde hissediyor musunuz bunu
Progesteron bilmiyorum ama mantar için fitil kullandığımda baya itmek gerekiyordu böyle tırtıklı vajinayı hissedip içine itiyordum.. öyle acıktı yani kapalı değildi kuzum..hamilelik sürecinde de açık olmalı. Rahim ya da bebek esi bu kadar aşağıda olmaz vajinada olmaz imkansız kuzum. Vajinadan sonraki rahim ağzı küçük cunku..
Belki kullandigin ilaçlardan dolayı o bölge şişmistir filan, gerçekten biseyler hissediyorsan bi doktora görün istersen canim

canım orda başkadım başka hastane uygun olurmu bilemedim ki?

Summerwinter anladim yarin randevum var doktor ne diyecek bakayim
smma takipli hastalari olmadigin icin ikili test yapmama durumlari olur mu bilemiyorum. diger turlu onemli olan farkli doktorda olsa senin tarihi gecirmeden isinin gorulmesi

Bencede ikiliye gerek yok bende istemicem ikiliyi detayli ultrasyon yapsin Soylucem bakalım ne dicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…