2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba 11+2 günlük hamileyim. bugün doktora gittim ikili test için ideal zaman 12 hafta ve üzeri dedi haftaya gideceğim tekrar bakalım:)
cinsiyetle ilgili bir şey söylemedi ben de açıkçası sormadım ama merak içindeyim:) sizler gittiniz mi kontrole neler yaptınız?

Ilk gebeligimde 11. Haftada banada yapmamıştı. Bu gebeligimde 12. Haftada gidicem pzt inşallah. Cinsiyeti bebeğin pozisyonuna göre 12 de görebiliriz belki

merhaba kızlar ben dün 2li tarama testine gittim ama 11+2 olarak ama daha erken dedi tam sonuç alamayız dedi 10 gün sonra tekrar gel dedi ama şimdide hastanede randevu bulamıyorum...

merhaba kızlar ben dün 2li tarama testine gittim ama 11+2 olarak ama daha erken dedi tam sonuç alamayız dedi 10 gün sonra tekrar gel dedi ama şimdide hastanede randevu bulamıyorum...
Evet hem 11. Haftada çağırıp hem de erken diyorlar. Inşallah ayarlarsın randevuyu canimm. Bebiş nasıldı büyümüş mü?

Kizlar bugun ilk kez kanamam oldu. Dunku vajina ici agrimda ondandi belki. Doktor 3 adet proluton igne verdi haftada bir kullanicam sizde bu sekilde mi kullandinz üzüldüm bugun
Ondandir muhtemelen progesteron da vermis doktorun duzelir bisey olmadan atlatacaksin bu gunleri insallah kendine de bebise de dikkat et canim

13.hafta bekliyor ikili tarama icin merak icerisindeyim acikcasi zaten kontroller icin gun sayiyorum resmen insallah her sey yolunda gozukucek

13.hafta bekliyor ikili tarama icin merak icerisindeyim acikcasi zaten kontroller icin gun sayiyorum resmen insallah her sey yolunda gozukucek
ben de öyle bugün gördüm ALLAH ımm kıpır kıpır kollarını hareket ettiriyor filan benim ikinci gebeliğim hep unutmuşum bu hisleri. Rabbim yaşamak isteyen herkese yaşatsın:)

Evet hem 11. Haftada çağırıp hem de erken diyorlar. Inşallah ayarlarsın randevuyu canimm. Bebiş nasıldı büyümüş mü?
aynen ne kadar saçma hani bilsem gerçekten 1 hafta sonraya randevu alırım evet büyümüş 41 mm olmuş gerçekten şimdiki ultrasyon görüntüsü nasıl belli oluyor burnu bile belli yaaa anası kurban :) :)

lekelenme 2 gün oldu ama kasık ağrısı sonradan arttı . Şuanda lekelenme yok lekelenme geçeli 5 gün oldu ama kasık ağrım var hafif hafif bel ağrım yok
Bel ve kasık ağrısı normal hamilelikte hatta yakında vajinada kramplar batmalar da başlar.lekelenmeden kanama kırmızı ve bı yeriniz kesildiğinde nasıl damlar o şekilde olmadıktan sonra korkmayın.oğlumda kanama ve lekelenme yirmi gün sürmüştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…