2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bir şey sormak istiyorum size.Covid aşı önceligim gelmis yaptirsam mi diye doktora sordum dusuklerim var onceden diye sicak bakmadi oneriliyor ama cok calisma yok hamileler ile ilgili dedi.Zaten cok dusunmuyodum da aranizda asi yaptiran var mi?

Benim doktorumda hamileyken aşı olunmasına karşıydı yan etkileri belli olmadığı icin

Hamilelere asi vurmuyorlar die biliyorum

S.aleyküm canlar bugün malesef 13 yıllık özlemim mucizemi bebegimi kaybettim kalbi durmuş dün kanamam olmuştu kürtaj oldum Rabbim hepinizi saglıkla meleklerinize kavuştursun ❤ Dualarınız da beni unutmayın Allah'a emanet olun ismen dua ederseniz çok mutlu olurum ismim Ümran ❤

Allah sabır versin acınızı tahmin ediyorum üç tane kaybettim lütfen herşeyin bir zamani var demek ki siz yinede ümidinizi yitirmeyin.

İnşallah en kısa zamanda sağlıklı bi mucize ile karşılaşırsın çok iyi anlıyorum seni bugünler kucağında mis kokolunla geçecek emin ol

Canım yaptırmayı düşünmüyormuşsun zaten. banada geldi turizmciyim bende,dünya saglık örgütü de zaten hamile bayanların aşı olmasını uygun bulmuyormuş...

Rabbim saglikla guzellikle en kisa zamanda hayirli evlatla bulustursun

Cok üzüldüm. Rabbim sabrını versin. Ve hayırlı vakitte sağlıklı evlatlar nasip etsin canim.

Bana da eşim sağlıkçı olduğu için aşı sırası geldi ama ben yaptırmıyorum. Kendi açımdan hiç o riske girmeye değmez. Ayrıca e nabızdan sıra almak için ilk kez girildiğinde riskler yazıyor. İçinde ilk 3 ayı doldurmayan hamile kadınların aşı yaptırmasının sakıncası olduğu yazılıyor. Hoş ben 9 ay bitene kadar yaptırmam muhtemelen de ilk 3 ay kesin riskli, onu anladım.

Aynen haberlerde de öyle söylendi.olcaksa bile ilk 3 aydan sonra diye

Aynen haberlerde de öyle söylendi.olcaksa bile ilk 3 aydan sonra diye
Ilk 3 ay organ olusumu olduğu için risk daha fazla canlar.. benim alerjim azmıştı geçen haftalarda doktor dayanicaksin dedi hiç bir ilaç kullanamadım. Bebeğin organ oluşumuna zarar vermesin diye

Ilk 3 ay organ olusumu olduğu için risk daha fazla canlar.. benim alerjim azmıştı geçen haftalarda doktor dayanicaksin dedi hiç bir ilaç kullanamadım. Bebeğin organ oluşumuna zarar vermesin diye
Bende de kronik ürtiker var. 6 yıldır her iki ayda bir aşı oluyorum her iki kolumdan. En son transferden sonraki 3. gün yaptırdım. Haftaya ya da öbür haftaya 2 ay doluyor. Benim üç ayımın dolmasına ise 3 haftadan fazla var. Acaba bu aşıya da aynısını derler mi bilemedim. Kadın Doğum doktorum hiç bilmiyor bu aşıyı. Ama daha önce Alerji profesörü olan doktorum hamileliğe hiçbir zararı yok demişti. Kendi hastası sağlıklı bir şekilde doğurmuş çocuğunu. Ben de yine de ikinci aşı için 3. ayın dolmasını beklesem mi ya. Kafamda deli sorular. Neyse inşallah ilk aşının etkisi hemen bitmez, kaşınmaya da hemen başlamam da 3. ayın dolmasını bekleyebilirim bakarsın. Allah büyük

Sizin için bi zararı olmazsa 3 haftadan bnce bekleyin . Ama tabi doktorlar daha iyi bilceklerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…