2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende aynı durumdayım bana da 5 mayista gittiğimde keseyi gördük kalp atışı icin bayramdan sonra gel garanti olsun dedi bende hem heyecan hem de korkuyla bekliyorum.

Kızlar merhaba ben 2 gün önce doktora gittim 5+2 haftalık hamileyim. Doktor 22 mm keseyi gördü ama bebeği göremedik. Kese haftaya göre biraz büyük ve bu büyük kesede bebeğin görünmesi gerekmez miydi doktor salı günü gel görmemiz lazım üstten göremezsek vajinalle bakıcam mecburen dedi . Korkuyorum boş gebelik mi acaba

Arkadaşlar öncelikle hepimizin anneler günü kutlu olsun inşallah seneye bebeklerimizle kutlarız günümüzü
Din akşamdan beri adet olacakmışım gibi alt karnım ağırıyor kasılıyor. Ara ara kasıklarımda batmalar oluyor. Bu sabah akıntımın kıvamı değişti. Sümüksü yapıda ve içinde kahverengi lekeler oluştu. Şu saate kadar tekrarını görmedim ama içime kurt düştü doktorum karın ağrısı olacak diye uyarmıştı ama akıntı olayı korkuttu Böyle bi durum yaşayan var mı?

Merhaba evet karın ağrısı kasık ağrısı çok normal fakat doktorum şiddetlenmediği ve kanaman olmadığı sürece korkmana gerek yok demişti fakat içiniz rahat etsin istiyorsanız pazartesi bir doktora görünün isterseniz çünkü psikolojik olarak stres altına girerseniz bebeğiniz de etkilenir

Amin canım inşallah İyi demiş doktor erken çağırınca benim gibi göremeyince de umutsuzluğa kapılıyosun en iyisi geç gitmek zaten her şey netleşince

Evet bende tam olarak aynısı oldu ve sonucun pozitif olduğunu öyle öğrendim.

Evet bende tam olarak aynısı oldu ve sonucun pozitif olduğunu öyle öğrendim.
Zaten hamile olduğunu biliyor arkadas kahve rengi akinti kanamaya dönmedikce sikinti yok diye biliyorum ama yine de doktora gitmekte yarar var ya da varsa imkan varsa arayıp sorulabilir

5. Haftada biz de sadece keseyi gormustuk. Insallah salı gorebilirsiniz
Ara sira akinti rengi koyulasabiliyor. Bir yerde progesteron 8. Hafta gibi bebege de gecmeye basliyormus o zaman akinti da kahvelik olabiliyor diye okuyup oyle ferahlatmistim icimi ⚘

Zaten hamile olduğunu biliyor arkadas kahve rengi akinti kanamaya dönmedikce sikinti yok diye biliyorum ama yine de doktora gitmekte yarar var ya da varsa imkan varsa arayıp sorulabilir
Aradım ağrılar şiddetliyse bi tane parol al. Eğer gece şiddeti artarsa acile görün dedi. İdrar yolu enfeksiyonu da olabilirmiş :/

Benim hamile olduğumu öğrendikten sonra da yine kahverengi kanamam oldu. Ama o da sıkıntı yaratmadı. Korkulacak bir şey yok. İlk haftalar yerleşme kanamaları tekrar edebiliyor.

Evet canim ben yasamistim suan yok cok sukur ben doktora sonra gittim ama sen ihmal etme istersen bi git

Canım benim 29 nisanda birden kanamam boşaldı 6 haftalıktı progestan kullanıyorum kanamma yarım saat içinde kahveye döndü dr gittik bebek gayet saglıklı dedi.Adet vakti karın agrıları oluyormuş adet agrısı gibi o agrılar normalmiş rahüm genişledigi için korkma benim ara ara akıntımın rengi degişiyor bu progesteronla alakalı birşeymiş inşallah sag salim alırız meleklerimizi kucagımıza iyi düşünelim iyilikler güzellikler olsun ferah tut kalbini ❤❤

6+5 cok sukur kalp atışını duyduk bu arada bizim ilk bebeğimiz eklerseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…