2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Canım bizim haftalırımz aynı sanırım. Ben bu hafta daha çok kasıklarımda sıklıkla gelip geçen sızılar hissediyorum bebişin hareketlendiğini okumuştum bu haftalarda ondan olabilir mi diye düşündüm :) sende de var mı aynı durum
ya evet benimde kasık agrılarım çok fazlalaştı korkuyorum bişey olacak diye ve karın agrımda oluyor ara sıra

Merhaba kızlar pazartesi kalp atışını dinleyeceğiz ins. Ama ben cok kaygılıyım ve cok korkuyorum aranızda benim gibi olan varmiydi ben mj elhamliyim birde midem bulanmiyor kokulara karşı hassasiyetim var bir tek ve memelerde karinda şişlik bunun dışında hersey normalmiş gibi keseyi 10 gun once görmüştük zaten
Aynen😁bende sali dinleyecegim insallah.keseyi gorduk ama bebisi daha goremedim..bende aynisini dedim.5gun mide bulantim vardi o da gitti yani.yok baska biseyim

Aynen bende öyleyim kuzum ama kötü düşünmüyorum tatlı bir sızı sanki ben burdayım annecim diye hatırlatıyor ara sıra 😂
yani bende kötü düşünmemeye çalışıyorum ama yinede düşüncelerimi zabdetemiyorum sonuçta kanamam yok çok çok şiddetli degil kasık agrısı normal olabilir diyorum hayırlısı bakalım 17 si nasıl gelecek çok merak ediyorum 2li tarama için randevu aldım ...

yani bende kötü düşünmemeye çalışıyorum ama yinede düşüncelerimi zabdetemiyorum sonuçta kanamam yok çok çok şiddetli degil kasık agrısı normal olabilir diyorum hayırlısı bakalım 17 si nasıl gelecek çok merak ediyorum 2li tarama için randevu aldım ...
Aaa az kalmış 😊 benimde perşembe belli olur sanırım.

Bunlari burdan kaydetmistim arkadaslar. Belki bu gece okuyan olur 🤗
Screenshot_20210509-000548_Gallery.jpg

Screenshot_20210509-000540_Gallery.jpg

Kontrolden çıktııım 🥳 o kadar hareketli ki sürekli kıpırdıyor ellerini kaldırıyor 😂 3,5cm olmuş, şu an her şey sağlıklı. 3 hafta sonra da ikili tarama var. 😊
Bin kere maşallah kocaman olmus bebiş😍 kac haftaliksiniz şuan😊 biz 10 haftalik olduk daha kontrolumuxe var acaba bu kadar olmuş muyuzdur merak ettim de😊

Evet canım işte o beyazlık yoktu sadece siyah boş bir keseydi bizi de o üzdü🙁
Bnde 5 haftalikken ogrendim canim doktorq gittigimizde kese var ama ici bos olabilir demisti bir hafta sonra gittik şükür o beyaz noktayi görmüştük korkma canim stres yapma gorulur Allahın izniyle

Bnde 5 haftalikken ogrendim canim doktorq gittigimizde kese var ama ici bos olabilir demisti bir hafta sonra gittik şükür o beyaz noktayi görmüştük korkma canim stres yapma gorulur Allahın izniyle
İnşallah canım bekliyoruz sabırla 🤲🏻🤲🏻 6.haftada gittik biz 7.de tekrar gideceğiz inşallah o zaman görürüz dua edin bana🤲🏻🤲🏻

Canım bizim haftalırımz aynı sanırım. Ben bu hafta daha çok kasıklarımda sıklıkla gelip geçen sızılar hissediyorum bebişin hareketlendiğini okumuştum bu haftalarda ondan olabilir mi diye düşündüm :) sende de var mı aynı durum
Evet kuzum dün bütün gün vardı, doktor normal dedi bebek büyüdüğü için.

Bin kere maşallah kocaman olmus bebiş😍 kac haftaliksiniz şuan😊 biz 10 haftalik olduk daha kontrolumuxe var acaba bu kadar olmuş muyuzdur merak ettim de😊
10 haftalıkti 3.8 dik biz.. Siz de büyümüzsünüzdür. Gittiğinde görürsün inşallah eli ayağı kıpır kıpır. Ne zmn randevun

merhaba, ben de 6 hafta 6 günlük hamileyim, buralarda yeniyim. hamileliğimi de biraz geç fark ettim. idrar testinde kan görülmüş, sonuçlar bugün çıktı pztesi doktora gideceğim ama önemli bişey midir bilgisi olan var mı?
Bol su iç idrar da gizli kan böbreklere tas olabilir az su içiyor olabilirmisin bende de çıktı cunku

İnşallah canım bekliyoruz sabırla 🤲🏻🤲🏻 6.haftada gittik biz 7.de tekrar gideceğiz inşallah o zaman görürüz dua edin bana🤲🏻🤲🏻
Bende 5hafta 3 günlüktü gitmiştim kese vardı sadece doktor daha net garanti olsun diye 2 hafta sonra gel dedi kalp atışı için zaman geçmiyor beklemeklede 😍 rabbim sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🙏

X