2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar selammm gecen salı test istedi dr sonuçlanmış ama kendisi izindeymiş ulaşamadım anlayan varsa bakabilir mi

Eklentiler

• BBED8FFD-890B-49BB-918C-4871B69BA9A3.png
    BBED8FFD-890B-49BB-918C-4871B69BA9A3.png
    158,5 KB · Görüntüleme: 62
Canım benim 29 nisanda birden kanamam boşaldı 6 haftalıktı progestan kullanıyorum kanamma yarım saat içinde kahveye döndü dr gittik bebek gayet saglıklı dedi.Adet vakti karın agrıları oluyormuş adet agrısı gibi o agrılar normalmiş rahüm genişledigi için korkma benim ara ara akıntımın rengi degişiyor bu progesteronla alakalı birşeymiş inşallah sag salim alırız meleklerimizi kucagımıza iyi düşünelim iyilikler güzellikler olsun ferah tut kalbini 🤗❤❤
Teşekkür ederim canım inşallah bi an önce aralık gelir 🥰

Canım bakmadı doktor hiç ilk gitmemde 5+1de keseyi görmüştük çok küçüktü o zaman daha gerek duymadı baktırmaya 1 hafta sonra bugün gittik işte kese biraz daha net görüldü büyümüş ama içi boştu henüz kalp de duyulmadı
Benimde bostu bugun gittik cok sukur bebekte var kalp atisida biz erken ogrendigimiz icin daha 5.hafta niye bebek yok diyoruz.. benim bugun adete gore 7arti3 ultrasyona gore 6arti5 daha yeni gorduk hic korkma endise etme goreceksin insallah 🙏🏻

Benimde bostu bugun gittik cok sukur bebekte var kalp atisida biz erken ogrendigimiz icin daha 5.hafta niye bebek yok diyoruz.. benim bugun adete gore 7arti3 ultrasyona gore 6arti5 daha yeni gorduk hic korkma endise etme goreceksin insallah 🙏🏻
Sağ olasın canım inşallah🤲🏻🤲🏻 ben de 7+5te tekrar gideceğim 1hafta sonra inşallah o zaman görürüm🙏🏻

Kızlar bir sorum daha olacak benim hamilelere yasakmış bilmeden boynum çok ağrıyor diye voltaren jel kullandım 2-3 kez çok büyük bir sorun olur mu 😭

Kızlar bir sorum daha olacak benim hamilelere yasakmış bilmeden boynum çok ağrıyor diye voltaren jel kullandım 2-3 kez çok büyük bir sorun olur mu 😭
Ilaci bilmiyorum ancak hamilelikte bircok ilac es kaza etki gosterirse diye kullanimi uygun bulunmuyor. Grbeligimi ogrenene kadar kuvvetli sgri kesici ve grip ilaci kullanmistim. Simdi gunluk el kremi vazelini dahi kestim. Kullandigim tek sey hindistan cevizi yagi.
Bir sey yoktur Allah in izniyle. Yine de siz doktorunuza gittiginizde soyleyin iciniz rahat etsin.

Ilaci bilmiyorum ancak hamilelikte bircok ilac es kaza etki gosterirse diye kullanimi uygun bulunmuyor. Grbeligimi ogrenene kadar kuvvetli sgri kesici ve grip ilaci kullanmistim. Simdi gunluk el kremi vazelini dahi kestim. Kullandigim tek sey hindistan cevizi yagi.
Bir sey yoktur Allah in izniyle. Yine de siz doktorunuza gittiginizde soyleyin iciniz rahat etsin.
Cevabınız için teşekkür ederim doktorumda izinde anca ay sonunda gittiğimde öğrenebilirm😣 inşallah bir şey olmaz

Selam kızlar benim de 6.haftam bitti 7 ye başlıyorum hafif bulantılarım ve keyifsizlik var. Kusmam olmadı hiç ancak canım pek yemek yemek istemiyor.. inşallah çok uzun sürmez bu durum
Kolumu kaldıracak halim yok, yemek yiyesim yok. Gaz desen tamam gazzz 5 aylık göbek gibi. Bugün biraz yürüyeyim dedim bel ağrısından duramıyorum. Ne olacak bu halimiz ne zaman keyifli zamanlar gelecek

Selam kızlar benim de 6.haftam bitti 7 ye başlıyorum hafif bulantılarım ve keyifsizlik var. Kusmam olmadı hiç ancak canım pek yemek yemek istemiyor.. inşallah çok uzun sürmez bu durum
Bende 6+5 teyim bende hiç kusmadim ama midem aksama kadar kotu yemeklerden pek tad alamiyorum kokuya karşı hassasiyetim var sade soda içine limon ve cok az tuz midemi rahatlatıyor bol sıvı tüketmekte gerekiyor

Bende 6+5 teyim geçen hafta çok iştahlıyken bu hafta hiç Birşey yiyesim gelmiyor sadece tuzlu şeyler yiyesim geliyor hafif bir baş dönmesi başladı bazı şeyler kokmaya başladı

Bende 6+5 teyim geçen hafta çok iştahlıyken bu hafta hiç Birşey yiyesim gelmiyor sadece tuzlu şeyler yiyesim geliyor hafif bir baş dönmesi başladı bazı şeyler kokmaya başladı
Bende gecen haftadan beri iştah kaybı var iste hemen hemen az ya da çok ayni belirtileri yaşıyoruz sanirim bu bir normallik durumu 😊

kızlar bende 11. haftadayım ama hiç yemek yiyemiyorum sabah 1 kahvaltı yapıyorum daha sonra akşama kadar sadece su ve meyve çok midem bulanıyor ama kusma yok ayrıca kokular mahvediyor beni akşamda sadece çorba ve yogurt böyle beslenme olurmu ya :KK43:

X