2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Eli ayağı düzgün olsun Hayırlı evlat olsun zaten senin ogrenmene az kalmıştır ikilide çıkar
Rabbim hepimize saglikli evlatlar versin. Vaktinde gosterirse yakinda ogreniriz ins. Konumuz muhabbet
Bende ramzi teorisi diye Birşey duydum ama %100 doğru değildir tabi
Evet ona da denk geldim. Happy mom uygulamasinin forumunda ultrason fotolariyla tahminler yapiliyor

Rabbim hepimize saglikli evlatlar versin. Vaktinde gosterirse yakinda ogreniriz ins. Konumuz muhabbet

Evet ona da denk geldim. Happy mom uygulamasinin forumunda ultrason fotolariyla tahminler yapiliyor
RamZi teorisinden anlayan var mı arkadaşlar

Eklentiler

• A4F18AF0-0932-49DC-BD5B-0142622DA49F.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 34
Eli ayağı düzgün olsun Hayırlı evlat olsun zaten senin ogrenmene az kalmıştır ikilide çıkar
canım 2 li tarama testinde çıkıyormu erken olmuş olmuyor mu 12. haftada oluyor benim 2. tarama yapılacagı vakit bu arada kesinlikle rabbimden duam eli ayagı düzgün saglıklı sıhhatli evlatlarımız olsun. ama bir kızım olsun istiyorum die dua ettim sonuçta rabbim duanı et iste ama eksik isteme istemesini bil der :) bende istedim inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre veririr canım :)

Benim o haftalarda kız denmismiti kızımdan. Sonra üç taramada kesin kız denmişti bazı doktolarlar 9 haftalıkken bile anlıyor hayırlısı olsun Inş hakkımızda hayırlısı olsun

Çin takvimine bakin benim kız çıkmıştı kızım oldu

Benim o haftalarda kız denmismiti kızımdan. Sonra üç taramada kesin kız denmişti bazı doktolarlar 9 haftalıkken bile anlıyor hayırlısı olsun Inş hakkımızda hayırlısı olsun
çin takviminde kız cıktı rus takvimindede bakalım ne olacak hayırlısı :)

Kızlar bizde bugün 10 haftalık olduk. Covit sonrası ilk kez muayene olduk. Çok şükür bebek sağlıklı.❤ Baya korkuyordum etkilenir diye. Eli ayağı belirgindi hatta renkli 4D ile de gördük orda daha ayrıntılı tabi. 2 hafta sonra ikili tarama olacak..

Bu arafa hayırlı kandiller hepimize.Allah dualarımızı kabul etsin

Hadi insallah oyledirsali insallah kalp atisi,az kaldi

Sevindim canım çok şükür bende Perşembe gideceğim günler geçmiyor sanki bi görsem rahatlıycam

Merhaba kızlar pazartesi kalp atışını dinleyeceğiz ins. Ama ben cok kaygılıyım ve cok korkuyorum aranızda benim gibi olan varmiydi ben mj elhamliyim birde midem bulanmiyor kokulara karşı hassasiyetim var bir tek ve memelerde karinda şişlik bunun dışında hersey normalmiş gibi keseyi 10 gun once görmüştük zaten

Hamileliği neredeyse belirtisiz geçiren ben, ilk istiframı etmiş oldum 2 haftadır mide bulantım vardı ama çok problem edilecek kadar değildi. Sabahtan beri midem berbaaatt Benim gibi olan varsa kepekli veya tam buğdaylı grissini alsın. Epey mideyi rahatlatıyor.. Ama başka bir şey yediğiniz an tekrar başa dönüyor Neyse ilk ve son böyle istifralı günüm olsun inşşş

Burada gördüğün çoğu kişi -ben dahil- hepimiz kalp atışını duymak için heyecanın evhamın dibine vurduk :) Merak etme içini rahat tut. Kalp atışını duyar duymaz bütün stresin yok olacak o an

merhaba, ben de 6 hafta 6 günlük hamileyim, buralarda yeniyim. hamileliğimi de biraz geç fark ettim. idrar testinde kan görülmüş, sonuçlar bugün çıktı pztesi doktora gideceğim ama önemli bişey midir bilgisi olan var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…