2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet ya birde ustune ben halen ilac kullaniyorum tup bebek ile hamile kaldigim icin onlarda cok siskinlik yapiyo simdiden 5 aylik hamile gidiyim

Bende günde 2 kan sulandirici iğne 3 progestran kullaniyorum. Sanki 1 danayı yutmus gibi şistim. Yemek yemeği bırak fikri bile içimi bulandiriyor

Tamam dr umla konuşacağım birazdan yazarım mutlaka
selam arkadaşlar, dr umla konuştum hatta yanına gittim tekrar muayene etti kese rahmin üst köşesindeymiş çok zorda olsa gördü:) benim rahim yapımla alakalı olarak üste yerleşmiş zamanla inmesini beklicez dedi X Xyzm87 seninde muhtemelen böyle bır durumdur sıkıntı yapma

Endişelenme benim de aynı ve tarih ye çok yakın belirtiler tamda genelde yeni hamile iken olan belirtiler telaşlanma Dr bana 10sonra gel demişti haftaya p.tesi gidicem tam zamanında gitmiş olacaksın

Çok sevindim inşallah benim de öyledir içim rahatladı simdi senden duyunca

Endişelenme benim de aynı ve tarih ye çok yakın belirtiler tamda genelde yeni hamile iken olan belirtiler telaşlanma Dr bana 10sonra gel demişti haftaya p.tesi gidicem tam zamanında gitmiş olacaksın
yaa çok mutlu oldum, çok teşekkür ederim. çalışıyordum bu hafta işten ayrıldım ancak doktor işlerine başlayacağım. Keseyi iyi görebilmek için 6. haftadan sonra git demişti arkadaşım sanırım haftaya gitmek iyi olacak bizim için :)

Kese rahmin üst noktasında olması kaliteli bi gebelik olduğunu gösterir yeri sağlam yanii

Masallah canım. Saglikla devam eder insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…