2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar dr. 'dan geliyorum.5+0 haftam karından baktı keseye çok küçük dedi.alttan bakmadı kan verdim öğleden sonra çıkacak.beta istedi.
Benımde 5 haftalıkken karnında kucuk bırsey goruyorum ama kese gıbı degıl dedı sonra kandan bhgc ıstemıstı sonra o degerım yukselınce karnından baktık ıkı hafta sonra karnımdan keseyı gorduk sen içini ferah tut strese gırme canım

Geçen hafta salı vermiştim.328 'di.6 gün oldu.

Canim 6 gün önce beta hcg 328 se. Bugün ortalama 2800 3000 arasi olur. Benim 4500 ken bile vajinalde 8mm kese görüldü. doktor belki karindan görünmez diye alttan bakti.Sen icini ferah tut.

Kızlar, ayın 9 unda (çarşamba) değerim 700 idi bugün 5300 olmuş sabah kontrolum vardı dr keseyi göremedi. Böyle bi durum yaşayan var mı ? Dış gebelik ise belirtileri neler oluyor ? Çok stresliyim :KK43:

Kızlar, ayın 9 unda (çarşamba) değerim 700 idi bugün 5300 olmuş sabah kontrolum vardı dr keseyi göremedi. Böyle bi durum yaşayan var mı ? Dış gebelik ise belirtileri neler oluyor ? Çok stresliyim :KK43:
Bende daha hic doktora gitmedim biliyonmu hep bundan korkuyorum inşallah değil-dir canım görmediyse bisey demedimi

Bende daha hic doktora gitmedim biliyonmu hep bundan korkuyorum inşallah değil-dir canım görmediyse bisey demedimi
Sabah gittim göremedi kan tahlili istedi sonuç yeni çıkmış. Arayacak dr u bekliyorum ne diyecek bakalım ama duramadım burdan da bakıyorum bu tarz durum yasayanlar var mı acaba diye

Benimde değerim 7100 fakat gözükmedi malesef hemde karından da değil . Bilemiyorum bende inşallah sıkıntılı bişeyimiz yoktur..

canım hemen telaş yapma umarım diş gebelik değildir. benim dış gebelikte kahve lekelerim oldu hıc kesilmedi.sirt ağrım ve bel ağrım çok olmuştu.umarim değildir canım.degerler ikiye katlanıyor ve yavaş yavaş artıyordu.

canım hemen telaş yapma umarım diş gebelik değildir. benim dış gebelikte kahve lekelerim oldu hıc kesilmedi.sirt ağrım ve bel ağrım çok olmuştu.umarim değildir canım.degerler ikiye katlanıyor ve yavaş yavaş artıyordu.
Teşekkürler 🙏🏻 Lekelenmem ve ağrılarım yok inşallah sorun yoktur

Degerin cok iyi artmis canim. Karnindanmi bahti

canım bildiğim kadarıyla dış gebeliktede kimyasaldada değer 1500 den yukarı çıkmazmş içini ferah tut bence geç gözükebilir
Ay inşallah öyledir🙏🏻 Teşekkür ederim❤️🙏🏻 Çok ağladım stres yaptım başarısız tüp bebek sonrası doğal gebelik olmuştu inşallah sağlıklı devam eder

Hadi ya inşallah sıkıntılı değildir ,amin🙏🏻 Peki size ne dedi dr ?
Daha küçük doğal görünmemesi dedi . 4+4 tü gittiğimde benimde ayın 3ünde hcg 100 dü cumartesi 7100 . Ondan çok telaşlıyım ama doktor gayet rahat normal dedi haberlerleşelim yaz burada doktorun dediğini 😣 cuma tekrar gidicem biraz bekliyim dedim çünkü yine görünmezse diye korkuyorum .

Daha küçük doğal görünmemesi dedi . 4+4 tü gittiğimde benimde ayın 10unda hcg 100 dü cumartesi 7100 . Ondan çok telaşlıyım ama doktor gayet rahat normal dedi haberlerleşelim yaz burada doktorun dediğini 😣 cuma tekrar gidicem biraz bekliyim dedim çünkü yine görünmezse diye korkuyorum .
Tamam dr umla konuşacağım birazdan yazarım mutlaka

X