2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah ne güzel çıkmışlar belirgin. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Belki de benim bu test bozuk bembeyaz çizgi çıktı hiç çizgi olmaması lazım sanki. Yarın gidicem kana inşallah

Dünkü testlerimde böyleydi hatta 5 gün önceki erken gebelik testim ayni böyleydi. kasıklarimda baya agriyor korkuyorum. ben erken gebelik testlerine hic güvenmiyorum. Bozuk cikiyorlar. Benim gecen beta hcg 3600 lere kadar yükseldi sonra düsüşe gecti .bu 6.gebeligim. kalp atisini duyana hatta kucagima alana kadar bebegim olucak diyemem. Rabbim yardimcimiz olsun.

Dünkü testlerimde böyleydi hatta 5 gün önceki erken gebelik testim ayni böyleydi. kasıklarimda baya agriyor korkuyorum. ben erken gebelik testlerine hic güvenmiyorum. Bozuk cikiyorlar. Benim gecen beta hcg 3600 lere kadar yükseldi sonra düsüşe gecti .bu 6.gebeligim. kalp atisini duyana hatta kucagima alana kadar bebegim olucak diyemem. Rabbim yardimcimiz olsun.
Sen hiç kötü düşünme kalbini ferah tut canım kasık ağrılarının sebebi bebeğin rahme yerleşmesindendir. Kucağına alacaksın bu sefer inşallah❤️ Genetik test yaptır mışmıydın?

Sen hiç kötü düşünme kalbini ferah tut canım kasık ağrılarının sebebi bebeğin rahme yerleşmesindendir. Kucağına alacaksın bu sefer inşallah❤️ Genetik test yaptır mışmıydın?

Evet canim pirtilasma sorunu cikti. Gecen gebelikte hem coraspin hem kan sulandirici igne kullandim yinede kürtaj oldum kalbi atmadi. Bu seferde coraspin ve igne kullaniyorum .günde 2 tane igne yapiyorum kendime. Artik oluruna biraktim . Rabbim isteyen herkese nasip etsin. AMİN

Kizlar cöpten cikarttim testleri size fikir olsun. Erken gebelik testinin bence tek farki fiyati. Esim ilk baktigimizda 1 teste 45tl vermisti. Siyahla işaretlediklerim laboquik 1 tanesi erken bir tanesi normal test.diger test oncomed kaset test en alttakide lh testi.
Benimde başıma böyle bişey geldi erkende çıkmadı kaset testte pozitif çıkmıştı marka hiç hatırlamıyorum ama

X