2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
amin canım inşallah benimde geride 7 tane yumurta kaldı dondurulmuş bakalım artık kardeş kontenjanında kullanırız bebek sağlıklı ilerlerse benimle olursa doğana kdr inşallah banada doktorlar hiç tüpün tıkalı demedi taa ki bu seneye kadar nasipte bu yıl varmış virüs e denk geldik ama napalim

Benim bi iki gündür yok da az önceki bhcgye canım sıkldı
Valla canım benimde kaç gündür sıkkın bu konuya canım hcgye de baktıramafım çarşambadan beri. Benim sat 28ekimdi. 28 kasımda 48 30kasımda 127 2aralıkta da 276 çıktı. Perşembe gününe randevum var ama düşük değil mi? Korktum bende

Ay düsük gibi ama işte bilemiyorm düsük olması önemli mi artısın da normal duruyor bu son yazan benm de canımı sıktı

aynen ya herseyin hayirlisi inshallah zaman bu zamandir . Sana neden cift embryo transfer etmemislerki acaba . Nerede yaptirdin

aynen ya herseyin hayirlisi inshallah zaman bu zamandir . Sana neden cift embryo transfer etmemislerki acaba . Nerede yaptirdin
Ankara bahçeci de yaptırdım canım.. doktorum çift embriyo ya ztn karşıydı birde kriterlerim tutmuyordu hem yaş hemde ilk deneme diye sanırım.. senin neden citf koydular acaba

Benim de adetim gecikmedi yarın olurum normalde 2 gün öncesinde 257 çıktı yarın tekrar vericem.ama seninle aramızda 5 gün ve nerdeyse 3000 değer var bana cpl geldi ben hamile degilm galiba
Hayır bence öyle düşünmeyin düşünce çok etkiliyor ben yediklerime çok dikkat ediyorum bide sonraki haftalarda çok daha hızlı artıyor benim yumurtlamamda erken oldu bu ay bunların hepsi etki bence sizin zamanına göre ilerliyor

Benim yumurtlamam geç olmus olabilir ama biz en son 28 kasımı degerlendirdik baska da görüsemedik esimle yani en az 8 10 günlük bebek

Ankara bahçeci de yaptırdım canım.. doktorum çift embriyo ya ztn karşıydı birde kriterlerim tutmuyordu hem yaş hemde ilk deneme diye sanırım.. senin neden citf koydular acaba
Bende Denizli ozel saglikta yaptirdim , bende yapmaz diye dusunuyordum yas 35 alti olunca tek embryo olmasi lazim diye biliyorum ama cift embryo transfer edicez diyincr bende ses cikarmadim

Baktım googledan da her 2 günde bi 2 kat artış diyor
Benim doktorum söyledi bu şekilde artması güzel dedi ben onun yalancısıyım bende sordum ikiz mi dedim ikiz olması için daha yüksek olması gerekiyormuş ben haftasına göre de baktım yine normal çıktı sınır bile değil

Bende Denizli ozel saglikta yaptirdim , bende yapmaz diye dusunuyordum yas 35 alti olunca tek embryo olmasi lazim diye biliyorum ama cift embryo transfer edicez diyincr bende ses cikarmadim
hayırlısı böyleymiş vardır bundada bir hayır bakalım belkide ikiz olurlar ne güzel hiç yokken iki tane olur bakalim doktora gittiğinde kaç kese gozukcek

Betahcg değerlerinizi çok fazla kıyaslamayın bence kızlar. Çünkü sürekli stres yapar bu konu. Düzenli artış var mı ona bakın. Hepimizin bedeni hormonları farklı. Eğer öyle olmasaydı 4 haftalık gebeliğin standart bir değeri 5 haftalığın standart bi değeri olurdu. Ama 50-500 arası 100-5000 arası olabilir diyor. Düzenli arttıktan sonra hepsi normal. Güzel düşünelim güzel olsun

Eklentiler

• 05ED4005-5BEC-45CC-87F0-272F073A9358.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…