2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bide bisey sorucam , ilk hamile oldugunuz zamanlar boyle çişe gidince peçetede hafif koyulaşma varmı, leke degil sade sarımsı gibi (kusura bakmayın ) idrar rengi değişiyor sanki

Kızlar beta hgc bin herkeste farklı olması çok normal bu döllenme ile alakalı bi şey mesela ben 31günde bir regl olurum yumurtlamam 28gnde bir kadına göre çok farklılık gösteriyor beta 4gün bile çok farkeder mesela benim 635 ya cuma gün 3000 pazarda 6000binlere gelecek nasipse yani beta ya takılmayın iki günde bir iki katı artış olması önemli ve bebek neredeyse 6.haftada annenin kanından beslenmeye başlar yani çok yemekle de alakalı değil şuan

Merhaba kizlar..
ben henuz doktora gitmedim 2 gunde bir kan baktiriyordum en son ctesi baktirdim 3 gun once 2000 civari idi..
Kimler degeri kacta iken kese gordu ya da bebek vs ?? Biraz aydinlatabilir misinis :) ne zaman gitmem gerek yani simdi git sonra gel olayi olsun istemiyorum. . Moralim bozulur cuma gitsem gorur.muyum acaba bilemiyorum ki

Cok şükür gozunuzaydin, saglikla kucaginiza almak dilegiyle

Günaydin canim maşallah masallah. Darısı bize inşallah..hayirli olsun cok sevindim Allah tamamina erdirsin. Sen yinede yorma kendini dinlen bol bol.

Ben önceki gebeligimde 2900 de bu gebeligimde 4500 civarinda vajinal ultrasinla net olarak gördüm.

Gözün aydın cnm topiğimiz in ilk kalp atısını aldığımız bebiş oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…