2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yarın tam 8 Aralık ben en son 8 kasımda regl oldum yani ben 4 haftalık mı gebe oluyorum o zaman 500 le 10000 arası olmalıydı dimi benim yarınki değeri merak ediyorum çok

Yarın tam 8 Aralık ben en son 8 kasımda regl oldum yani ben 4 haftalık mı gebe oluyorum o zaman 500 le 10000 arası olmalıydı dimi benim yarınki değeri merak ediyorum çok
Bence rakamlara takılmayın diye örnek verdim siz yine rakama takılmışsınız. Üç aşağı beş yukarı çok fark etmez. Kimyasal olmasın dış gebelik olmasın yeter. Zaten bunlar olmadığı zaman düzenli şekilde artmaya devam edecek canım benim. Sizin betahcg takibiniz 257 ile başlamış benimki 94 le. O zaman ben hamile sayılmıyor muyum?? Bu tamamen yumurtlama döllenme rahme yerleşme bunlarla ilgili. Biz de bunları net olarak günü gününe bilmediğimiz için sadece düzenli artış var mı onu takip edebiliriz.

Benim de adetim gecikmedi yarın olurum normalde 2 gün öncesinde 257 çıktı yarın tekrar vericem.ama seninle aramızda 5 gün ve nerdeyse 3000 değer var bana cpl geldi ben hamile degilm galiba
Benim regle 2gün kala 115çıkmıştı değerin gayet iyi yerleşme kanaması yani soluk pembe bi gün sonra aşırı açık kahve akıntım olmuştu sonra normale döndü hemen yani regle bi gün kala pembe akıntı regl günü de krem rengi gibi kahveye dönük akıntı olmuştu

Benim yarın normalde regl olurdum gibi.acık kahve bi akıntı ama benim yesilimsi bi akıntım da oldu sanki enfeksiyon gibi geliyor napmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…