2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
evett , transferin 9cu gunu beta 179, 13 gunu yani bugun beta 1425 4 sene sorna cok sukur ilk defa gordum positifi, doktorum cuma tekrar yap haber et dedi . sende durumlar nasil
çok şükür canım rabbim tamamına erdirsin inşallah benimde 10.gun 338 çıktı bugün tekrar yaptırdım 1600 çıktı.. haftaya pazartesi ultrosonda bakilcak canım

çok şükür canım rabbim tamamına erdirsin inşallah benimde 10.gun 338 çıktı bugün tekrar yaptırdım 1600 çıktı.. haftaya pazartesi ultrosonda bakilcak canım
Mashallah seninki guzel cikmis inshallah saglikla gelisir bebelerimiz bende muhtemelen hafta cagirir doktor , senin degerin basta baya yuksemis acaba ikiz olma sansi varmi

Mashallah seninki guzel cikmis inshallah saglikla gelisir bebelerimiz bende muhtemelen hafta cagirir doktor , senin degerin basta baya yuksemis acaba ikiz olma sansi varmi
inşallah canım valla tek embriyo koyuldu ama bende düşünüyorum bazen ikiz mi acaba diye :) tek embriyo bölünür mü acaba

Evet söyler mesela benim çarsamba günü beta 4500 lerdeyken kese görüldü. 5 haftalikla uyumlu dedi. Henüz ici bos dedi. haftaya cuma yani 9 gün sonrasina randevu verdi. Insallah bebek olusur
Merhaba sat kaç sizin.

Benim sat 1 Kasım fakat yumurtlama 17 Kasım bugün testi 4400 çıktı yüksek geldi bana yarın randevum var netlik kazanır merak ettim sadece

İlk zamanlar dengesiz artabiliyor canm geç döllenme olabilir son adet tarihin ne zamandı

amin canım:) seninde herşey yolunda gider inşallah ilaç kullanıyor musun
Evett ilaçlar maf etti zaten 70 kilo oldum doguma kadar ne yapıcam bilmiyom . Yumurta toplama da sorna sabah aksam 2 tame progestam fitil , sanah aksam 1 tane estrofem ve sabah aksam 2 tane duphaston . galiba bunları bi sure daha kullanıcam . senin ilaç durumun nedir

İnşaallah güzel haberler alırsın. İçini ferah tut.

ben zaten 76 kiloyla gittim transfere canım 77 im şuan :) kilo alınır verilir napalim bebeklerimiz iyi olsun bende progeston iğne Protestan fitil günde iki kere estrofem sabah 2 akşam 2 duphaston günde bı kere kullanıyorum doktor devam dedi bakalım nereye kadar iğne falan olcam çok zor iğne olmak her gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…