2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba herkese ,
Gün içinde enerjik misiniz ? Hamilelikten kaynaklı halsizlik ve hafif depresiflik yaşayan var mı aranızda ?
İsteyerek hamile kaldım fakat kendimi çok huzursuz hissediyorum, evde inanılmaz sıkılıyorum. Kitap okuyorum, dizi izliyorum ama çok çok bunaldım. Gün içinde de çok halsiz ve üşengeç biri oldum. Hatta öyle ki saçımı taramaktan aciz durumdayım. Bunları değiştirmek istiyorum ama ona dahi mecal bulamıyorum kendimde.
hamile olduğumu öğrendikten ve işyerine söyledikten sonra güzel bir dille işten çıkarıldım. Tüm gün evdeyim. Kendimi çok saldım. Eşime yaklaşamıyorum. İnsan kokusu içimi kaldırıyor. Küçük yeğenlerimi bile sevemedim geçen geldiklerinde.
hamile depresyonu denen şey bu mu yoksa hormonlar mı

Hormonlar bende aynısını yaşıyorum saçımı artık yikadıkca taramaya başladım oyle bi saldim ki hiç birşey yapasım yook zaten riskli hamileliğm yataktan kalkmıyorum ama ayni durumdayim yani geçer herhalde

Ben yaşadım korkmayın, kanamam olmuştu hastanede serum iğne vermişlerdi sonrasında kahverengi böyle akıntıyla birlkte her wcye çıktıgımda peçeteye geldi, normalde çamaşırımda birşey olmuyordu sadece wcde peçeteye geliyordu zamanla onun rengide açılarak kayboldu geçicek merak etmeyin

Ohh cok sagoll canimm yorumunu okuduktan sonra rahatladin bende de aynı çamaşım batmiyor sadece çişe gittigimde peçeteye geliyor bu sabah biraz ağrim da gar diye endişelendim

Bende tam anlattığın gibiyim malesef bu durum benim de canımı sıkıyor ama geçecek diye sabretmeye çalışıyorum psikoloji de ister istemez hormonlardan etkilendiği için yapacak birşey olmuyor güya her ay foto cekilcektim göbek büyümesini çekiyorlar ya doğuma kadar ona bile daha başlamadım 3-6-9 ve doğunca yapicam sanırım bı de fotoğrafçıyim ben herşeye usenir oldum yemek yapmak eziyet annem yapıyor çoğu zaman şuan çalışmıyorum hiç çalışma isteği yok bende genel bir isteksizlik var umarım çabuk atlatiriz

Ohh cok sagoll canimm yorumunu okuduktan sonra rahatladin bende de aynı çamaşım batmiyor sadece çişe gittigimde peçeteye geliyor bu sabah biraz ağrim da gar diye endişelendim
Yok yok rahat olun riskli haftaları atlattık hayırlısıyla ağrılar benim de oluyor arada normal, bu sefer ağrı sızı olmasa yine paniklicez birşey mi oldu acaba diye ben de çok endişeli ve paniktim akışa bıraktım ben herşey olacağına varıyor

Kızlar idrar yolları enfeksiyonu oldum onun için limonlu su içsem zararı olur mu nasıl vajinamda yanma ve kaşıntı var

Canim bol bol ılık su iç. Ilerlemeden ilac kullan bence. Oğlumda ben çok ilerletip antibiyotik kullanmak zorunda kalmistim. Günlük ped kullaniyorsan veya içcamasirinda naylon kumaş karisimi varsa gebelikte sistit yapiyor. Bol bol su iç.

Hala bulamadm caresın sadece bebeklere yaptıkları hareket gıbı yaptım o bıraz işe yarar gıbı oldu ama sonra yıne aynı cuma doktora gıdnce caresını sorcm cok fena ya

Canim bol bol evin içinde yürü (sezeryan doğum sonrasindada koridorda yürütüyorlarya) birde kanama vs yoksa oturup kalkma haraketleri iyi geliyor.birde sürekli ovala karnini. Bende yılda 2 sefer olur hastanelik eder beni. umarim çabuk geçer

Canım doktora gitmedim dün akşam hissettirmeye başladı kendini. Bazı aralıklarla idrar yolları enfeksiyonu oluyorm malesef ki. Dediklerini yapacağım inşallah geçer doktora gitmeden

Canım tek kullanımlık ilacı eczaneden reçetesiz verirler mi acaba

Umarım bir an önce geçer bu halimiz.
hiçbir şeyden zevk almıyorum çünkü

Insallah canım geçer cıdden gece hastaneye gıdcktm artık sımdı yıne var ama senın soyledıklerını deneyım

Kızlar türk kahvesi içiyor musunuz? Ben çok severim 2 günde bir içiyorum zararlı mı çok sizce
günde 10 mg kadar kahve kullanılabilirmiş sanırım 1 küçük fincan pişirecek kadar. 2 günde bir zararlı olmaz diye düşünüyorum. Ben hamilelikten önce günde 2-3 türk kahvesi artı filtre kahveler sütlü kahveler bi sürü içerdim nasıl bırakacağım diye dert ediyordum. Şimdi kahve kokusu görüntüsü bile tiksindiriyor hamilelik cidden çok tuhaf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…