2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bence günde 1 taneden birşey olmaz kız kardeşim de içerdi iki gebeliğinde de.

Benim çok kanamam olmuştu 4 saat hiç durmadan parça parça kan geldi musluk açmişsin gibi canim ama ona ragmen çok iyi doktor pihti kalmiş dedi kendinden patlar akar dedi siyah ya da kahverengi olur dedi kirmiziysa hemen alhastaneye dedi ama yinede gorunce tedirgin oldum ya insan ister istemez korkuyo. Bana 13 haftamda erkek dediler bakalim hayirlisi

Bende ayni durumdayim canim benimde wc ye gittikçe koyu kahve siyahimsi geliyor peçeteye.doktoru aradim ulasamadim
İnşallah normaldır canim doktorum oyle dedi normal dedi hem hastanedeki doktorum hem normal gittim doktorum oyle dedi bakalim simdilik kotu degil sadece peçete batiyor ikimizin durumu ayniydi cnm

Ben de 6 haftalikken yasadim peceteye sildikce geliyordu obur turlu camasirima gelmiyordu...agri da normal acik kirmizi gelmedigi surece endise etmeyinyavrularimiz Rabbimize emanet
Canim ben 6 haftalık , 8 haftalık ve 13 haftalık cok yogun kanamam oldu 2 defa hastanede yatım doktor kan pihtisi kalmiş rahimde ama kendinden patlar akar dedi tam şimdi olduğum gibi ama yinede insan korkuyo sres yapiyor ya inşallah şu riskim geçer artik yavrum biran once yukari çiksa da rahatlasam

İnşallah normaldır canim doktorum oyle dedi normal dedi hem hastanedeki doktorum hem normal gittim doktorum oyle dedi bakalim simdilik kotu degil sadece peçete batiyor ikimizin durumu ayniydi cnm

Evet canim benimde plesenta aşagida. Ben biraz fazla ayakta dursam ağrimda oluyor.23 şubatta randevum var inşallah herşey yolundadir

Allah korusun teşekkürler canım bilgilendirdin için doktorlara sordum ol dediler kafam karıştı ben de olma taraftarı değilim

Benim hafiften büyüdü, dışarıdan hamile olduğumu bilenler fark ediyor. Göbek gibi değil, biraz daha sivri bir şekilde. Ama bu kişiden kişiye değişiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…