2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar sizce covid 19 aşısı olmalımıyız zararı olur mu bebişe ?
Yurt dışında hamile bir doktor kendi isteğiyle 28 ocakta iğnenin ilk dozunu vurulmuş. 2 şubatta bebeğini düşürmüş ve ilk üç ayda da değilmiş karnı kocaman yani 6 aylık falan vardır. bence biz hamilelik bitene kdr beklemeliyiz hamileler üzerindeki etkileri bilinmiyor.

Kızlar türk kahvesi içiyor musunuz? Ben çok severim 2 günde bir içiyorum zararlı mı çok sizce
Senin de mi tüp bebekti canım? Bana ilk transfer yapıldığında 2 günde 1 kahve içebilirsin demişlerdi. İlk zamanlar hiç içmedim neredeyse ama şuan günde 1 fincan içiyorum biraz vicdan azabı çekiyorum ama dayanamıyorum.

Benim 5 denemem var transfer hazırlıgındayken hamile kaldığımı öğrendim sürpriz tüp bebek öncesi de normal gebelik yaşayıp devamı gelmemişti hayırlısıyla inş bu sefer kucağıma alırım, alırız Ben de dayanamıyorum sürekli burnuma kokuyor

Evet bence de var ama beta baktirsin adet gunu gecer gecmez .saglikla dogsun insallah

Cnm bence bir zarari olmaz. Her gun bir tane bile içilebilir diye dusunuyorum. Ben tiksinmesem icerdim ama 2 gebeligimde de turk kahvesi neden bilmem bana cok kotu gorunuyor kokusundan bile nefret ediyorum

Sağolun kızlar vicdan yapıyorum ama dayanamıyorum hep kokuyor burnuma sabah akşam içesim var, sanırım vucut kafein istiyor

Ben de bugün kahverengi akıntı yaşadım, acile gittim hem üstten ultrasonla hem de alttan baktılar, herşey yolunda çok şükür..dr çok ciddi bir kanama alanı görmedim dedi.. uzanıp bol bol dinlenmem gerekmiş..progestan verdi ama şu an gerekli görmüyorum tekrar kanama yaşarsan kullanmaya başla dedi..dinleniyorum, bel ve kasiklarımda çok agrım var Bu arada cinsiyetini görmeye çalıştı dr ama göstermedi ya bacaklarını sımsıkı kapatmış neyse sağlıklı olsun da artik napalim

Ohh cok sagoll canimm yorumunu okuduktan sonra rahatladin bende de aynı çamaşım batmiyor sadece çişe gittigimde peçeteye geliyor bu sabah biraz ağrim da gar diye endişelendim
Ben de 6 haftalikken yasadim peceteye sildikce geliyordu obur turlu camasirima gelmiyordu...agri da normal acik kirmizi gelmedigi surece endise etmeyinyavrularimiz Rabbimize emanet

Bende ayni durumdayim canim benimde wc ye gittikçe koyu kahve siyahimsi geliyor peçeteye.doktoru aradim ulasamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…