2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Doktorun ilk tahmini genelde sonradan da çıkıyor mu? Evet, değişme ihtimali var ama, sürekli duyuyorum, doktor tahmin etmişti, sonra emin olduk, değişmedi, diyenleri.
erken haftalarda bebek kız denildiyse yanılma ihtimali yadsınamayacak derecede yüksek. o yüzden drum kesin konuşmadı bana.

Aynen ya bende ilkinde hissetmemisdim ama bunda cok rahat hissettim. Ilkinde insan tecrubesiz oluyor ancak ileri haftalarda hisseder, gercekden ayirt etmek zor oluyor🤗 insallah o gunleri herkes görüp o heyecani yasar
İnş özellikle net hareketlerini bir an önce hissederiz inş

Doktorun ilk tahmini genelde sonradan da çıkıyor mu? Evet, değişme ihtimali var ama, sürekli duyuyorum, doktor tahmin etmişti, sonra emin olduk, değişmedi, diyenleri.
Evet değişme ihtimali var dediler ama o ihtimal kız dediklerinde daha çok oluyor sanırım. Erkek bebek dediklerinin sonradan kız olma ihtimali daha az 😅

Ben ilk gebeliğim de hiç hissetmemiştim ama 2. ve bu gebeliğim de hissediyorum hatta oğlumda göbek deliğimin biraz uzagında ve solunda olduğu için bu haftalarda hareketlerini hissediyordum ve emindim hareket ettiğini ama bu oğlum da emin olamıyorum 😊
Elim sürekli karnımda konuşuyorum hadi oğlum bir işaret ver artık diye, at bir tepik diyorum yok🥺 çok çok merak ediyorum nasıl bir duygu yıllardır hayal ettim yaşamak istiyorum sabırsızlanıyorum minik bir kıpırtı istiyorum ben de🙈

Kizlar dualarinizi istiyorum bende. Dun kanamam oldu biraz buyuk kanama alani serum igne tedavisi yapıldı dun, gece eve geldik diger oglumu birakacak kimsem olmadigi icin, progestan kullaniyorum bugun daha iyi gibi kanama ama cok korkuyorum umarim en kisa surede gecer kanama alanimiz😔
Çok geçmiş olsun ben de yaşadım 2 şişe serum ayrıca proluton iğne vurmuşlardı geçti gitti merak etmeyin geçicek 12. Haftaya gelmişsiniz maşallah bebişinizi sağlıkla kollarınıza almanız dileğiyle, sevgiler🌺

Kizlar dualarinizi istiyorum bende. Dun kanamam oldu biraz buyuk kanama alani serum igne tedavisi yapıldı dun, gece eve geldik diger oglumu birakacak kimsem olmadigi icin, progestan kullaniyorum bugun daha iyi gibi kanama ama cok korkuyorum umarim en kisa surede gecer kanama alanimiz😔
Duanin gucune inanan biri olarak tum kalbimde size de bebisinize de dua ediyorum🤲Rabbim saglikla kollarinizda gormeyi nasip etsin insallah...vesveselerden uzak huzurla gecirin gebeliginizi...kanama alaninizda tez vakitte gecer Rabbimin adiyla🤲🤲🌈

Cok gecmis olsun bende bu haftalarda yasadim canim buyuk bir kanama insalah atlatirsin sende.. bol bol dinlen uzan Inslah zamanla azalir

Selam kızlar, ben geceleri genelde sağ tarafıma yatınca kısa süre sonra kasıklarımda ağrı oluyor kese o tarafta sanırım pozisyon değiştiriyorum hep ve sürekli aynı pozisyonda yatsam mutlaka kasıklarımda bi batma olur gece çok uyanıyorum. Bu gece hiç uyanmamışım panikledim ne batma, ne sancı bi boşluk gibi uyandım. Daha önce kayıplarım olduğundan hemen olumsuzluk geliyo aklıma enerjim çok düştü. Bu şekilde değişkenlik olabilir mi ?
Kontrolüme daha 2 hafta var dr uma mı gitsem acaba bugün çok keyfim kaçtı :/

Çok geçmiş olsun ben de yaşadım 2 şişe serum ayrıca proluton iğne vurmuşlardı geçti gitti merak etmeyin geçicek 12. Haftaya gelmişsiniz maşallah bebişinizi sağlıkla kollarınıza almanız dileğiyle, sevgiler🌺

Duanin gucune inanan biri olarak tum kalbimde size de bebisinize de dua ediyorum🤲Rabbim saglikla kollarinizda gormeyi nasip etsin insallah...vesveselerden uzak huzurla gecirin gebeliginizi...kanama alaninizda tez vakitte gecer Rabbimin adiyla🤲🤲🌈

Cok gecmis olsun bende bu haftalarda yasadim canim buyuk bir kanama insalah atlatirsin sende.. bol bol dinlen uzan Inslah zamanla azalir
Hepinize cok teşekkür ederim ilk bebegim tup bebis zorlu sureclerden sonra sürpriz bi bebis olmustu bize ama kanama biraz korkuttu. Minnos icerde kipir kipir oyle gordukten sonra daha da zor geldi kanamanin devam etmesi ama dune gore daha azaldi sukur inşallah azala azala bitecek her sey yoluna tekrar girecek tum istegim bu yonde

Selam kızlar, ben geceleri genelde sağ tarafıma yatınca kısa süre sonra kasıklarımda ağrı oluyor kese o tarafta sanırım pozisyon değiştiriyorum hep ve sürekli aynı pozisyonda yatsam mutlaka kasıklarımda bi batma olur gece çok uyanıyorum. Bu gece hiç uyanmamışım panikledim ne batma, ne sancı bi boşluk gibi uyandım. Daha önce kayıplarım olduğundan hemen olumsuzluk geliyo aklıma enerjim çok düştü. Bu şekilde değişkenlik olabilir mi ?
Kontrolüme daha 2 hafta var dr uma mı gitsem acaba bugün çok keyfim kaçtı :/

Canim benimde arada icimde bir bosluk oluyor tüm belirtiler kayboluyor 2 gün sinra tekrar oluyor. Benimdd kese solda. Sola yatmak iyi ama agri yapiyor diye sağa dönüyorum. Ben yüz üstü yatardim o yüzden alismaya calisiyorum. oğlumda sin 2 ay oturur pozisyonda uyudum.(uyumaya çalistim umarim tekrarlamaz)

Kızlar kilo alımına devam mî yoksa sabitleyebildiniz mi ? Gün içerisinde neler yiyorsunuz hem birbirimize alternatif olur 🤗

Ben gecen haftaya kadar 700gr almistim ama 3 4 gun hastanede serum vs bugün tartildim 1 kilo daha almişim. Bugün 15+4 üm. Ben bebegi besleyecek seyler tüketmeye çalisiyorum. 1 gün önceden planliyorum.
Örnegin bugün

Sabah 1 dilim tam buğday ekmegi(evde kendim yapiyorum)+ 1 yumurta 3 zeytin1ince dilim kaşar(jaşar bebeğe cok güzel kilo aldiriyor) +1/2 beyaz peynir+1 tatli kasigi bal+1bardak açık çay

Ara ceviz 1 hurma 10 tane kuru üzüm

Öğle tavuk suyuna sebze çorbası+ havuç tarator(ekmek yok)

Ara meyve +süt

Akşam ıspanak yemegi kış salatasi +4 kasik makarna 1 dilim ekmek

Ara kefir 1 bardak+kuru meyve

Yatmadan muhakkak organik 1 kasık pekmez yemeğe calisiyorum.

Cuma günleri tatli
Carşamba günkeri hamur isi 1 porsiyon

Canim benimde arada icimde bir bosluk oluyor tüm belirtiler kayboluyor 2 gün sinra tekrar oluyor. Benimdd kese solda. Sola yatmak iyi ama agri yapiyor diye sağa dönüyorum. Ben yüz üstü yatardim o yüzden alismaya calisiyorum. oğlumda sin 2 ay oturur pozisyonda uyudum.(uyumaya çalistim umarim tekrarlamaz)
Teşekkürler canım🌸

Ben gecen haftaya kadar 700gr almistim ama 3 4 gun hastanede serum vs bugün tartildim 1 kilo daha almişim. Bugün 15+4 üm. Ben bebegi besleyecek seyler tüketmeye çalisiyorum. 1 gün önceden planliyorum.
Örnegin bugün

Sabah 1 dilim tam buğday ekmegi(evde kendim yapiyorum)+ 1 yumurta 3 zeytin1ince dilim kaşar(jaşar bebeğe cok güzel kilo aldiriyor) +1/2 beyaz peynir+1 tatli kasigi bal+1bardak açık çay

Ara ceviz 1 hurma 10 tane kuru üzüm

Öğle tavuk suyuna sebze çorbası+ havuç tarator(ekmek yok)

Ara meyve +süt

Akşam ıspanak yemegi kış salatasi +4 kasik makarna 1 dilim ekmek

Ara kefir 1 bardak+kuru meyve

Yatmadan muhakkak organik 1 kasık pekmez yemeğe calisiyorum.

Cuma günleri tatli
Carşamba günkeri hamur isi 1 porsiyon
hurmayı bıraz arastırın olur mu?
hurma agır bir besin diyorlar doguma yakın dogumu kolaylaştırıyormş. kanama varken bence kullanmayın . onun haricinde harika beslenşyorsunu bence. bende zerresi yok beslenmenin

X