2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bana da aynen corasprine devam edeceğim bir ara tansiyonum 15/10 şeklinde gidiyordu alfamet isminde tansiyon ilacı Ada başladım bendeki tansiyon kronikmis hamilelikten değil gen mutasyonu testi yapacam ona göre hibora devam edip etmeyeceğim belli olacakmış
hibor dediginiz igne mi? benim tansiyonum düşük ama doktor ultrasonda bişi gördü ondan dedi doktor.
gen mutasyonu testi dediginiz tam olarak ne oluyormuş? benim hep 10-6 11-7 öyle tansşyonlarım

12+0 'dayım. Doktor cinsiyeti kız gibi görünüyor dedi. Rengarenk elbiseler almamak için kendimi zor tuttum. 4 hafta sonra gittiğimde net olarak belli olacakmış.
İkili tarama için kan verdim, haftaya çıkacağı söylendi, doktora sonuçları göstermek için randevusuz olarak gitsem sıkıntı olur mu?

Kızlar birşey sorucam ya cevaplarsanız sevinirim.doktorum folik asiti bıraktirdi ama vitamin olarak sadece d vitamini verdi.ben ilk gebelikte hatırlıyorum decavit kullanmıştım.sadece d vitamini kullanan var mı acaba? .doktorla konuşsam nasıl tepki verir sizce?
Ben 11 haftaligim prenetal life multivitamin gunde 1 defa kullaniyorum ve ocean marka d vitamini aliyorum...gunde 5 damla seklinde

hibor dediginiz igne mi? benim tansiyonum düşük ama doktor ultrasonda bişi gördü ondan dedi doktor.
gen mutasyonu testi dediginiz tam olarak ne oluyormuş? benim hep 10-6 11-7 öyle tansşyonlarım
Evet oksapara benzeyen kan sulandırıcı iğne bir şırınga iğneyi yarim yarim 2 gün kullanıyorum.gen mutasyonu testini tansiyonum çıktı deyince tüp bebek doktorum istedi o testte kan pihtilasmasina bakılacak zaten coraspini 35 haftaya kadar kullanacagim tansiyonum günde iki defa ilacı alınca 12/9 Lara düştü omron tansiyon aleti aldım düzenli olcuyorum.gen mutasyonu testine göre hiboru 16.haftada birakacagim

Merhaba canım 14.haftamiza girdik yaklaşık 5 6 gündür sadece günde bir kere böyle mısır patlamasi gibi minik bir balon patlamasi gibi pit diye birşey oluyor böyle tekme gibi ama elimi koyunca degil cok derinden hissediyorum.ikinci gebelikler de evet erken hissedilirmis bide birşey soracağım erkek bebekler daha erken hareket edermiş öyle mi ki bizim.henuz belli değil 😄
Benimki de belli değil canım 💕

12+0 'dayım. Doktor cinsiyeti kız gibi görünüyor dedi. Rengarenk elbiseler almamak için kendimi zor tuttum. 4 hafta sonra gittiğimde net olarak belli olacakmış.
İkili tarama için kan verdim, haftaya çıkacağı söylendi, doktora sonuçları göstermek için randevusuz olarak gitsem sıkıntı olur mu?
Özelde isen 10 gün içinde gittiğinde bakıyor canım. Ben de bugün ikili test için kan verdim doktor 10 gün sonra gel dedi. Haftaya Perşembe son gün o güne kadar ücretsiz dedi sekreter. Randevu alalım mı deyince saatini bilirsiniz alın karışıklık olmasın dedi.

Merhaba güzel anneler bende 2 buçuk senedir gebelik için çabalıyorum bgn testim silik çıkınca hemen kan verdim heyecandan duramadim ilk defa silik çizgi gördüm 2. Buçuk senedir 🙈 bgn beta 10 çıktı bat günüm 15 Şubat sizce nasıl perşembe günü tekrar kan vereceğim inşallah yukselir bu değer regil gunume göre iyimi

Merhaba güzel anneler bende 2 buçuk senedir gebelik için çabalıyorum bgn testim silik çıkınca hemen kan verdim heyecandan duramadim ilk defa silik çizgi gördüm 2. Buçuk senedir 🙈 bgn beta 10 çıktı bat günüm 15 Şubat sizce nasıl perşembe günü tekrar kan vereceğim inşallah yukselir bu değer regil gunume göre iyimi
Benımde bat dan 4 gun önce ogrendıgımde 28 di senın daha cok erken yukselır ınsallah 💕

Benim sol tarafimda altlari baya sert ama sag bombos:) sol tarsfima elimi koydugumds sanki kucuk bi top varmis gibi hissettim yani cok hafif bir hareket ilk cocukda hissedilmez bence cunku cok hafifdi🥰 benimki sola yerlesmis belli siskinlik hareket o tarafta 1 2 kere hissettim 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Günaydın cnm bende o şişkinliği hissediyorum. benim hemen göbek deliğimin altında özellikle sabah idrara sıkışık uyandığımda, yada idrarımi biraz beklettiğimde hemen o sertliği hissediyorum. arada hissettiğim şeyler oluyor ama göbek deliğimin hemen altında olduğu için emin olamıyorum. 🤷🙂🌺

Günaydın cnm bende o şişkinliği hissediyorum. benim hemen göbek deliğimin altında özellikle sabah idrara sıkışık uyandığımda, yada idrarımi biraz beklettiğimde hemen o sertliği hissediyorum. arada hissettiğim şeyler oluyor ama göbek deliğimin hemen altında olduğu için emin olamıyorum. 🤷🙂🌺
Evet benimde göbek deligi altinda ama biraz solda🥰 doktorda hep o tarafdan bakiyordu ve orasi siskin sirt ustu uzaninda daha belli oluyor siskinlik belli yani bir taraf daha dolu oluyor

Günaydın kızlar 2 hafta önce kontrole gittiğimde doktorum %60 erkek demişti bugün %99 erkek dediği oğlumuz olacak 🥰❤️❤️ eşim daha ben 5 haftalık hamileyken rüyasında görmüştü de ben hiç bir şey hissetmiyordum meğerse malum olmuş kocacığımaa 😁😁 çok aktif yazamasamda her yazılanı okuyorum kalbim sizlerle. Güzel haberlerini almış olanları tebrik ediyorum darısı cinsiyet haberini bekleyenlere 🥰🥰

Günaydın kızlar 2 hafta önce kontrole gittiğimde doktorum %60 erkek demişti bugün %99 erkek dediği oğlumuz olacak 🥰❤️❤️ eşim daha ben 5 haftalık hamileyken rüyasında görmüştü de ben hiç bir şey hissetmiyordum meğerse malum olmuş kocacığımaa 😁😁 çok aktif yazamasamda her yazılanı okuyorum kalbim sizlerle. Güzel haberlerini almış olanları tebrik ediyorum darısı cinsiyet haberini bekleyenlere 🥰🥰
Doktorun ilk tahmini genelde sonradan da çıkıyor mu? Evet, değişme ihtimali var ama, sürekli duyuyorum, doktor tahmin etmişti, sonra emin olduk, değişmedi, diyenleri.

Evet benimde göbek deligi altinda ama biraz solda🥰 doktorda hep o tarafdan bakiyordu ve orasi siskin sirt ustu uzaninda daha belli oluyor siskinlik belli yani bir taraf daha dolu oluyor
Ben ilk gebeliğim de hiç hissetmemiştim ama 2. ve bu gebeliğim de hissediyorum hatta oğlumda göbek deliğimin biraz uzagında ve solunda olduğu için bu haftalarda hareketlerini hissediyordum ve emindim hareket ettiğini ama bu oğlum da emin olamıyorum 😊

Ben ilk gebeliğim de hiç hissetmemiştim ama 2. ve bu gebeliğim de hissediyorum hatta oğlumda göbek deliğimin biraz uzagında ve solunda olduğu için bu haftalarda hareketlerini hissediyordum ve emindim hareket ettiğini ama bu oğlum da emin olamıyorum 😊
Aynen ya bende ilkinde hissetmemisdim ama bunda cok rahat hissettim. Ilkinde insan tecrubesiz oluyor ancak ileri haftalarda hisseder, gercekden ayirt etmek zor oluyor🤗 insallah o gunleri herkes görüp o heyecani yasar

Kizlar dualarinizi istiyorum bende. Dun kanamam oldu biraz buyuk kanama alani serum igne tedavisi yapıldı dun, gece eve geldik diger oglumu birakacak kimsem olmadigi icin, progestan kullaniyorum bugun daha iyi gibi kanama ama cok korkuyorum umarim en kisa surede gecer kanama alanimiz😔

X