2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar merhaba tekrar.Bugün ikili test yaptırdım kan sonuçların yarın çıkacak.Usg de sorun çıkmadı şükür umarım kanda da çıkmaz.
Bu arada benimde bir oğlum olacak🥰🤗.Haftasi her gittiğimde dahada önde cikiyor.
Sağ salim kavuşalim bebeklerimize hepimiz.

Eklentiler

• IMG_20210208_163933.jpg
    IMG_20210208_163933.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 88
  • IMG_20210208_163949.jpg
    IMG_20210208_163949.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 89
Selamlar, ben de bugün kontrole gittim bebek cok hareketliydi hatta amuda kalkmıştı her gittiğimde ters duruyor zaten🤣 yürüdüm bişeyler yedim içtim geldim anca o zaman biraz düzeltti pozisyonunu ama bacağını hiç açmadı öğrenenedim maalesef cinsiyet vb. Bir de benimki hep 3 gün geriden geliyor adet tarihine göre, doktor şimdilik sorun değil dedi. İlerleyen haftalarda sorun mu oluyor anlamadim. Bu bir sorun mu, bu tarz geriden gelme yaşayan / tecrübe eden varsa yazabilirse cok memnun olurum. 🥰

Selamlar, ben de bugün kontrole gittim bebek cok hareketliydi hatta amuda kalkmıştı her gittiğimde ters duruyor zaten🤣 yürüdüm bişeyler yedim içtim geldim anca o zaman biraz düzeltti pozisyonunu ama bacağını hiç açmadı öğrenenedim maalesef cinsiyet vb. Bir de benimki hep 3 gün geriden geliyor adet tarihine göre, doktor şimdilik sorun değil dedi. İlerleyen haftalarda sorun mu oluyor anlamadim. Bu bir sorun mu, bu tarz geriden gelme yaşayan / tecrübe eden varsa yazabilirse cok memnun olurum. 🥰
Benimki de problem değil demişti. Bu kadarlık farkları önemsemiyoruz dedi. İki haftaya kadar açılırsa o zaman önemliymiş. İlerleyen haftalarda muz ve kaşar peyniri yersin bebeğin kilosuna çok yarıyor.

Benimki de problem değil demişti. Bu kadarlık farkları önemsemiyoruz dedi. İki haftaya kadar açılırsa o zaman önemliymiş. İlerleyen haftalarda muz ve kaşar peyniri yersin bebeğin kilosuna çok yarıyor.
Teşekkür ederim sağolun pekmez duymuştum bir de o da kilo yapiyormuş

Kızlar şükür evime geldim. Çok şükür bebek iyi.benimde böbrek vs iyi çıktı. Bebek plesantası aşagiya inmis o yüzden kanama olmuş. Zamanla yukarı çıkar takip edecegiz dedi. Yorulmak uzun süre ayakta kalmak ilişki yasak. Rahim ağzi kapalı birde servikal uzunluk dedi sanirim 50mm miş gayet iyi dedi.
Maşallah size çok sevindim💕

Tesekkürler canim. Düşe kalka 16.haftaya geldik birde 30 lu haftalara gelebilseydik
Gelcez hayırlısıyla aramızda 1 gün var bu arada 🙈 ben de yarın 16. Haftaya adım atıyorum 🥳 Ya bugün bir tuhafım bebeğim hala benimledir inş bir korku endişe var haftaya kontrolüm nasıl geçcek zaman bilmiyorum boşlukta gibiyim inş hüsnukuruntumdur 😕

Gelcez hayırlısıyla aramızda 1 gün var bu arada 🙈 ben de yarın 16. Haftaya adım atıyorum 🥳 Ya bugün bir tuhafım bebeğim hala benimledir inş bir korku endişe var haftaya kontrolüm nasıl geçcek zaman bilmiyorum boşlukta gibiyim inş hüsnukuruntumdur 😕

Bende hep öyleyim sürekli kuruntu halindeyim. Haraketlerini hissetsek belki biraz rahat ederiz gibi. İnşallah çok çok güzel haberlerle gelirsin. Benide 23 şubatta çağırdı.

Bende aynı korkuları yaşıyorum 🥺randevum haftaya ama ozamana kadar doktora gitmemek için zor tutuyorum kendimi. Keşke hissedebilsek .

Kızlar kanama sebebim placenta asaği inmiş o yuzden olmus 1/2 haftaya yukari cikar dedi veee mujdemi isterim doktor erkek dedii 🥰🥰🥰❤️ Kiz erkek fark etmiyor ama hislerim beni yaniltmadi ilk gunden beri erkek hisediyordumm ☺️☺️ sunu da suraya brakiyorum anlayan bi baksin 🙂

Eklentiler

• E19D1595-297C-40EA-ADB5-F7CE755463D8.png
    E19D1595-297C-40EA-ADB5-F7CE755463D8.png
    576,5 KB · Görüntüleme: 93
Umutumut82 Umutumut82 kuzum durumun ne bende alles normal evdeyim bugun ciktim hastaneden sukur senin durumun ne ? Bende sadece rahimde kan pihtisi kalmis doktor 1/2 haftaya patlar duser dedi rengi siyah yada kahve rengi olur eger kirmizi kan taze kan gelirse hemen hastaneye gel dedi insallah bir sorun cikmaz

A arven84 Umutumut82 Umutumut82 kizlar sakin olun kötü dusunmeyin guzel seyler dusunun sag salim dogacak bebisleriniz😍😍
Çok tatlısın😇🥰🌺Ya aslında gerçekten genel olarak hayat felsefemdir pozitif düşünmek bardağın dolu tarafından bakmak, polyannacılık oynamayı pek severim ama yok bu durumda başaramıyorum yenemiyorum kötü tecrübem var anlatıp moral bozmayayım şimdi tabi Allah ne derse o ama işte travma oluşmuş halbu ki çok kolay atlatmıştım öyle sanmışım bastırmışım meğer.. Sağlıkla hayırla gelsin hepimizin bebişleri 💙

Benim daha önce kötü tecrübem var travma oluştuğunu yeni yeni idrak ediyorum Rabbim bebişlerimize kavuştursun sağlıkla🥰
Benimde var malesef daha önce 2 defa kalbini duydum sonraki kontrollerde kalbi durduğu için 2 kere kürtaj oldum ve biliyorum böyle bir durumda hiç bir belirti olmadığını oyüzden korkuyorum zaten allah bir daha yaşatmasınn hiç kimseye

X