2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ikimiz ayni haftada olamayiz ama...dogacagi tarihe bakilirsa , aramizda zaten 1 hafta var..

sen 13+3 yani 14.haftada olman gerekiyor.. asagidaki imzana bakilirsa orda zaten dogru hafta yaziyor hep, ordan takip edebiliriz :=)
Benım dogacagı tarıhı kendım yazdım yanlıs olablr ama doktora gore bugun 14+3 üm

Evet evet kesinlikle 🥰Şikayetçi değilim ama çokta kilo almasak iyi olur🙊Aşırı merak ediyorum doğuma kaç kg gireceğimi😂
Sen yine zayifmissin bence az alarak girersin ..benim ailem masallah tonton ailesi en zayiflari benim🤣bunye kilo almaya musait suan 66 kg yim 10 haftalikim ve 1 kg aldim yani eskiden 65 kgdim😬

Evet benimde ilk gebeliğim ve bEnce de göbeksizlerde iç karında hele geniş değilse çıkıyor resmen 5 aylık aynennn🙊 ısrarla crop top giyiyorum sanırım son demlerim😂
Son 2-3 haftamız crop top tarzı falan hepsi yalan olacak 😂 tadını çıkaralım ya sonuçta kolay gelmedik bu günlere 🥳🥳

Kızlar ikili test sonucum çıktı ama raporu henüz alamadığım için risk oranlarını bilmiyorum sadece online laboratuar sonuçlarını görebildim anlayan var ise aranızda sizce nasıl 🙄🙏
Free Beta hcg 96.7
PAPP-A 5.08

Merhaba 9+6 yim suan 2 gun once sabaha kadar kasik bel ve bacak agrisi yasadim.sabaha biseyim yoktu sukur ama yine de druma yazdim o da bu tarz agrilar normal dedi....sizin bulanti veya meme hassasiyetin var mi cok
Benim çok şükür ki bulantım hiç olmadı. Ama göğüslerimde ağrı oluyor. Rahim büyüdüğü için korkma dedi doktorum. Bir de sanırım idrar yolu enfeksiyonu olacağım. Arada sarı akıntım oluyor:KK43: o da normalmiş şükür

Bende 58 ile başladım 56 yım :/ 13. haftaya girdim artık kilo kaybetmekte iyi değildir sanırım. Hiç hamile gibi değilim ben belli değil.

Ahh canim sorma 🥲. 48 ile başlayan gebeligim 54 küsür ile devam ediyor. 11 haftalikken doktor uyardı cok almışsın dedi. 54 tüm o zaman. O günden bu yana Sforza Sforza ile dikkat ediyoruz, yürüyüş vs yapıyoruz. 500 gr felan almışımdır en fazla 💪🥳
Ben 60’ı gördüm 😿 54-55 arası hamile kaldım. Şimdi aynıyım ama valla billa açım 😂

Benim çok şükür ki bulantım hiç olmadı. Ama göğüslerimde ağrı oluyor. Rahim büyüdüğü için korkma dedi doktorum. Bir de sanırım idrar yolu enfeksiyonu olacağım. Arada sarı akıntım oluyor:KK43: o da normalmiş şükür
Ay bulantisi hic olmayan birini daha bulmak ne guzel🤣benim de hic olmadi sadece goguslerimde dolgunluk ve iclarinda hassasiyey hissediyorum obur turlu bir belirtim yok..ben de yarin saglik ocaginda idrar kulturu verecegim sabah ilk idrarimdan sonra yanmam var benim de...gunde 2-2,5litre su iciyorum ama sanirim gebeliklerde kadin vucudu enfeksiyona musait oluyor

X