2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar merhaba. Burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda. Çok sık burnum tıkanır oldu arada da öksürüyorum. Korona olmaktan çok korkuyorum. Ateşim yok.
Geçmiş olsun öncelikle. Benim alerjik ve kronik burun tıkanıklığım var iliadin pediatrik kullanıyorum. Öksürük de varsa çok da vakit kaybetmeyin doktora danışın derim Allah korusun covid çıkmasın.

Al benden de o kadar zor tutuyorum kendimi bu saatte bile canım kurabiye kek filan çekiyor kalkıp yaparım üşenmem de 😂😂 kilodan korkuyorum. Kalori hesabı yaparak yaşıyorum artık.
Yemek konusunda istah konusunda asiri benziyoruz canim😂😂. Mecburen ben de kalori hesabi yapıyorum. 6 dan sonra yemiyorum artik.Bugun sporumu tam yapamadım suçumu itiraf ediyorum 🙈. Ama yarin telafi edicem söz 😁

Arkadaşlar merhaba. Burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda. Çok sık burnum tıkanır oldu arada da öksürüyorum. Korona olmaktan çok korkuyorum. Ateşim yok.
Merhaba, 2.trimester geçiş yaptığımız dönem için burun tıkanıklığı olur diye biliyorum, buna bu dönemde progesteron hormonunun düşmesiyle artmaya baslayan östrojen hormonu sebep oluyormuş, öksürme için birşey diyemem fakat burun tıkanıklığı bende de var bir süredir

Ben varım canim ozellikle de geceleri yaşıyorum bu sorunu bazen yastığımı yükseltecek kadar üstelik. Ama epeydir var bende 4 hafta kesin olmuştur.Ayy öksürük varsa bilemedim ama senin durumunu canim. Umarim kotu bir sey yoktur🤲🤲.

Yemek konusunda istah konusunda asiri benziyoruz canim😂😂. Mecburen ben de kalori hesabi yapıyorum. 6 dan sonra yemiyorum artik.Bugun sporumu tam yapamadım suçumu itiraf ediyorum 🙈. Ama yarin telafi edicem söz 😁
Evet iştah konusunda aynıyız 🤭😂 Ben bu gün sağlam yaptım sporu hafta sonu yapamam muhtemelen diye. Yediklerimde de 1300 kalori ile günü kapattım 400 kalori da yaktım. Sabah kardiyo yapıyorum öğlen yürüyüş. Doktora da sordum aşırıya kaçmıyorum di mi diye yok dedi devam et dedi hatta aferin dedi 😂😂 6’dan sonra yemeden durmak çok zor hamileyken midem bulanıyor bu saatlerde mesela 🤦🏼‍♀️ Az önce bir lokma ekmeğin kabuğunu yedim midem fena oldu.

Bilemedm canım beynim yandı 😂 benım ki taze transfer ama benim bebek de büyük ihtimalle kız
Değişebilir diyorlar bacım bana doktor yüzde 90 dedi ama 16.haftaya kadar yüzde 10luk erkek olma ihtimalini de unutmicam🤣
Ikiz annelerinde birine demişler biri kız biri erkek diye 18.haftada ikisi de erkek olmuş

Değişebilir diyorlar bacım bana doktor yüzde 90 dedi ama 16.haftaya kadar yüzde 10luk erkek olma ihtimalini de unutmicam🤣
Ikiz annelerinde birine demişler biri kız biri erkek diye 18.haftada ikisi de erkek olmuş
Doğrudur canım o zaman uzun süre bişey almamak lazım 😂

Benim bacağım çekiyor gibi oluyor ama dün sadece sağ kalçam ağrıyordu bugün bacağıma vurdu farklı bir ağrı🙄Ben de kullanıyordum magnezyum hamilelik öncesinden beri 2 haftadır bıraktım şuan için gerek yok içmene dedi doktorum ama bir zararı yoktur diye düşünüyorum sorup tekrar başlarım heralde, evet burda rahatlıkla soru sorup paylaşım yapabiliyoruz bizi bizden başkası anlayamaz ki💙
Ben yarin doktoruma mesaj atacagim...icim rahatlasin😋burdan da yazarim sana da canim ...insan panik yapiyo elinde olmadan...hamilelik cok karmasik bir donem zate🤤🤤🌈

X