2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur
Bende ayni durumdayim , iki gun once uykumda bir bagirdim ciglik atdim cok korktum acaba bebeklere birsey olurmu diye . 30 dakada bir uykumdan uyanirim ve hic bir zaman uykumu alamoyorum o yuzden hep uykum geliyor

Benim de erken doğum riskim var bacım 22-23.haftada alışverişe başlamayı düşünüyorum yavaş yavaş 30dan sonra tamamen hazır beklemem lazım.
Bi de 30dan sonra birden ağırlaşma oluyormuş ikizlerde o saatten sonra alışveriş yapsam yıkayıp ütüleyemem falan garantiye alayım işimi

Merhabalar bende 12+0 şuan. Her şey sorunsuz şuan ama şiddetli mide yanmam var. 196 gün kaldı gözüküyor :) 9 ağustos olarak gözüküyor kavuşmamız ama bakalım nasıl olacak :)
Bende sizin gibi 10+1 im şu an ve midemden çok problem yaşıyorum sabaha kadar uyuyamıyorum gece uyanıyorum bulantı, ağrı, yanma.çok zorluyor beni.doktorum ilaçta vermiyor 2.5 kilo verdim.
İnşallah en yakın zamanda gider bu problem

Zaten başka türlü sporlar yasak sanırım düşük riskimiz var diye ev işi bile yasak. Sadece yürüş ev içinde güzelmiş. Yapılabilir ay ama ya sizde öyle misiniz ben acayip yorgunum hep uzanasım geliyor bu sefer midem daha beter oluyor. Gerçekten mide sağlığı insanı ayakta tutan şey

Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur
Ayni bende 4 gibi uyanip 6 da tekrar dalabiliyorum.. zaten bulantidan zor uyuyorum.. birde surekli anlamsiz kabuslar görüyorum.. uyku kalitem cok düstü.. ilk 3 ay cok zormus gercekten.. sürekli bir atraksiyon

Ben sürekli cikarmaktan 4 kilo verdim.. ama bulanti gecince istahimdan korkuyorum.. cünkü yiyemedigim ne varsa listesini yaptim ilkinde 23 kilo almistim.. dogumdan sona 3 ayda 53 olmustum yine simdi daha temkinli davranacagim diyorum ama bakalim

Ben yaptırmadım.. Dün dr kontrolüm vardı, ense kalınlığı gayet iyi, burun kemiği oluşmuş, herşey olması gerektiği gibi dedi dr.. Ben

Süper sen de kontrollü gitmiş olursun canim. Hos geldin öyleyse
Ne iyi olurrr :)) hoşbuldumm :)

Keske bızde ögrensekde cinsıyetlerı o konulara gecsek alısverıs kısmına benım tek kafamı bulandıran 8. Ayın ortasınds dogucsk cok sıcak 1 ay sonra artık havalar soguycak tek yazlıkmı almalıyım yoksa kıs ındırımlerını kacırmayıp kıslıkda alayımmı? Tabı bunlar ıcın öncelıkle cınsıyet ögrenmelıyım sımdıden bebek arabası ındırımlerını takıp edıyorum en zoru o benım ıcın

Arkadaşlarım Şubat'ta e bebekte büyük indirimler oluyor takip et demişlerdi. En azından genel ve lazım olan şeyler alınabilir. Birde beyaz gibi her iki cinsede uygun zıbın vs gibi temel giysiler de alınabilir. Evet ya tam yaz sonu sonbahar başı olacak bebekler yazlık mı kışlık mı almalıyız çok karışık

Sizin de az kalmış 13. Hafta da inşallah gösterir bebiş :) benim de kafamı o bulandırıyor işte yazlık kışlık ne yapsak :)) ben de takip edeyim bari bebek arabalarını o hiç gelmiyordu bak aklıma :)

Benimde neler almamız gerektiği konusunda bir bilgim yok ya tecrübeli anneler nasıl yapalım alışverişe ne ile başlayalım birde biz bursadayız 1 sene oldu taşınalı buranın çok iklimini de bilmiyorum ağustos ortasında beklenen doğum zıbınları falan nasıl almak gerekir

Oh maşallah canım, ben 10h daha hiç kilo almadım ama gelir bendede kilolar aksine iki üç kilo verdim ama bulantım yok öyle sadece çok tembelim. Yemek yapmaya, yemeye üşeniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…