2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Allahım sağsalimm yavruna kavuştursun kucağına almayı nasip etsin arkadaşım bebişini. Hepimizi güzel düşün bol bol dua et...

Allahım sağsalimm yavruna kavuştursun kucağına almayı nasip etsin arkadaşım bebişini. Hepimizi güzel düşün bol bol dua et...
Cok tesekkur ederim....burda gercekten birbirimize cok guzel destek oluyoruz ve ben gercekten duanin gucune inaniyorum...Rabbim misliyle iade etsin dua sahiplerine... .Allahim hepimizin bebibisini saglikla kollarimzida da gormeyi nasip etsin

Sizin de az kalmış 13. Hafta da inşallah gösterir bebiş :) benim de kafamı o bulandırıyor işte yazlık kışlık ne yapsak :)) ben de takip edeyim bari bebek arabalarını o hiç gelmiyordu bak aklıma :)
Bebek arabası yatagı bakılabılır yanı ındırımler takıp edılebılır. Ben malesef 20. Haftadan önce ögrenemıycem. Bıdahakı ultrasyon randevum 20. Haftamda. Ondam öncekıler ebe ve kalp atısı normal kan tahlılı falan yapıyor.. daha zamanım var yanı

Son düzenleme:
kücülmezse igneyi kesecegiz dedigi igne kan sulandırıcı ignesi miydi?
doktor ama yeni bir kanama alanı degil belli dedi.kanama alanı oluşmuş ve geçmiş dedi.
sonucta corasprinde kan sulandırıcı , eger senin bahsettigin igne de kan sulandırıcı ise kullan mı dedi sana onu anlamadım.
10 gün sonra gidicem ikili teste üni ye bu sefer o zamana kadar corasprini atmasam mı acaba ? corasprin de kullanmak istiyorum sonucta pıhtılaşma var mı yok mu bilmiyoruz??

Hayırlı saglıklı bır sekılde kucagına alırsın inşallah. Rabbım bu sefer sana bagıslasın inşallah

Kalp atışını duymak ve orada olduğunu hissedip şükretmek bile o kadar güzel bi duygu ki olsun varsın geç öğreniverelim

Ben avcumun icine tutuyorum git gel yapıyorsa ileri geri erkek, daire ciziyorsa kız diyorlar... Tabiki de Allahım biliyor bu sadece eğlence amaçlı
Bende öyle yaptım hala ileri geri gidiyo ama kız bebek ikili taramaya göre de erkek ama o da yanıldı karnıma da tuttum onda da ileri geri gitti aman sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inşallah

Bende öyle yaptım hala ileri geri gidiyo ama kız bebek ikili taramaya göre de erkek ama o da yanıldı karnıma da tuttum onda da ileri geri gitti aman sağlıklı hayırlı evlat olsunlar inşallah
Bakalım değişecek mi haber verir misiniz eğer cinsiyette değişiklik olursa çok merak ettim

Merhaba Kızlar,

Ben normal tarama testlerini mi yaptırsam yoksa doğrudan fetal dna mı yaptırsam çok kararsız kaldım. Eğer aranızda İstanbul da olup fetal dna yaptıranlar varsa hangi firmaya yaptırdınız ve ücreti neydi diye sormak istedim. Şimdiden teşekkürler

Merhaba anneler

Bir arkadaşımın da hamilelik haberini aldım Daha çooook yeni ve doktor ariyoruz Istanbul Anadolu yakasında (üsküdar,ümraniye,çekmeköy,ataşehir civarı) ilgili bir kadın doktor tavsiyeniz var mı?

Arkadaşlar sağlık ocağına ebe kaydınızı yaptırdınız mı ? Neyi takip ediyorlar yaptırmak gerekiyor mu mutlaka ?

Ben hem coraspin hem iğne kullanıyordum doktorum iğneyi kesmekten yana değil pihtilasmadan dolayi. Kanama alanı olduğu için coraspin kestik geçmezse kan sulandırıcı iğneyi de mecbur kesicez dedi. Kendiliğinden geçti.
Yeni değilse endişelenmene gerek yok bence

kan sulandırıcı igne kac mg senin? evet önlem amaclı kullanmak istiyorum bende . 2 günde bir atayım . zaten haftaya persembe ya da cuma randevu alacagım perinatologa . bakalım tsh kan uyuşmazlık testinidebir daha yaptıraym.
iyi ki varsın valla sen. ne sorsam sende buluyorm cevabını

Arkadaşlar sağlık ocağına ebe kaydınızı yaptırdınız mı ? Neyi takip ediyorlar yaptırmak gerekiyor mu mutlaka ?
Beni kendileri aradı 8 haftalıkken, sistemimizde gebe oldugunuz görünüyor doğru mudur dediler ve boy kilo sordular 2 doz aşınız olcak biz size nezaman geleceğinizi haber vercez dediler pandemi olduğu için telefonla ulaşıyoruz gelmeyin hiç 20 haftalık tekrar tetanoz aşısı için arıcaz dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…