2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim 6 haftalık ilk ultrasonda sağdaydı. Ve vajinal ultrasonu. Sonraki bütün ultrasonlar karından çekildi. Onda da sağda gözüküyor yer mi değiştirdi. Başka bişey mi oldu anlamadım :)
Üst ve alttan bakmada yön farkı mı oluyor hiç anlamıyorum.

Yani benşmde 6. Haftadaki ilkinde alttan bakıldı ortada duruyordu 7. Hafta üstten bakıldı orda da ekranın solunda 😅konuya hakim birileri bizi aydınlatma keşke

Üst ve alttan bakmada yön farkı mı oluyor hiç anlamıyorum.
Öyleymiş. Ama ilk çocuğumda oğlum oldu. Hep karından çekildi ve soldaydı. Ramziye uyuyordu. Bu ikinci hamilelik sanki uymayacak çünkü. Ramzi de mümkün olduğunca erken çekilen ilk ultrasonu önemli diyor. İlk ultrasonu erkek gösteriyordu. Ama şimdi görünen ve benim içime doğan kız gibi.

Öyleymiş. Ama ilk çocuğumda oğlum oldu. Hep karından çekildi ve soldaydı. Ramziye uyuyordu. Bu ikinci hamilelik sanki uymayacak çünkü. Ramzi de mümkün olduğunca erken çekilen ilk ultrasonu önemli diyor. İlk ultrasonu erkek gösteriyordu. Ama şimdi görünen ve benim içime doğan kız gibi.
Benimki ortada 🤣🤣ee ne olacak

Kesinlikle Ağustos anneleri olarak fit anne olalım 💪🏻 Destekleyelim birbirimizi ❤️❤️ Kilo almamak mümkün gözükmüyor artık bu saatten sonra ama en azında haftada 1 kilo yerinde ayda 1 alsak ona şükür 😩😂
Kesinlikle katılıyorum canim fit anneler olalım, sağlıklı olalim👍 🥰. Ben bugün verdiğim sözü tuttum. Leslie yerine 1 saat yürüyüş yaptim aksam. Sen de durumlar nedir? Aynen ayda 1 kilo da olur 😁😁 fazla kaçmasın da

Sanırım hamur işleri ve şekeri çıkartmamız gerek hayatımızdan :) süt yoğurt meyve peynir yumurta o tarz sadece bebişlere yönelik beslenmeye ağırlık versek çok almayız gibi :)
Valla 2 haftadır tartılmadım çünkü ilk zaöanşar iştahım yoktu 2 haftadır açıldı 😅🙈🤣cesaretim yok. Almak istemem ama nasıl olacak yani bebek alsın ben almayayım gibi bir yöntem var mı ki ? bünyeyle alakalı değil mi? Arkadaşlar bş şey yazmıştı diyet mi o ne

Bu kilo konusunda da birbirimize destek olsak ne iyi olur :))
Canim Sforza Sforza ile başladık spora. Sanirim grupta en çok alanlar biziz🤭. Ben 6 kilo aldım yarın 13h oluyoruz bebisimle teyzesi🥰. Doktorum kilo alma dedi erken dönemde cok aldim anlayacağın. Sende de varsa fazla kilo durumu Sen de katıl bize destek olalım, bırakmayız boylelikle🤗💪

Bu leslie ne oluyor 😅kilo almayı engelleyen ne yöntemler var paylaşalım arkadaşlar
Canim leslie sansone bir spor hocası. Disarida yürümeye fırsat bulamayanlar icin evde yürüyüş yaptırıyor. Çeşitli zorluklarda ve çeşitli mesafelerde yürüyüş programları mevcut. YouTube da var videoları. Mevsim kış olunca her zaman disarida yürüyemiyorum ondan leslie ye başlayım dedim. Tavsiye ederim eğlenceli videolar🤗

Kızlar bu arada kaçar kilo aldınız :) ben biraz dikkat ede ede gitmek istiyorum aslında ama bakalım nasıl olacak :)))
Ben 2.1 almışım :) ama ne hikmetse karnım birazcık çıktı normalde zayıf bir insanım çok kuru olmasam da. Tartıya çıkmadan 55 oldum herhalde diyordum ama 53.1 :)Hepsi bebişe sağlık olarak gitmiştir umarım 😍👶🏻

Canim Sforza Sforza ile başladık spora. Sanirim grupta en çok alanlar biziz🤭. Ben 6 kilo aldım yarın 13h oluyoruz bebisimle teyzesi🥰. Doktorum kilo alma dedi erken dönemde cok aldim anlayacağın. Sende de varsa fazla kilo durumu Sen de katıl bize destek olalım, bırakmayız boylelikle🤗💪
Canım ben şimdilik çok şükür almadım 13+3 teyimm ama sonrasından çok korkuyorumm :)) katılmak isterimm sizlere :)

ayyy ben hiç bir şekilde hareket edemiyorum kızlarrrr yürüyüş yasak spor yasak düşük riskim var 11. haftamdayım iştahımı olabildiğince kontrol altında tutmaya çalışıyorum ama pek mümkün değil malum yemek sepeti hoooppp getiriyor bir de kocanız başınız da sürekli ne alayım ne çekiyor canın diyorsa çekmeyen canın çekiyor :KK48:

iştahımı nasıl durdurabilirim :KK48:

Nette var olan görüntüler hep karından mı 😳😱ben hep vajinal sandım o zaman tam tersi bendeki durum. Ay çok karışık. Vajinal de 5. Hafta ortada göbekten 7. Hafta solda
Senin bebeğin cinsiyeti belli mi peki benim 7. Haftada solda görünüyo karından bilemedim doğru mu acaba

kızlarrrr bu arada ben 11. haftamdayım ama erken doğum riskim var maalesef düşük riskini atlattık inşallah

sizde böyle durumda olanınız var mı inşallah yoktur

bir de ne zaman alışveriş yapmaya başlayacaksınız

liste için erken ama ben çok sabırsızlanıyorummm:anneadayı::emir_bebek:

Kızlar bu arada ikili teste bakış açınız nedir ? Yaptırmayan var mı ?
Ben yaptırmadım.. Dün dr kontrolüm vardı, ense kalınlığı gayet iyi, burun kemiği oluşmuş, herşey olması gerektiği gibi dedi dr.. Ben de ikili test yaptırmak istemedim..herşey yolunda giderken kafamı kurcalamak istemiyorum açıkçası ..ilk gebeliğimde de yatırmamıştım kızımda ..
Hepsi sağlıkla gelsinler inş ..

X