2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar cinsiyet tahmini yapabilir misiniz? Ramzi teorisine baktım ama anlamadım ultrason vajinal bu aradaEki Görüntüle 2770405
Canim bu teorilere pek given olmuyor bakmak heyecanlanmak falan iyi oluyor ama bende erkek diyordu ramzi ve nub hatta cin rus takvimi falan hepsi erkek diyordu ama kizim olacak . Hatta doktorada sordum sadece ultrasonda cinsiyeti gorursek soyleyebiliriz dedi inanma oyle seyleri dedi

Yok canim merak ettim sadece. Erkek olsun kiz olsun farketmez hayirli olsun

kızlar merhaba,
dün kontrole gittik 10+3 cıktım ultrasonda. 10 gün sonra ikili tarama testi için gidicdm.
6+6 gibi haftada kanamam olmuştu yarım ped dolacak sekilde. hastanede 1 gün kaldım o günkü acil doktoru özel doktorum ve üni de perinatolog kontrolüne gittim kanamadan 1 er hafta aralıklarla hiç bir doktor kanama alanı görmedi kanama alanın yok dedi.
dün özeldeki doktorum yoktu. yerine baska özel doktor baktı. kanamam olmuştu dedim . evet burda kanama alanın var dedi kesenin sagında cok büyük degil uzunlamasına siyah bir alan.
korkmaya basladım o kadar doktor görmedi acaba yeni mi oldu? ama bu doktor eski bir kanama alanı olmuş ve kanama bitmiş dedi ama alan var.
corasprinle ilgili de bişi demedi ben kullanmaya devam ediyrm o anda da soramadım.
Nosking Fly3646 tüp bebek arkadasların sizde bi yorum yapar mısınız .

Ben oglumda gereksiz bir sürü şey almiştim cogu kullanilmadi. Bu sefer planli alisveris yapacagim. En cok sapka ağız bezi alt acma örtüsü ellik almali.çünkü cok fazla kirleniyir düşüyor vs. Benim tavsiyem bebegin rahat edecegi dikisleri ve kumaşi rahatsiz etmeyecek takimlar alın . Sapka ellik üst alt 4 lu takimlar kullaniliyor sonrasindada bol bol zıbın.. 0_3 ay arasi cok fazla alısveris yapmayin bir anda büyüyorlar. Insan süslü püslü kurdaleli seylere ozeniyor ama bebisler rahat edemiyor. Birde bez stoklamayın her bez her çocuga iyi gelmiyor. Ben 1 tasina kadar uni baby saf su ile olan ıslak mendil kullandim. Tek tek olunca pahali ama zaman zaman internette koli kampanyalari oluyor

Son düzenleme:
Geçmiş olsun canım yeni kanama alanı oluşmuş olabilir ama bu illa kan gelecek demek değil.
Benim de 5.hafta gibi lekelenmem olmuştu kanama alanı görülmedi. 10.hafta kontrolünde iki tane gördü doktor coraspin direkt kesti. Haftaya gel küçülmezse iğneyi de kescez şimdilik kullan dedi. Kontrole gittim bir hafta sonra kaybolmuşlar. Bu arada hiç kanamam lekelenmem de olmadi.
Doktoru bi ara sor bence bıraktırır muhtemelen

Arkadaslar merhaba...ben yarin 9+0 yani 10.haftama hayirlisiyla girecegim ve doktor randevumuz var...sizden rica benim dua edermisiniz?bebegimi sag salim goreyim yine diye.. cunku bu haftalar benim icin cok kritik .3 tane sebebi bilinmeyen dusugum var ve bu 4. Gebeligim...o kadar com korkuyorum ki kaybedecegim diyeduanin gucune inaniyorum.. lutfen bebegim icin dua edrmisiniz bu haftalari sorunsuz atlatalim

Benimde doktorum gunde 15 dakika yürüyüşe basla dedi. simdilik koşu bandında en hafif tempoda yürüyorum. Omirilik ameliyatliyim birde gebeliğim kanamalı geçiyor o yüzden temkinli ilerliyorum. Benim 14.hafta 300gr aldim ama kilolu hamile kaldim hedefim hamileligi en fazka +4 kilo ile tamamlamak. Ben diyet yapmiyorum sadece hamurisi ve tatliyi minumuma indirdim.

Kizlar oglumun puseti vardi mavi renkti. Dün baktim kılıfı çıkıyormus. Bu sekil kilıflar var 2.3. Cocugu olup renk degistirmek isteyenler icin çok iyi.

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-27-13-20-25.png
    313,7 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…