2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu arada ikili teste bakış açınız nedir ? Yaptırmayan var mı ?
Ben bugün yaptırdım. Dr bakarken ense kalınlığını fln söyledi kan verelim test yapalım dedi hiç aklıma itiraz etmek, yaptırmamak gelmedi açıkcası. Sadece kan veriyosunuz 4-5 güne cıkıyo zahmetsiz ve çok uygun bir test, ön kontrol gibi düşünüyorum bu imkanlar varken neden kullanmayalım. Olacak varsa Allah korusun zaten önüne geçemeyiz. İmkanlardan faydalanıp tevekkül etmeli diye düşünüyorum

Kizlar merhaba, ikili test sonuclarindan anlayaniniz var mi? Ben sadece Papp a degerini anlayamadim benimki 1045.30ng/ml cikmis normal mi bilenler olursa fikrinizi bekliyorum. B-Hcg 94.5IU/mL

Kizlar bu dönemde kabus gören oluyor mu? Ben hergün olmasa da sık sık kabuslar görüyorum ve cok etkiliyor uyku düzenimi..
Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur

Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur
Evet ya bende de durum aynı demek ki hormonlardan kaç haftalık sizlerin bebişler

Kizlar bu dönemde kabus gören oluyor mu? Ben hergün olmasa da sık sık kabuslar görüyorum ve cok etkiliyor uyku düzenimi..
Ben gebeliğin başlarında görüyordum çok. Hatta birkaç kere kaskatı kesilmistim rüyamda çığlık atmaya çalışıyordum ama sesim çıkmıyordu.simdi ise eski olayları görüyorum hep üniversitedeki fakültemi kampüsü.hatta dün gece rüyamda kampüste yürüyorum o kadar mutluyum ki.boyle toprağı alıyorum öpüyorum filan .Tamam kabul ettim çok abartmışım.yakin olsa gider gezerim o derece

Dr. Ramzi metodunu duydunuz mu daha birkaç haftalıkken rahimdeki embiryo yerleşmesine göre cinsiyet tahmini ediyor. Zahmet olmazsa sizinline bakar mısınız o methoda uyuyor mu
Bakabildiniz mi :) sizin ki nasıl benim ultrason goruntume göre :) ya da şöyle sorayım ben de ramzi metodu kızmış mı :)

Kızlar bu arada kaçar kilo aldınız :) ben biraz dikkat ede ede gitmek istiyorum aslında ama bakalım nasıl olacak :)))

Bakabildiniz mi :) sizin ki nasıl benim ultrason goruntume göre :) ya da şöyle sorayım ben de ramzi metodu kızmış mı :)
Qgördüm de bende tam anlayamadım sanırım alttan muaneye göre karar veriliyor. Benimki sanırım erkek çıkıyor solda kalıyor bebe

Kızlar bu arada kaçar kilo aldınız :) ben biraz dikkat ede ede gitmek istiyorum aslında ama bakalım nasıl olacak :)))
Valla 2 haftadır tartılmadım çünkü ilk zaöanşar iştahım yoktu 2 haftadır açıldı cesaretim yok. Almak istemem ama nasıl olacak yani bebek alsın ben almayayım gibi bir yöntem var mı ki ? bünyeyle alakalı değil mi? Arkadaşlar bş şey yazmıştı diyet mi o ne

Qgördüm de bende tam anlayamadım sanırım alttan muaneye göre karar veriliyor. Benimki sanırım erkek çıkıyor solda kalıyor bebe
Benim 6 haftalık ilk ultrasonda sağdaydı. Ve vajinal ultrasonu. Sonraki bütün ultrasonlar karından çekildi. Onda da sağda gözüküyor yer mi değiştirdi. Başka bişey mi oldu anlamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…