2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
5.-6. Hafta kasıklarım ağrıyordu gece karnım çok ağrırdı uyunırdım sürekli sonra doktor idrar testi istedi enfeksiyon fazla çıktı ilaç kullandım bir daha hiç ağrı olmadı belki sizin de böyle enfeksiyondan olabilir.

Olabilir bir baktırayım bende olmadı..çok sağolun

Belki rahim genişliyordur canım bişi yok dediyse çünkü bazılarında rahiç genişlerken sancı yapıormuş

eşi ile kan uyuşmazlıgı olan arkadaslar varmı?
bizim var 7 nci haftaya dogru kanama oluncs uyuşmazlık ignesi yaptılar. 28. nci haftads bir daha yapılması gerekiyor mus sanırsam .
bilgisi olan var mı bu konuda

Evet sürekli istirat diyorlar tutunması için. Biz ilk paü de cihan kabukçuya gittik adetin 2.günü gel dedi bana smdi adetimi bekliyoruz

Arkadaslar bir sey soracagim bu benim sukur saglikla ilerleyen ilk gebeligim...hamilelikte meme basi renk degisimi ne vakitler oluyor yani gebeligin sonunda mi oluyor?bilgisi olan var mi?meme hassasiyeti disinda benim sut tomurcugu oluyor bazen ..... ama renk degisimi yok...yeni dogum yapan kadin memesinde siyaha yakin renk oluyordu ....acaba bu renk degisimi ilk haftalarda mi oluyor merak ettim

Ben de bunu merak ediyorum hassasiyet var ama renk değişimi yok Bizim belirtilerimiz aynı hep seninle canım

Renk degisimi baya ilerleyen haftalarda oluyor onun icin henuz çok erken. Karninizda da ilerleyen haftalarda hamilelik çizgisi olusmaya baslayacak sonradan o da geçiyor

Renk degisimi baya ilerleyen haftalarda oluyor onun icin henuz çok erken. Karninizda da ilerleyen haftalarda hamilelik çizgisi olusmaya baslayacak sonradan o da geçiyor
Cevabiniz icin tesekkur ederim...gebelik belirtilerinde meme basi renk degisimi felan da yaziliyor...ama benimkinde renk degisimi yok daha da koyu olmadi daha cok pembelesti ve etrafta sut puturcukleri oluyor arada sadece ...acaba erkenden mi renk degisimi olur diye merak ettim...videolarda yeni dogum yapip emziren annelerin meme basi renkleri siyaha yakin olunca insan acaba benim neden koyulasmadi diyor...saglikla alalim kollarimiza insallah

Ikra meyra akla gelen ilk isim nubtan çok yüksek oranda tahmin ediyor ona sorabilirsin ben pek bilmiyorum
Tm canım sağol Sende 13 haftalıksın bebeği hisetmeye başladinmu ufak ufak ben araştırıyorum bu haftalarda hisedilmiyor diyorda ben iki defa hisettim akşamda soldan sağa geçti elim karnımdaydi elimin altina geldi sertlik oraya geldi

Yok yok hic endise etmeyin ilerleyen haftalarda oluyor benim 2.gebeligim oyle hemen koyulasmiyor :) ki dogurdugumda bile çok koyu degildi kisa surede de rengi acildi vucut yapısıyla alakali o biraz da cok esmer olanlarin daha çok koyulasiyor bence

Ikra meyra bacim bi bakarmisim benim ultrason görüntülerme sen anlıyormusun seni metettiler

Eklentiler

• 5F4A8353-83CA-4298-81AD-2A301ACCD960.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 42
  • 6250AB88-08C6-4612-BA55-B36777546364.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 41
Bu haftada bebek hareketi hissedilmez ki mumkun degil. Ztn hissedilince de damar atmasi gibi oluyor :)

Arkadaşlar 11+4 deyim. Evde hiç bir iş yapmayıp sadece yatıyorum ama iki dakika ayakta durayım ya da oturduğum yerde çamaşır katlayayım çok halsiz düşüyorum bayılıcak gibi oluyorum benim gibi olan var mı yoksa bende mi anormallik var . 54 kilo ile hamile kaldım şuanda 50 kiloyum. İştahım yok ama azar azar yemeye çalışıyorum mutlaka . Kan ilacı vitamin vs de kullanıyorum bu arada

Peki meme başı büyümesi oluyor mu yani ucun daha genişlemesi mi diyim bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…