2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah süreç nasıl ilerledi peki ne kadar sürdü tedavi ne kadar sürede tuttu
04/11/20 adet olsum ve 2 gun sorna gittim doktora muayene etti eski tahlillere bakti sorun yok dedi ama igne ilac derken maddi manevi maf oldum hergun 2 kere igne sabah aksam ilac. 19/11/20 beni bayiltarak yumurtaliklarimi aldilar esimden sperm aldilar . Toplam 11 tane yumurta toplandi, 7 tanesi birinci kalite 5 tanesi 5.gun kadar geldi ki bu cok iyi bisey 5.gun embryosu en saglikli olandir cunku dayandilar . 25/11/20 bayiltmadan agri kesici vermeden (acili bir islem degil) 2 tane transfer , 3 tane dondurduk . 12 gun aorna test yap dedi . 03/12/20 beta 179 . 5/12/20 beta 1425 . 7/11/20 beta 18766 yani degerden anladim ikiz.

Ooo maşallah süreç güzel ilerlemiş 11 yumurta da iyi Bi rakam rabbim sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip etsn ikizlerin 20,25 gün falann sürüyor ozaman toplam süreç

Ooo maşallah süreç güzel ilerlemiş 11 yumurta da iyi Bi rakam rabbim sağlıklı sıhhatli doğmasını nasip etsn ikizlerin 20,25 gün falann sürüyor ozaman toplam süreç
aynen , adetin ikinci gunu felan . Bizde baska sehirdeki doktora gittik yol baya yordu . bir adetten diger adete kadar kisaca belli oluyor hamile olup olmadigin ama o sureci bi yapanlara sor o bir ay 1 sene gibi gecti heleki surekli yatiyorsqn , ben risk etmedim hic yerimden kalkmadim transferden adete kadar . bazi doktorlar normal hayata don bazilari yat der

Kızkar gunaydın 9+6 yım ilk tup bebek denemem sukur tuttu 2 gun öncesıne kadar tek lekem dahı olmadı cuma öğlenden sonra peceteyr pembe lekeler gördum sildim yıne geldı. Doktoragıttım hemen ultrasonda göredü uterusun sağ ust köşesinde küçük bi kanama alanı var dedi kesenın dışında. Benı servıse yatırdı bundan sonra tuvaşet dışında ayağa kalkmak yasak dedi. Hala servıste yatıyorum o pembe lekeden hemen somra kahve leke geldi 2 gündür başka hıç bırsey gelmedi dün ultrasonda baktığında alan buyumemış aynı dedi.. Bebeğe birşey olurmu siz yaşadınızmı deneyımı oşan varsa bana bılgı versın lutfen

Gunaydin gecmis olsun. Ben kanama hic yasamadim ama burada yasayan arkadaslar oldu ve cok sukur sorun olmadi bebekleri gayet iyiler masallah. Sizin de hersey yoluna girecek insalalh.

Benim de önceki gebeliğimde kalbi durdu o yüzden ben de hep aynı şey olacakmış gibi düşünmeden edemiyorum. Teşekkür ederim yorumunuz için

Canım korkma benim ilk hamileliğim pembe kanama ve. Kahverengi akıntı ile geçti kızım şükür sağlıklı

Valla canım doktorum ilk keseye gittiğimde herşeyi anlattı hangi hafta test yapacak kalp atışı detaylı ultrason filan 14. Hafta cinsiyeti söylencem dedi arkadaşlarımda aynı doktora gidiyor 11 12 haftada tahmin yürütüyormuş bende tahmin istedim o da şuan kız yönünde kesin demiyorum ikilinin sonucunu götürcem 2 hafta sonra tam 13+3 te o zaman kesin söyleyecek eğer görürse

Dondurulmuş olursa daha uzun sürüyor herkese taze transfer yapmıyorlar. Tedaviye başlarsınız dondurulmuş yapıcaz derlerse 2 ay beklemeniz gerekiyor

arkadaşlar selam hamileliğinde ağrı çeken oldu mu acaba ? İlk öğrendiğim andan itibaren kasık ağrısı çekiyorum6.cı haftadayım dün gece çığrından çıktı ve kıvrandım resmen..bu şekilde bir sorun yaşayıp atlatan var mı aranızda?

Canım kese den gelmiyorsa korkma dikkatli ol yat dinlen bişi olmaz sıkıntı yapma rahmin başka alanında bu tarz kanamalar oluşabiliyor tüp bebekle ilgili değil normal gebelikte de olanı çok biliyorum

Doktorumla görüştün mü canım bana her gittiğimde sölediği eğer kasıkta ağrı ya da kanaman varsa ara beni derdi kasıkta genelde arada ağrı olur ama kıvranacak kadar olması normal değil

Doktorumla görüştün mü canım bana her gittiğimde sölediği eğer kasıkta ağrı ya da kanaman varsa ara beni derdi kasıkta genelde arada ağrı olur ama kıvranacak kadar olması normal değil
Görüştüm 2 farklı doktora da gittim hatta normal dedi kanama olmadığı müddetçe..ilk ağrı olduğunda test yapmıştım hamileliği öğrenmiştim hala devam ediyor çok ilginç yine arayacağım doktoru bugün..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…