2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
ikili testte risk cikinca sorna uclu dortlu detayli ultraon fetal dna vs vs busuru test var , birde bir cok kez riskli cikip sornadan sorun olmadigini ofrenen birsuru insan var , gercekten zor bir karar
Ayni fikirdeyim ben yaptirmayacağim :) doktorum sordu yaptirmak istemedigimi soyledim 4 aylık olalim detaili ultrasona girecegim. Oyle karar verdim :)

Ayni fikirdeyim ben yaptirmayacağim :) doktorum sordu yaptirmak istemedigimi soyledim 4 aylık olalim detaili ultrasona girecegim. Oyle karar verdim :)
aynen , bende oyle karar verdim ikiz olmasina ragmen oyle yapicam , ikili test yapip zaten bir sorun varsa mecbur ucluyu felan yapicaz erkenden stresse girmeyek . inshallah saglikla aliri bebisler kucaklarimiza

aynen , bende oyle karar verdim ikiz olmasina ragmen oyle yapicam , ikili test yapip zaten bir sorun varsa mecbur ucluyu felan yapicaz erkenden stresse girmeyek . inshallah saglikla aliri bebisler kucaklarimiza
İnşallah cnm bence stres daha cok etkiliyeor bir konuda okudum kiz diyor ki yengem 2 hamileliginde test yapti hep riskli cikti buna ragmen dogurdu ikiside cok saglikli diye cok konu yorum kisiden ogrendim ki sadece stres yasatiyor canim bir zamanlar boyletestler mi varmis sanki bende yaptirmayin :)

esim istiyordu zaten eger birsey varsa aldiririz dedi bile bile bunu yasatmayalim hayati boyunca diye , zaten birsuru test sonucunda 3 doktor onayli rapor gerek egerki aldirmak istersek .

esim istiyordu zaten eger birsey varsa aldiririz dedi bile bile bunu yasatmayalim hayati boyunca diye , zaten birsuru test sonucunda 3 doktor onayli rapor gerek egerki aldirmak istersek .
Eşinde doğru düşünmüş canım benim eşimde aynı düşüncede ama ben istemiyorum söyledim tabiki bende korkuyorum ilk hamileliğimi 11 haftasında sonladirmak zorunda kaldım bebek anensefali iydi çok korktum bu da ayni olur fln diye ama perşembe soktordaydim herşey normal gözüküyor ben bir kötü haber almaya hazırlıklı olmadığım için yaptirmak istemiyorum hala içim içimi yiyor ya ya benek iyide de doktorlar yalniş ki soyledi diye acaba kürtaj olmasaydım belki doktorlar yanilmiş olurdu gibisinden düşüncelerdeyim o yüzden bekleme taraftariyim

Toplam 20 bini bulmuş ozaman hemen hemen özel hastane illa ki maliyetli oluyor. Bnmde yaşım 23 yumurta rezervim benimde azalmış hatta sağ yumurtalığını zor görüyorum dedi doktor.(paü de cihan kabukçu) bide sol yumurtalığımda 2 tane kist çıktı onların erimesini bekliyoruz şuan bakalm öyle kalakaldık 3 yıldır da bekliyoruz Bi sonuç alamıyoruz

cok uzuldum , ama bu bebis seninle kalir inshallah . Bende o yuzden bilmemek istiyorum . Hayirlisi inshallah hersey yolunda gider hepimiz icin

Kızlar burda 11+2 haftalıkız cinsiyet tamin edebilirmisiniz bana erkek gibi geliyor

Eklentiler

• C94DDBD4-FEBC-488F-9C5B-1D116263D74E.jpeg
    79,1 KB · Görüntüleme: 52
  • DE9DB583-43AC-4012-82B0-1F3FDDB1E4AD.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 61
Morelini bozma herseyi vakti var ve yasin daha cok genc ama tedaviai olmasi gereken birsey varsa ertelemede . asilama yaptinmi yoksa doktor direk tup bebek mi oneriyor .

Morelini bozma herseyi vakti var ve yasin daha cok genc ama tedaviai olmasi gereken birsey varsa ertelemede . asilama yaptinmi yoksa doktor direk tup bebek mi oneriyor .
Aslnda smdiye kadar eşimden dolayı bekledik. Eşimin sperm değerleri düşüktü iğne kullandı bikaç ay artması ve normale dönmesi için şuan düzelmiş eşimin değerleride. Ama bundan önce eşimin değerleri düşük olduğu için aşılama da tutmaz direk tüp bebek dedi doktorlar. Tekrar kendi doktoruma gidip aşılama yöntemini konusucam çünkü eşimin değerleri normale döndü

Asilama yaptim ben onada 6 bin civari para gitti , yani bence asilamayla para verme direk tup bebek yap yapicagin zaman .

Öyle mii aşılama da o kadar tutar mı. Sizin aşılama neden tutmadı peki
Ben tup bebek yapana kadar yumurta reservim az oldugunu bilmiyordum ama dontorum dedi onemli olan sayi degil kalite . Megerse asilama bir tane yumurta tek gelismis oda tutmadi , bin pisman oldum zaten . ilaclar felan maf ediyor sisiriyo halsizlik herseyi yapti

Aşılama da tutma olasılığı %15 miş zaten bütün doktorlar söylüyor. Tutmayınca da insan giden paraya mı üzülsün kırılan umuduna mı. Pazartesi doktora gidicem hamileliğe yardımcı ilaçlar varmıs onlardan yazalım demsti bide böyle deneyelim bakalm belli baslı Bi sorunumuzda gözükmüyor ama elde var sıfır hep

Hep oyle oluyor zaten sebepsiz fertilite. Ben ha bu ay ha obur ay olucak diye diye 4 sene gecti , bir bak bakalim hangi ilaclari tavsiye ediyor . inshallah tup bebege gerek kalmaz

Hep oyle oluyor zaten sebepsiz fertilite. Ben ha bu ay ha obur ay olucak diye diye 4 sene gecti , bir bak bakalim hangi ilaclari tavsiye ediyor . inshallah tup bebege gerek kalmaz
İnsallah tek ümidim o bizde aynı şekilde 3,5 yıllık evliyiz 3 yıldır ha simdi ha yarın derken 3 yıl oldu. Giden dökülen paranın haddi hesabı yok. Rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsin. Siz tüp bebek aşamasındasınz galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…