2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben şu an tam 12+1 im hiç hissetmiyorum ben daha benimki hep sağda duruyor sanırım doktor hep oraya koyuyor aleti daha benim mide bulantılarım bile geçmedi kusturmuyor ama geçmiyor da uygulamalarda 16. Haftada hissedebilirsiniz yazıyor ama herkesin gebeliği kendine belki siz erkenden hissetmeye başladınız

Tesekkur ederim...tecrubesiz olunca sacma sapan sorular sorabiliyorum iste

Canım 2 3 gündür ben hissediyorum gibi böyle nasıl anlatsam bişey atıyor gibi arada öyle çok sık hissedemiyorum ama değişik bşey yani
Ikinci gebelikte daha erken hissedilirmis ama bu kdr erken olur mu hic bilemiyorum. Olursa da dedigin gibi ztn damar atması gibi oluyor cnm. Ben 17+4de hissetmistim.

Ben aynen böyleyim. 10+2 deyim. Sürekli halsizlik yorgunluk var. Bütün gün yatıyorum hasta gibi. Hiç neşem yaşama sevincim yok

Happy mom isimli uygulamada 16. Haftada hissedilmeye başlayabilir yazıyor ama gerçekte nasıl olur bilmiyorum
Bende bilmiyorum canim ama cok ciddi bir şekilde hisetim sol tarafima yatiyordum elim karnimin saga tarafindaydi yumusakti elim orda oldugu icin nasil saga tarafa elimin altina degistigini hisettim cok sasirdim bukadar erken olurmu diye

İnşallah oyledir cnm ben 10 haftaya girdigimden beri mide bulantisi fln kalmadi hic sadece halsizlik ve kabizlik yasiyorum sadece baska arada bi midem bulaniyor ama kusmuk bende de yok biraz fazla hareket ettigimde cok yorulmus hisediyorum

Ben 11+2'yim seninle bire bir aynıyım azıcık iş yapınca koşmuş gibi nefes nefese kalıyorum halsiz düşüyorum 5 kilo verdim. 2 farklı doktora göründüm normal diyorlar. bi ara acile gittim 16. haftaya kadar böyle olması normal demişlerdi orada da.

rahatlattın valla ya . İnşallah başka bir sıkıntı olmasın da sabredicez artık. Ben geçen hafta doktorla konuştum ve kan ilacı verdi bir haftadır kullanıyorum bi değişiklik olmayınca bende sıkıntı var heralde dedim

İnşallah oyledir cnm ben 10 haftaya girdigimden beri mide bulantisi fln kalmadi hic sadece halsizlik ve kabizlik yasiyorum sadece baska arada bi midem bulaniyor ama kusmuk bende de yok biraz fazla hareket ettigimde cok yorulmus hisediyorum
Ne güzel darısı bana inşallah çünkü ne yesem bulanıyor midem ama ilginç bi şekilde yiyorum da en çok elma yoğurt ve çiğ badem çiğ fındık karışımı seviyorum benim de karnımda bazen sertlik oluyor gazdan diye düşünüyorum sabah hiç olmuyor sadece akşam. Sağlıkla kucağımıza alalım da değer ya

Bende kan ilacı iyi gelir mi dedim kan değerlerin güzel gerek yok demişti çok normalmiş ilk başlarda böyle olmak. Baya ünlü bi doktorun hikayelerine bakıyordum geçen gün, biri aynı şeyi sormuş halsizlik kilo kaybı yiyemiyorum diye. doktor. ilk 3 ay istersen hiç bir şey yeme sorun olmaz bebek için yazmış. Bana da doktorum kanaman olmadıkça yoğun ağrılar kramplar yaşamadıkça halsizlik iştahsızlık kilo kaybı çok önemli değil demişti.

Kızlar benim bugun tam 12 +0 ve cinsiyeti öğrendik kızım olacak inşallah. Fetal dna için kan verdim 15 gün sonra çıkacak dua edin. Herkese allah sağlıklı sorunsuz hamilelik yaşatsın inşallah
Merhaba fetal DNA için ne kadar ücret verdiniz acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…