2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bu arada catlaklar icin vs kremlere yaglara basladinizmi . Ben yerimden kalkamadigim icin hic birsey yapmiyordum ama sistim kaldim hareketsiz sagliksiz birsey oldum artik ayaklanmam lazim yuruyuse baslayim, hergunde hindistan cevizi yagi surecem

Bence o çatlama olayi genetik. Ilk gebeligimde sürdüm krem, yag ama son zamanlar annemin aynı bölgede ki çatlaklari bende de oluştu malesef

Bence o çatlama olayi genetik. Ilk gebeligimde sürdüm krem, yag ama son zamanlar annemin aynı bölgede ki çatlaklari bende de oluştu malesef
evet ya heryerde oyle yaziyo o yuzden pahali kremler alicagima dogal yontem deneyim dedim , cok kilo alicam galiba ama dedigin gibi genetik oldugu soyleniyo

Benim bebeğim 5.14 cm iken 11+6 haftalık çıktı dün şu an kiloya boya takılma canım hiç aradaki farkı zamanla kapatan tanıdıklarım var çok anormal olmadığı müddetçe sorun yoktur
Yok canm ona takılmadım boy ve kilodan değil Hep 3yada 4gün geriden geliyor bi arkadaşımın cm olarak aynı olmasına rağmen onun ilerde görünüyor sadece tuhaf geldi yoksa asla kıyaslamak değil

Devlet neden bu vitaminleri ve progestan ı karşılamıyor acaba; madem Hamilelikte gerekli bu vitaminler ; neden karşılanmıyor acaba

Bence üç aydan sonra biraz rahatlayabiliriz ama en iyisini yine doktorunuz bilir Davinesten memnuniyet çok gerçekten umarım ben de memnun kalırım Roll on olarak doğal ve uygun siveno ile incia var onu kullanıyorum. İnternetten alabilirsiniz marketlerde çok pahalı internette uygun. Yine green clean incia el sabunu kullanıyorum. Yağ çöz siveno elde bulaşık yıkama için siveno aldım green clean yine temizleyici aldım. Şimdiye kadar yazdıklarım içeriği temiz olup uygun fiyatlı olanlar. Eve temizliğe abla geliyor ama haftada bir yani, geri kalan her şey yine bana bakıyor evde Makyaj malzemesi olarak doğal ürün bilmiyorum burdan bilen yazan olursa çoook sevinirim bir de yine doğal duş jeli her tavsiyeye açığım

Kizlar benim teorilerde.

Çin takvimine göre Erkek
Japon takvimine göre %50 erkek %50 kız
Rus takvimine göre kız
Maya takvimine göre kız
Ramzi teorisine göre Erkek
Nub teorisine göre kız çıkıyordu.
Çin takvimi ve ramzi yalan oldu

Çok teşekkür ederimmm hepsini incelicem

Watsons ın temiz içerikli duş jelleri var. Benim cildim cok kuru ve alerjik ben la roche posay ın bebekler için olan temiz içerikli duş jelinden kullanıyorum gayette güzel. Yetişkinlerde kullanıyor.Hatta yüz temizleme jeli olarakta onu kullanıyorum şuan sadece aklınızda olsun :)

Son düzenleme:
Canım yuzuk testınıde denermısın karnında yuvarlskmı dönuyor ılerı gerımı

fetal dna testini nerde ne kadara yaptırdnız peki?

Benimde butun hepsi erkek diyordu yuzuk testi bile ama kizim olacak birdaha inanmam boyle seylere

Yüzükle cinsiyetin nasıl ilgisi olabilir ki zaten :)
Simdi arkadas istedi diye yaptim yüzuk testini asagi yukari gidip geliyor erkek oluyor galiba benimde kız
Biri şey demişti banyodan önce belini göbek deliği hizasından ölç, banyodan çıkınca yine ölç. Eğer ilk ölçüme göre daha kısa çıkarsa kız aynıysa erkek demişti. Ben yapmadım. Denemek isteyen varsa deneyebilir

Saçma bile olsa en azından ölçüm var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…