2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim kuzenim de kadin dogumcu sac boyama olayinin o kdr abartilmasini sacma buluyor anne psikolojisi cok daha önemli o yuzden boyamanda bir sakinca gormuyorum demisti bana.

Ne kadara yaptırdınız peki canm fiyat olarak. Yunus Aydın'ı birçok kişi öneriyor zaten ben de onu düşünüyorum aslnda. Sizn şuan tüp bebek oldu mu hamile misnz
8500 embryo transfer ucreti
2000 dondurma ucreti (sana kalmis birsey, 1 de dondursab 5 de dondursan fiyat ayni)
ilaclar cok tuttu ortalama 6/8 binlira tutmustur , ama daha az da tutabilir duruma gore . Bende aorun yumurta reservi azmis haberim bile yoktu 4 senede ama ilaclarla cogaltilar baya yumurtam oldu . 5 tane 5.gun embryosu oldu . 2 tane transfer etti 3 tane dondurdum . yasim 29

Gebelikten once baslanmasi gerekmiyor mu?cunku ben hangi sigorta merkezini aradiysam gebe olduhum icin gebelik muayenelerini kapsamayacagimi soyledi...1 yil oncesinden baslamam lazimmis

Ben de 10 günde bir gidiyorum eşime kalsa daha sık gidecez. Doktora sizi özlüyoruz haftaya gelsek olur mu diyor
Ben de 10 gunde 1 gidiyorum..riskli bir gebelik diye o da tabi ama el8mden gelse gunde 1 kere baktircamhenuz hareketlerini de hissetmedigimiz icin insan merak ediyor bebis iyi mi degil mi?

herkes fetal dna yaptırmış nerdeyse . ikili neden tercih etmediniz doktor önerisi mi ?

O zaman 9 haftalik usg de vardir sende kesin orda crl kaç yazıyor? Yani erkek bebeklerin ve kız bebeklerin ayni haftada crl leri aynımıdır? Yoksa fark var mı aslinda onu merak etmistim
O zaman 9 haftalik usg de vardir sende kesin orda crl kaç yazıyor? Yani erkek bebeklerin ve kız bebeklerin ayni haftada crl leri aynımıdır? Yoksa fark var mı aslinda onu merak etmistim
Ohoo var tabi 8+1 1,71cm tam 9 haftalık var onda crl yazmıyor, 9+2 2,53cm 9+4 2,72cm ben de baya usg görüntüsü var

Ah çok sevinirim ama benim saçlarım sarı ve sarıyı açıcı ile açtığı için organik boya olacağını düşünmüyorum aslında boyaların kimyasal içerikli olduğunu düşünüyorum ha biraz daha temiz içeriklisi elbette vardır ama tamamen doğal boya diye birşey nasıl saç rengini değiştirir bilmem 2 kuaföre sormuştum doğal boya diye birşey yok tamamen kandırmaca demişlerdi, yine de bilemiyorum varsada, böyle gezemem çok kötü aynaya bakamıyorum artık

Izmirin neresinden cnm? Benim esim de izmirli kayinvalidem focali
Göztepe canım
Ben watsonsun biomagic markasini simdiden aldim cnm yorumlar iyiydi fiyati da uygun bi bak istersen trendyoldan
Benim saçlarım ombreli ama yazdan sonra mahvoldu keratin bakımı yaptırcaktım boyatcaktım fırsat olmadı şuanda çalı süpürgesi gibi renkte bir tuhaflaştı

Gebelikten once baslanmasi gerekmiyor mu?cunku ben hangi sigorta merkezini aradiysam gebe olduhum icin gebelik muayenelerini kapsamayacagimi soyledi...1 yil oncesinden baslamam lazimmis

Hayır canım bunun gebelikle alakası yok. Başlattıktan sonra 1 ay sonra işleme koyuluyor. Özel sigorta değil devletin kendi sağlık sigortası olduğu için herhangi bir şart kapsamıyor özellerdeki gibi. SGK dan halletmiştim ben

Göztepe canım

Benim saçlarım ombreli ama yazdan sonra mahvoldu keratin bakımı yaptırcaktım boyatcaktım fırsat olmadı şuanda çalı süpürgesi gibi renkte bir tuhaflaştı
Bence sen direk kuafore boyat. Hicbir boya tamamen doğal degil elbette ama en azindan iclerinde amonyak olmuyor. Ben ilk gebeligimde naturtint marka boya ile boyuyordum kokusu yok gibi birseydi bi de cok cabuk akiyordu oradan da kimyasal karisiminin cok olmadigi belliydi aslinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…