2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
demekki oyle denk geldi ikimizede 😁 cuma gunu gidicem ozaman karar vericem ki gercekten karar veremedim halen 🤣 fetal dna su an geteksiz geliyor nedense
Bana da çok gereksiz gelmişti yalan yok 🙄
Bi bak bakalım enseler nasıl çıkacak doktoe ne önerecek. Ona göre yol çizilir

herkes fetal dna yaptırmış nerdeyse . ikili neden tercih etmediniz doktor önerisi mi ?
Ben 2li 3lü tarama testlerini gereksiz buluyorum bence devletin direk fetal dna testi yapması ve bunu karşılaması gerek ama ülkemizde malum cinsiyete göre kürtaj olayları çok olabileceğinden biz de mümkün olmaz dediğim şey🙄 gereksiz bulmamda ki sebep ise testlerin güvenirlik ve geçerlilik seviyeleri yani öyle birşey ki en yakın arkadaşıma üç doktorda 2li 3lü taramalardan sonra down sendromu deyip çocugu aldırmasını söyledi 9 ayı zehir oldu arkadaşımın sonuç maşallah 8 yaşında oğlu pek akıllı😍 yani şunu demek istiyorum varsa maddi imkan fetal dna mantıklı 2li de riskli çıksa 3lüye 4 lüye yok cvs yok amniyosentez uğraş dur stresi de ayrı dert bu tabi benim düşüncem keza doktorumda aynı fikirde 🤗

Son düzenleme:
Bence sen direk kuafore boyat. Hicbir boya tamamen doğal degil elbette ama en azindan iclerinde amonyak olmuyor. Ben ilk gebeligimde naturtint marka boya ile boyuyordum kokusu yok gibi birseydi bi de cok cabuk akiyordu oradan da kimyasal karisiminin cok olmadigi belliydi aslinda
Evet evet aynı fikirdeyim ama işte nasıl yaptırcam vicdanda yapıyorum keratin bakımı zaten yaptıramam o çok zararlı ama boya bari yaptırayım dedim rica edip bahçede boyatırım diye düşündüm bu şekilde psikolojim bozulcak🙊

Evet evet aynı fikirdeyim ama işte nasıl yaptırcam vicdanda yapıyorum keratin bakımı zaten yaptıramam o çok zararlı ama boya bari yaptırayım dedim rica edip bahçede boyatırım diye düşündüm bu şekilde psikolojim bozulcak🙊
Benim saçlarım da ombreli ve yazdan yıpranmıştı . Saç maskesi ve morocco argan yağı kullanıyorum baya faydası oluyor yumuşacık yapıyor aklında olsun🙂 keratin bakımı yerine deneyebilirsin

Benim saçlarım da ombreli ve yazdan yıpranmıştı . Saç maskesi ve morocco argan yağı kullanıyorum baya faydası oluyor yumuşacık yapıyor aklında olsun🙂 keratin bakımı yerine deneyebilirsin
Saç maskem iyiydi aslında kerastase kullanıyordum paraben içerikliymiş bıraktım başka temiz içerikli arıyorum fazla mı hassasız acaba 🤔tamam morocco argan yağına bir bakayım çok çok teşekkür ederim😍

Benim 8+6da 2.4 cmdi bu haftalarda kiz erkek boyutu fark etmez bence etse de mm boyutunda olur ztn 😄
Benimde aklıma o takıldı ölçümler fark ediyor mudur acaba diye merak ettim🙈 Neyse bende pzt kan vericem doktorum kontrol de eder. Pzt muhtemelen ögrenirim cinsiyeti. Beynim yandı teoriydi, takvimlerdi, crl si idi :işsiz:

Saç maskem iyiydi aslında kerastase kullanıyordum paraben içerikliymiş bıraktım başka temiz içerikli arıyorum fazla mı hassasız acaba 🤔tamam morocco argan yağına bir bakayım çok çok teşekkür ederim😍
Ben de ilk üç ay kimyasalı sınırladım örneğin ayak kremim vardı the bodu shop kestim onu hamileler kullanmasın yazıyor açık açık , saçımda boya yok, oje sürmedim haftada bir clinique kil maskesi yaptım ama şampuandan vazgeçemedim 😣doğal şampuanlar boyasız olan saçımı bile keçe gibi yapıyordu dün davines şampuan sipariş ettim yeni öğrendim sülfat içermiyormuş pahalı ama ah diyorum keşke önceden bilseydim ilk üç ay organları oluşuyor ya hemen vicdan yaptım kendimce 😣 Neyse bundan sonrası için artık kullanırım diyorum ama bence önemli olan ilk üç ay 👍🏻

Ben de ilk üç ay kimyasalı sınırladım örneğin ayak kremim vardı the bodu shop kestim onu hamileler kullanmasın yazıyor açık açık , saçımda boya yok, oje sürmedim haftada bir clinique kil maskesi yaptım ama şampuandan vazgeçemedim 😣doğal şampuanlar boyasız olan saçımı bile keçe gibi yapıyordu dün davines şampuan sipariş ettim yeni öğrendim sülfat içermiyormuş pahalı ama ah diyorum keşke önceden bilseydim ilk üç ay organları oluşuyor ya hemen vicdan yaptım kendimce 😣 Neyse bundan sonrası için artık kullanırım diyorum ama bence önemli olan ilk üç ay 👍🏻
Ben de roll on parfüm bile kullanmamaya çalıştım ojesiz gezmezdim aylardır oje sürmüyorum ama işte saçlara daha fazla dayanamıcam resmen çalı süpürgesi gibi🥺 davines ürünleri güzel kullanmıştım ben de daha önce hatta saça volume veren pudrasından çok memnun kalmıştım çağla şikelden görmüştüm😃şuan sülfatsız parabensiz şampuan maske cilt bakım ürünleri arayışındayım 😬

8500 embryo transfer ucreti
2000 dondurma ucreti (sana kalmis birsey, 1 de dondursab 5 de dondursan fiyat ayni)
ilaclar cok tuttu ortalama 6/8 binlira tutmustur , ama daha az da tutabilir duruma gore . Bende aorun yumurta reservi azmis haberim bile yoktu 4 senede ama ilaclarla cogaltilar baya yumurtam oldu . 5 tane 5.gun embryosu oldu . 2 tane transfer etti 3 tane dondurdum . yasim 29
Sen nerde yaptırdin baya iyiymiş fiyat. Bizimki çok maliyetli oldu o parası bu parası derken

Ojeyi Yves Rocher'ten alabilirsiniz, temiz içerikli. Ben ona başladım.

Benim kuzenim de kadin dogumcu sac boyama olayinin o kdr abartilmasini sacma buluyor anne psikolojisi cok daha önemli o yuzden boyamanda bir sakinca gormuyorum demisti bana.
Benim saçlarım da ombreli ve yazdan yıpranmıştı . Saç maskesi ve morocco argan yağı kullanıyorum baya faydası oluyor yumuşacık yapıyor aklında olsun🙂 keratin bakımı yerine s

kestirebiliyoruz muyuz peki? Bu kesme olayına güncelleme gelmiş olsa, Kırıklarını aldırsak mesela çocuğun sinirini bozan insanlardan arınmasını sağlasa?

Bıyık aldırmaya gideceğim ya yüzüme ağda yapışınca çocukta leke olursa falan diye takıntı yaptım. İp işi direk koronayla göğüs göğüse çarpışmaktan farksız.

Sen nerde yaptırdin baya iyiymiş fiyat. Bizimki çok maliyetli oldu o parası bu parası derken
denizli ozel saglik hastanesi Yunus aydin da yaptirdim cok memnum kaldim 2 ay oldu halen her kendine doktoruma gittigimde Yunus beye teyit amacli yaziyorum cevap veriyor . Git gel yol parasi felan derken toplam 20 binlariyi gecti malesef ama cok sukurki ilk seferinde tuttu yoksa birdaha zor yapardim yakin bi zamanda . Sen nerde yaptirdin

X