2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İşin şaksı tabi erkek kız hepsi tatlı ama kızlar babaya cidden aşık oluyor belirli bi dönem asla babası yanıma bile oturamazdı ama ben seninle evlenicem annemi sevme derdi 😄😄😄

Benim oglumda tam tersi bana aşık. Babasının evde bana yardım etmesini bile kıskanıyor 😆

Tekrar merhaba herkese ,yazmasam da hep takipteydim ☺ son ultrasona göre şu an 9+5 im afedersiniz ama kabızlık yaşayan ve buna çözüm üretebilen oldu mu 😶 zeytinyağına incir bandırıp yedim olmadı kuru kayısıyı eksik etmiyorum. Her yemekte zeytinyağı da kullanıyorum ama etkisini göremedim çatlıcam yakında 😪

Tekrar merhaba herkese ,yazmasam da hep takipteydim ☺ son ultrasona göre şu an 9+5 im afedersiniz ama kabızlık yaşayan ve buna çözüm üretebilen oldu mu 😶 zeytinyağına incir bandırıp yedim olmadı kuru kayısıyı eksik etmiyorum. Her yemekte zeytinyağı da kullanıyorum ama etkisini göremedim çatlıcam yakında 😪
Kayısının hoşafını yap canım istersen bence öyle daha çok işe yarar

Ay ben de oldum cok fena hem de yara oldu simdi krem kullaniyorum. Her gun kayisi incir yiyorum cok su iciyorum sabah uyanir uyanmaz basliyorum. Biraz da tuvalete cikmadan zeytinyagi surdum o da iyi geldi. Insallah gecer birkac gune senin de

X