2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bebişin bugün kalp atışlarını gördük 🥰 Tahminimiz yanlışmış, ovulasyon daha geç olmuş. 8 gün geriye atıldık 😭😂 9. Haftamda değil daha yeni 8e girmişim, Ağustos’un sonuna atıldım, ortalarındaydım. Belkide Eylül annesi olurum kim bilir😂
Ben aslinda eylul annesiyim ama ilk andan agustos dogdu icime, sizin grubunuza katildim, eylul grububa hic bakmadim :)

Cok onemsiz ama canim sikildi. Bebek battaniyesi oruyorum hobi olarak, hepsinde bir hata oluyor, dumduz battaniye ormeyi bile beceremiyorum. Bu seferkinin son siralarda ipi bitti, son siranin yarisi yetmedi, 15 sira ordum o iple, motif kaydi tamamen, ip 400gram satiliyor, tekrar alma durumu yok yani. Gecen seferki battaniyenin de en son kenarlarini donerken beyaz ip kirli gibi cikti, tam yumagin en ici :KK43: suratim asildi, kocam bile ne oldu diye sordu. Neden kusursuz is yapamiyirum

Karından ultrason ile hicbir şey göremez vajinal bakar ama onda da görmesi zor. Bu haftada anca kanla tespit edilir gebelik bence boşuna gitmeyin. 5. Haftada anca kese gözükür bebek gözükmez bu seferde boş mu dolu mu diye kendinizi yersiniz. Net görmek için en erken 6. Haftada gidilmeli bence.
Teşekkür ederimmm yaa işyerinden izin almıştım, eşime de dedim doktora gideriz diye. İptal edeyim randevuyu. Kızımız için almıştık, ona gidelim .

Cok onemsiz ama canim sikildi. Bebek battaniyesi oruyorum hobi olarak, hepsinde bir hata oluyor, dumduz battaniye ormeyi bile beceremiyorum. Bu seferkinin son siralarda ipi bitti, son siranin yarisi yetmedi, 15 sira ordum o iple, motif kaydi tamamen, ip 400gram satiliyor, tekrar alma durumu yok yani. Gecen seferki battaniyenin de en son kenarlarini donerken beyaz ip kirli gibi cikti, tam yumagin en ici :KK43: suratim asildi, kocam bile ne oldu diye sordu. Neden kusursuz is yapamiyirum
Canım niye kendini bunun için üzüyorsun ilki kötü olur ikinci daha güzel olur üçüncü daha da güzel olur. Ayrıca şiş tığ tutamayanlar maşallah battaniye örmüşsün daha ne olacak 🤗

Canım niye kendini bunun için üzüyorsun ilki kötü olur ikinci daha güzel olur üçüncü daha da güzel olur. Ayrıca şiş tığ tutamayanlar maşallah battaniye örmüşsün daha ne olacak 🤗
Basarisizlik, beceriksizlik hissi dogurdu icimde o yuzden kotu hissettim. Yoksa cok onemsiz tabi, allah baska dert vermesin :)

Teşekkür ederimmm yaa işyerinden izin almıştım, eşime de dedim doktora gideriz diye. İptal edeyim randevuyu. Kızımız için almıştık, ona gidelim .
Rica ederim. Ben 5+1 'te gittim alttan ultrasonla sadece kese gözüktü, 6+4 te karindan bebek de gözüktü kalp atışı da gözüktü, birazcık daha sabır 🤗

Rica ederim. Ben 5+1 'te gittim alttan ultrasonla sadece kese gözüktü, 6+4 te karindan bebek de gözüktü kalp atışı da gözüktü, birazcık daha sabır 🤗
Aslında cidden sabretmemekten diil, şükür ki gebelik var. Değerler artacak mı ve vitamin kullanmak için daha çok. Ne kadarlık olduğunu merak ettim ama daha sonra gitsem de sorun değil. Normalde de halsizim. Vitamin olsa iyi olacak 😌 teşekkür ederim 🤩

benim 3. hamileligim bu. ilk kez oluyor bu uyku hali. henuz kalp atisi bile gormedim. gerginlikten de uyuyorum bence.

benim de 3 kisi biliyor sadece hamile oldugumu. kizima da soylemedim. kizima 8 aylikken falan soylemeyi dusunuyorum. bence cocuklar icin cok bilinmez bir kavram hamilelik, kardes, bu duygular ile uzun sure cebellesmesini istemiyirum. gecen hamileligimde 30. haftaya yakin insanlara soylemeyi dusunuyordum ama bu sefer fetal dna cikar cikmaz soyleyecegim.

ben o kadar cok usuyorum ki, elim ayagim hep buz gibi, hic bu kadar usumezdim.

bir de benim agrim tuvalete cikma ihtiyacim varmış gibi hissettiriyor.

nacizane tavsiyem ikili testinizi yaptirin, onun sonucuna gore doktorunuz onerirse fetal dnayi düşünün. ben 36yim bana fetal onerdiler ama ilk cocugumu 31de dogurmustum o zaman ikili test riskim düşük çıkmıştı, ileri bir tetkike ihtiyac hissedilmemisti.

Hakkimizda hayirlisi olsun valla bana kalsa kimseye söylemicem 😨 sirular beni bunaltiyor

diğer çocuklarına kardeşlerinin olacağını henüz söylemeyenler bence doğru olanı yapmışlar biz henüz kalp atışını bile duymadan söyledik ama buna mecburduk.. çünkü drumuzun randevusu saat 10da başlıyor akşam 18de bitiyor. haftasonları muayenehanesi malum yasaklardan dolayı kapalı öyle tercih etmiş. eşim de ben de çalışınca sabahları gidemiyoruz yoksa işe baya geç kalırız oğlum da kreşte akşam çıkış saatinde dra gidiyoruz maalesef ki etrafımızda oğlumu emanet edebileceğimiz hiç kimse yok bizimki mecburiyet yani. umarım sorun olmaz da benim minnoşum da üzülmez. hepsi sağlıkla doğsunlar inşallah :)

Canım aynı durumdayım bende yapıyorım bır turlu beceremıyorum gercekten hevesle baslıyorsun sonu gelmıyo ya da kotu gelıyo canı sıkılıyor ınsanın🥺puffy ıpler var ondan battanıye ormek daha kolay oluyor

Selam hanımlar sizlere çin takvimi hakkındaki düşüncelerinizi sormak istiyorum.Baktiniz mi bu konu hakkında neler biliyorsunuz ve ne dusunuyorsunuz
Merhaba
Onun bir hesaplama sekli vqr direkt takvme bakip olmuyor
Ben 8 kisiye sordum; 7 si tuttu 1i tutmadi 😂😂
Benim erkek gösteriyor
Rabbim saglik versin

Kizlar fetal dna neden yaptiriosunz bir sorun göründüğü icin mi, yoksa içinizin rahat etmesi icin mi kacirdim.ben 😕

Mrb; sağlık ocağında regle 2 gün kala öğrendim gebeliğimi. Cuma kan vermiştim. Bat 10 ocaktı. Yarın hastaneye gidecepiz. Bu anlattıklarıma göre 4 haftalık mıdır? Yarın ultrasondan bakarak da ne kadarlık olduğunu anlıyorlar mıydı ve alttan muayene değildir dimi ilk etapta . Karnımdan ultrasonla dimi? İkinci gebeliğim şükür ama heyecandan unuttum
Kan sonucunun kaçtı benim Dr hep karından baktı 5haftalıkkrn kese görünmemişti 5+5 te görmüştük birazcıkta değerine bağlı

Artik kız olunca alişacak. Bende çok cadıydım küçükken .çatılarda dolaşırdım,koca karı gubi laf yetiştirirdim.
İşin şaksı tabi erkek kız hepsi tatlı ama kızlar babaya cidden aşık oluyor belirli bi dönem asla babası yanıma bile oturamazdı ama ben seninle evlenicem annemi sevme derdi 😄😄😄

X